Zasób 1

Oberża

33
15°C
LIVE
ikona kamery

JUŻ CZYNNE

MENU 

Chodź i baw się dobrze, zapomnij o turniejach, kobietach i dzieciach. Wrota Oberży są zawsze dla Ciebie otwarte, jedz i pij do syta, smakuj przeróżnych dobroci, powracaj tu na kielich wina i kufel piwa. To wielki zaszczyt dla mojego kucharza, który został tu sprowadzony na „Czarny Groń”ze względu na Ciebie, on - biedak - odpowiada głową za Twój żołądek. 

)??
JUŻ CZYNNE
JUŻ CZYNNE
JUŻ CZYNNE

Oberża Czarny Groń

Witamy w Oberży Czarny Groń! Wybierasz się do nas na Szubienicę, czy też po raz kolejny wpadasz na ulubioną michę pierogów? Bez względu na to, co wybierzesz możesz być pewny, że dostaniesz pyszne danie, stworzone z produktów dobrej jakości, pozyskiwanych lokalnie oraz przygotowane w klasyczny sposób – pieczone, długo duszone lub grillowane. Dania o charakterystycznych nietuzinkowych nazwach, tworzymy na bazie lokalnej tradycji – receptury oparte o przepisy kuchni polskiej i regionalnej, a do tego tradycyjna forma podania i … zachęta do jedzenia rękami jak na prawdziwej biesiadzie.

Odwiedź nas, zasiądź z rodziną i przyjaciółmi do wspólnej uczty, wybierz tradycyjne mięsiwo albo michę pierogów naszej produkcji. Delektuj się chwilą z bliskimi w otoczeniu pięknej przyrody gór.

 

Pizza z pieca opalanego drewnem

Zapraszamy na doskonałą pizzę. Pyszna kompozycja najlepszych jakościowo składników, delikatne cienkie ciasto i …. piec! Nowy, wybudowany w sercu sali piec opalany drewnem, jest najdoskonalszym składnikiem naszej pizzy. Wypiekana w nim pizza nabiera niepowtarzalnego smaku, jest lekka, chrupiąca na brzegach, a składniki podpiekają się idealnie – nawet podstawowa wersja pizzy Uboga Małgorzata to prawdziwe bogactwo smaku i rarytas dla pizzowego konesera. 

Zamów i odbierz swoją PIZZĘ +48 33 506 51 43

Królewskie Pasibrzuchy

Tyle jadła i dobroci nie widziały Twoje oczy. Wszelkie ptactwo i zwierzyna: żebra, nogi, piersi, skrzydła - przyprawione jak kto woli. Ostro, słodko i łagodnie, więc już zaraz popuść spodnie. Moc dodatków Cię zaskoczy mnóstwo warzyw i owoców, w wielkiej tacy ułożone. Zawiąż chustę i do dzieła, wszak to uczta jest w Oberży. Grzesz obżarstwem, przepij winem, boś Ty dzisiaj naszym królem. 

Przygotowanie

Pizza to apetyczne dzieło sztuki… Nasza przygotowywana jest na bieżąco pod zamówienia, jest zawsze świeża i wykonana niezwykle starannie. Zanim otrzymasz to smakowicie pachnące dzieło możesz popatrzeć jak powstaje – zapraszamy do podglądania naszych pizzermanów w trakcie przygotowywania zamówionej pizzy. 

Rodzinne ucztowanie

Naszą pasją jest dobre jedzenie – takie, które smakuje wybornie i takie, które pozostaje we wspomnieniach, jako element najlepszej rodzinnej uroczystości. Zapraszamy na rodzinne ucztowanie w nowej lekkiej odsłonie – z delikatną, niezwykle aromatyczna pizzą!

 

 

Godziny otwarcia Oberży

Codziennie 11:00 - 22:00.

Pizza - codziennie 12:00-21:45

 

Sprawdź nasze oferty

Spędź czas w wyjątkowy sposób
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij