Zasób 1

Stacja narciarska

29
-1°C
LIVE
ikona kamery

Stacja narciarska

Stacja Narciarska Czarny Groń to kompleksowa oferta dla miłosników białego szaleństwa - od noclegów po szkołę narciarstwa i snowboardu.

Obiekty i teren przeznaczony do uprawiania sportów zimowych są położone głeboko w dolinie na północnych stokach Beskidu Małego, co gwarantuje utrzymanie śniegu aż do późnej wiosny! 

 

Stacja narciarska
Stacja narciarska
Stacja narciarska

Nocna Jazda

Już nie musisz być rannym ptaszkiem, by cieszyć się jazdą na sztruksie.

Nocna Jazda to idealny sposób na relaks po ciężkim dniu pracy. Specjalnie dla Was ratrakujemy stoki podczas przerwy od 16:00 do 18:00 co pozwala na jazdę po świeżo przygotowanym stoku i bez muld także wieczorem. 

 

Nocna Jazda
Nocna Jazda
Nocna Jazda

Bogata oferta

Stacja narciarska Czarny Groń istnieje już od wielu lat, jej oferta jest z sezonu na sezon poszerzana o nowe atrakcje i udogodnienia. Obecnie w jego ramach funkcjonuje Tiger Snowpark - dla fanów freestylu, cztery oświetlone trasy zjazdowe wraz z nowoczesnymi wyciągami,  wypożyczalnie sprzętu, Knajpa SKI ze smakowitą kuchnią, a także noclegi w Hotel**** & SPA, Oberży, na Stoku lub w 6 osobowych domkach .

Zaczynasz przygodę z narciarstwem? Spokojnie, nasi wykwalifikowani instruktorzy z szkoły narciarskiej nauczą każdego, bez wzgledu na wiek i umiejętności!

NOWOŚĆ Polana Aktywnego Pingwina

Mapa Stacji Narciarskiej

 

 
Długość
Przewyższenie
Oświetlenie
Czynne
Trasa czerwona
750m
150m
Tak
TAK
Trasa niebieska + nartostrada
1100m
150m 
Tak

 TAK

Pólko ćwiczebne
80m
10m
Tak

 TAK

80m
10m
Tak

 TAK

 

27.11.2019  Zima już tuż tuż,  szykujcie sprzęty ;)

Zapraszamy do nas w sezonie 2019/20, w którym będzie czynna dolna 4 osobowa kolej wraz z trasą czerwoną i niebieską (od kolei 4 osobowej) z przedłużeniem przez nartostradę do trasy czerwonej. Snowpark będzie przygotowany wzdłuż dolnego odcinka trasy niebieskiej. 

Ponadto dla najmłodszych i uczących się będzie czynna ośla łączka przy stoku oraz Polana Aktywnego Pingwina obok hotelu, które są idealnym miejscem na pierwsze kroki na nartach i snowboardzie. Polana Aktywnego Pingwina jest także jedynym miejscem w okolicy przygotowanym do jazdy na sankach ;)

Od zeszłego sezonu robimy wszystko, by móc udostępnić  dla Was górną 6 osobową kolej w nadchodzącym sezonie.

Niestety nadal czekamy na rozpatrzenie naszej sprawy dotyczącej odbioru kolei. Na dzień dzisiejszy nie możemy jej dla Was uruchomić.

 

To nie wszystko !!!

Najbliższy sezon podobnie jak poprzednie będzie bogaty w liczne szalone imprezy i promocje ;)

 

NOWOŚĆI 2019-20

- 2 nowe ratraki odpowiedzialne za perfekcyjne przygotowanie tras w tym PistenBully 400 ParkPro pierwsza i jedyna taka maszyna w Polsce.

- kolejne nowe armaty prosto z Tyrolu od Tachnoalpin

- całoroczny Karnet 365 Dni Ski & Bike na 5 stacji narciarskich w nowej niższej cenie (799PLN)

Dziękujemy za liczne słowa wsparcia w ostatnim czasie i do zobaczenia na stoku ;)

 

UWAGA! Drogi narciarzu i snowboardzisto informujemy, iż ze względów technicznych nie ma możliwości zjazdu kolejami w dół. Przepraszamy za niedogodność.

Godziny otwarcia

Typ Długość Godziny otwarcia Przerwa
kolej krzesełkowa 6-osobowa 600m NIE  
kolej krzesełkowa 4-osobowa 600m 8.00-22.00 16.00-18.00
ośla łączka 100m 8.00-22.00  

Pobierz regulamin Stacji Narciarskiej

Narty dla każdego

Każda z tras narciarskich ma inne nachylenie stoku, co pozwala na dostosowanie do nich swoich umiejętności. W przypadku osób rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem polecamy skorzystać z wiedzy doświadczonych instruktorów narciarstwa.

 

Sprawdź nasze oferty

Spędź czas w wyjątkowy sposób

Partnerzy

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij