Zasób 1

Oberża Średniowieczna resturacaja w Beskidach

33
10°C
LIVE
ikona kamery

Niecodzienny wystrój

Wstąp Waść w gościnne progi średniowiecznej Oberży - górskiego zajazdu z przytupem! Nacieszysz tu ciało i ducha pierwszorzędnym jadłem i wybornym napitkiem!

Średniowieczna Oberża Kompleksu Czarny Groń to zajazd w Beskidach o niecodziennym wystroju wnętrz, stylizowanym na średniowiecze.

Zobacz menu Oberży

Świat króli i rycerzy

Sale dla biesiadujących swoim niezwykłym klimatem, budowanym przez stylizowane wyposażenie, dekoracje i detale wykończenia, przenoszą Gości do świata królów i rycerzy. Począwszy od misternie wykutej, potężnej ławy pod drzewem, poprzez potężne drzwi, masywne dębowe ławy i stoły,  zdobioną zastawę, po charakterystycznie prezentujące się kelnerki.

Wszystkie szczegóły komponują atmosferę średniowiecznej gospody przy gościńcu. Dopełnieniem klimatu oberży jest obszerny drewniany taras nad szemrzącym górskim strumykiem, pełnym dzikich pstrągów.

Polska kuchnia

Również menu przywoływać ma pamięć czasów, w których pamiętano jeszcze, jak należy ucztować - obfitość mięs i miodów, dziczyzna, dary ziemi i świeżo zebrane szlachetne zioła to składniki, na których opiera się dobra średniowieczna biesiada.

Średniowieczna oberża to jedyne w Polsce miejsce, gdzie można jeszcze posmakować dań własnymi rękoma, posilić się i podzielić z współbiesiadującymi przysmakami z ogromnej drewnianej tacy Królewskich Pasibrzuchów.

Czyś Ty mąż jest, czy niewiasta,do Oberży wstąp i basta!

Godziny otwarcia Oberży

Codziennie 11:00 - 22:00.

Sprawdź nasze oferty

Spędź czas w wyjątkowy sposób
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij