Zasób 1

Oberża

Oberża

LIVE
ikona kamery

Oberża Czarny Groń

Witamy w Oberży Czarny Groń! Wybierasz się do nas na Szubienicę, czy też po raz kolejny wpadasz na ulubioną michę pierogów? Bez względu na to, co wybierzesz możesz być pewny, że dostaniesz pyszne danie, stworzone z produktów wysokiej jakości, pozyskiwanych lokalnie. Dania o charakterystycznych nietuzinkowych nazwach, tworzymy na bazie lokalnej tradycji. Odwiedź nas, zasiądź z rodziną i przyjaciółmi do wspólnej uczty i delektuj się chwilą z bliskimi w otoczeniu gór.

Tel. Kom 507 080 427

Tel. 33 506 51 43

 

Pizza z pieca opalanego drewnem

Zapraszamy na doskonałą pizzę. Pyszna kompozycja najlepszych jakościowo składników, delikatne cienkie ciasto i …. piec! Nowy, wybudowany w sercu sali piec opalany drewnem, jest najdoskonalszym składnikiem naszej pizzy. Wypiekana w nim pizza nabiera niepowtarzalnego smaku, jest lekka, chrupiąca na brzegach, a składniki podpiekają się idealnie – nawet podstawowa wersja pizzy Uboga Małgorzata to prawdziwe bogactwo smaku i rarytas dla pizzowego konesera. 

Zamów i odbierz swoją PIZZĘ +48 33 506 51 43

Królewskie Pasibrzuchy

Tyle jadła i dobroci nie widziały Twoje oczy. Wszelkie ptactwo i zwierzyna: żebra, nogi, piersi, skrzydła - przyprawione jak kto woli. Ostro, słodko i łagodnie, więc już zaraz popuść spodnie. Moc dodatków Cię zaskoczy mnóstwo warzyw i owoców, w wielkiej tacy ułożone. Zawiąż chustę i do dzieła, wszak to uczta jest w Oberży. Grzesz obżarstwem, przepij winem, boś Ty dzisiaj naszym królem. 

Przygotowanie

Pizza to apetyczne dzieło sztuki… Nasza przygotowywana jest na bieżąco pod zamówienia, jest zawsze świeża i wykonana niezwykle starannie. Zanim otrzymasz to smakowicie pachnące dzieło możesz popatrzeć jak powstaje – zapraszamy do podglądania naszych pizzermanów w trakcie przygotowywania zamówionej pizzy. 

Rodzinne ucztowanie

Naszą pasją jest dobre jedzenie – takie, które smakuje wybornie i takie, które pozostaje we wspomnieniach, jako element najlepszej rodzinnej uroczystości. Zapraszamy na rodzinne ucztowanie w nowej lekkiej odsłonie – z delikatną, niezwykle aromatyczna pizzą!

 

 

Godziny otwarcia

 

Menu 11:00 - 22:00

Pizza 12:00 - 21:45
 

tel.kom 507 080 427

tel. 33 506 51 43

Sprawdź nasze oferty

Spędź czas w wyjątkowy sposób
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij