Zasób 1

Wieża Skoków

20
1°C
LIVE
ikona kamery

Poduszka od 4 pażdziernika NIECZYNNA

Spragniony wrażeń? Skok z wieży na gigantyczną poduszkę Tiger wypełnioną powietrzem na pewno Ci ich doda. Poczuj się jak kaskader skacząc z platform umieszczonych na wysokości 3,5m lub 6,5m. nad poduszką.  Skoki niższej wyskości są świetną zabawą dla dzieci i sprawdzeniem się przed wyjsciem na wyższą platformę na której chwilę sie zastanowisz przed skokiem. 

Zastanawiasz się czy skok z wieży jest odpowiedni dla Ciebie?

Skok z wieży możliwy jest już od 10 roku życia. Nad Twoim bezpieczeństwem czuwać będą nasi instruktorzy, którzy udzielą niezbędnych instrukcji przed pierwszym skokiem. Służa również pomocą w podjęciu decyzji o skoku lecz nie podejmą jej za Ciebie. To idealny sprawdzian swoich predyspozycji i odwagi. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z skoku i zejść z platofrmy, spróbujesz ponownie później.

Poduszką na którą odbywają sie skoki ma wymiary 15m x 15m i została przetestowana przez profesjonalnyh kaskaderów, którzy bezpiecznie skoczyli na nią aż z 65 metrów.

Przyjdź i sprawdź, jak ląduje się na najdelikatniejszej i najbezpieczniejszej poduszce powietrznej na świecie od BagJump®.

W cenie wejścia do Magicznej Osady, skaczesz bez limitu

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij