Zasób 1

Konferencje w górach Firmowe spotkania i konferencje w górach

26
15°C
LIVE
ikona kamery

Idealne miejsce na firmowy event

Szukasz ciekawego miejsca na firmowe spotkanie albo konferencję w górach? Hotel & SPA**** Czarny Groń to idealne miejsce do zorganizowania każdego firmowego eventu!

Pokaż sale konferencyjne

Wiele możliwości

Kameralne spotkania, negocjacje i szkolenia, formalne bankiety i szampańskie imprezy integracyjne, a także merytoryczne prezentacje, prelekcje i konferencje dla wielu uczestników - sprawdź, jak wiele możemy zrobić dla Twojego biznesu.

Wyjątkowy układ architektoniczny wnętrz oraz jakość ich wykończenia pozwalają na realizację zarówno kameralnych spotkań i prezentacji, ale także dużych konferencji i szkoleń dla kadry zarządzającej oraz kluczowych klientów.

Konferencje w Czarnym Groniu

Idealne miejsce do zorganizowania spotkania biznesowego

Różne sale i wiele aranżacji

Dla Państwa wygody zachęcamy do skorzystania z możliwości dowolnej aranżacji przestrzeni sal, tak by zapewnić komfort wszystkich uczestników, a prowadzącym umożliwić zbudowanie kontaktu i zaangażować słuchaczy.

Na życzenie, dla uczestników wydarzenia zostanie przygotowany bufet kawowy, poczęstunek, zorganizowany lunch lub późniejszy posiłek.

Indywidualne podejście

Sugestie i pomysły organizacji konferencji, spotkań biznesowych, eventów są zawsze realizowane zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Każde zapytanie jest rozpatrywane indywidualnie tak, aby optymalnie spełnić oczekiwania uczestników wydarzeń, zawsze z profesjonalną obsługą, w otoczeniu beskidzkiej przyrody i niespotykanej gdzie indziej wyjątkowej atmosfery.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją spotkania lub konferencji w naszym hotelu napisz bądz zadzwoń do nas.

*pola wymagane

Współpracujemy z

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij