Zasób 1

Stacja narciarska

26
0°C
LIVE
ikona kamery

♨️Odmrażamy kolej!♨️
(kursujemy w soboty i niedziele)

W weekend zapraszamy na wycieczkę koleją 4-osobową do magicznej krainy śniegu i pięknych widoków Beskidu Małego.
 

W weekend zapraszamy na wycieczkę koleją 4-osobową do magicznej krainy śniegu i pięknych widoków Beskidu Małego.

Od górnej stacji dzielić Was będzie tylko 250m łagodnego podejścia do czerwonego szlaku turystycznego, którym możecie dojść spacerem bez większych przewyższeń na szczyt Potrójnej lub dalej do Kocierz & SPA na coś ciepłego na wynos. Warto odwiedzić również Zbójeckie Okno, które znajdziecie w aplikacji Googlemaps lub Mapa Turystyczna (przy zółtym szlaku). Kierując się szlakiem czerwonym na wschód dojdziecie na Leskowiec.

Kolej będzie czynna weekendami (sobota,niedziela) w godzinach 8:00 - 16:00 dla ruchu turystycznego.

Trasy narciarskie nadal pozostają zamknięte oraz nieprzygotowane.

Niestety nie możemy przewozić Was na nartach i deskach. W sprzedaży wyłącznie bilet turystyczny w dwie strony (góra-dół) za 25 zł

Możliwy przejazd turystyczny z ważnym Karnetem 365 Dni lub Pingwin Pass, bez wpływu na jego przedłużenie zgodnie z Gwarancją Pingwina.
 

Drodzy narciarze i snowboardziści.
Tak rząd w dniu 28.12.2020 zgasił światła na stacjach narciarskich ale nie zgasił w Nas zapału i chęci do ciężkiej pracy w organizacji dla Was wypoczynku, relaksu i hobby związanego z sportami zimowymi. Przygotowania do sezonu rozpoczęliśmy wiele tygodni przed pierwszym śniegiem ale wierzymy, że nie pójdą one na marne. Na wiele decyzji rządu nie mamy wpływu i się z nimi nie zgadzamy, jednakże przyjmujemy je z pokorą i oczekujemy lepszego jutra ????.
Wraz z ogłoszeniem restrykcji, na stokach pojawiła się znacznie wyższa frekwencja powodując utrudnienia i szybsze pogorszenie warunków do uprawiania narciarstwa. Pomimo, że nie mieliśmy na to wpływu robiliśmy wszystko, by zapewnić dla Was bezpieczeństwo oraz możliwie jak najlepsze warunki do szusowania.
Chcemy Wam serdecznie podziękować za wsparcie, docenienie naszej pracy i wspólnie spędzony czas w górach, co pozowoli nam jakoś dotrwać do czasu zniesienia obostrzeń. Czas ten maksymalnie wykorzystamy na naśnieżanie i przygotowanie wszystkich tras wraz z .
Oberża i Knajpa Ski w tym czasie będą działać na wynos, więc zapraszamy po coś ciepłego przed lub po wycieczce w góry.
Głowy do góry i mamy nadzieję, że do zobaczenia na stacji 1.02.2021.

Stacja narciarska

Stacja Narciarska Czarny Groń to kompleksowa oferta dla miłosników białego szaleństwa - od noclegów po szkołę narciarstwa i snowboardu.

Obiekty i teren przeznaczony do uprawiania sportów zimowych są położone głeboko w dolinie na północnych stokach Beskidu Małego, co gwarantuje utrzymanie śniegu aż do późnej wiosny! 

 

Stacja narciarska
Stacja narciarska
Stacja narciarska

Nocna Jazda

Już nie musisz być rannym ptaszkiem, by cieszyć się jazdą na sztruksie.

Nocna Jazda to idealny sposób na relaks po ciężkim dniu pracy. Specjalnie dla Was ratrakujemy stoki podczas przerwy od 16:00 do 18:00 co pozwala na jazdę po świeżo przygotowanym stoku i bez muld także wieczorem. 

 

Nocna Jazda
Nocna Jazda
Nocna Jazda

Bogata oferta

Stacja narciarska Czarny Groń istnieje już od wielu lat, jej oferta jest z sezonu na sezon poszerzana o nowe atrakcje i udogodnienia. Obecnie w jego ramach funkcjonuje Tiger Snowpark - dla fanów freestylu, cztery oświetlone trasy zjazdowe wraz z nowoczesnymi wyciągami,  wypożyczalnie sprzętu, Knajpa SKI ze smakowitą kuchnią, a także noclegi w Hotel**** & SPA, Oberży, na Stoku lub w 6 osobowych domkach .

Zaczynasz przygodę z narciarstwem? Spokojnie, nasi wykwalifikowani instruktorzy z szkoły narciarskiej nauczą każdego, bez wzgledu na wiek i umiejętności!

NOWOŚĆ Polana Aktywnego Pingwina

Mapa Stacji Narciarskiej

 

  Długość Przewyższenie Oświetlnie Czynne
Trasa czerwona 750m 150m TAK TAK

Trasa niebieska + nartostrada

1300m 210m TAK NIE
Pólko ćwiczebne 80m 10m TAK TAK
Polana Pingwina 80m 10m TAK TAK

 

Dziękujemy za liczne słowa wsparcia w ostatnim czasie i do zobaczenia na stoku ;)

 

UWAGA! Drogi narciarzu i snowboardzisto informujemy, iż ze względów technicznych nie ma możliwości zjazdu kolejami w dół. Przepraszamy za niedogodność.

Godziny otwarcia

Typ Długość Godziny otwarcia Przerwa
kolej krzesełkowa 6-osobowa 600m 8.00-21.45 15:45-18:00
kolej krzesełkowa 4-osobowa 600m 8.00-22.00 16.00-18.00
ośla łączka 100m 8.00-22.00  

Pobierz regulamin Stacji Narciarskiej

Narty dla każdego

Każda z tras narciarskich ma inne nachylenie stoku, co pozwala na dostosowanie do nich swoich umiejętności. W przypadku osób rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem polecamy skorzystać z wiedzy doświadczonych instruktorów narciarstwa.

 

Sprawdź nasze oferty

Spędź czas w wyjątkowy sposób

Partnerzy

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij