Zasób 1

Stacja narciarska

16
1°C
LIVE
ikona kamery

Stacja narciarska

Stacja Narciarska Czarny Groń to kompleksowa oferta dla miłosników białego szaleństwa - od noclegów po szkołę narciarstwa i snowboardu.

Obiekty i teren przeznaczony do uprawiania sportów zimowych są położone głeboko w dolinie na północnych stokach Beskidu Małego, co gwarantuje utrzymanie śniegu aż do późnej wiosny! 

 

Stacja narciarska
Stacja narciarska
Stacja narciarska

Bogata oferta

Stacja narciarska Czarny Groń istnieje już od wielu lat, jej oferta jest z sezonu na sezon poszerzana o nowe atrakcje i udogodnienia. Obecnie w jego ramach funkcjonuje Tiger Snowpark - dla fanów freestylu, cztery oświetlone trasy zjazdowe wraz z nowoczesnymi wyciągami,  wypożyczalnie sprzętu, Knajpa SKI ze smakowitą kuchnią, a także noclegi w Hotel**** & SPA, Oberży, na Stoku lub w 6 osobowych domkach .

Zaczynasz przygodę z narciarstwem? Spokojnie, nasi wykwalifikowani instruktorzy z szkoły narciarskiej nauczą każdego, bez wzgledu na wiek i umiejętności!

NOWOŚĆ Polana Aktywnego Pingwina

Nocna Jazda

Już nie musisz być rannym ptaszkiem, by cieszyć się jazdą na sztruksie.

Nocna Jazda to idealny sposób na relaks po ciężkim dniu pracy. Specjalnie dla Was ratrakujemy stoki podczas przerwy od 16:00 do 18:00 co pozwala na jazdę po świeżo przygotowanym stoku i bez muld także wieczorem. 

 

Nocna Jazda
Nocna Jazda
Nocna Jazda

Mapa Stacji Narciarskiej

 

  Długość Przewyższenie Oświetlnie Czynne
Trasa czerwona 750m 150m TAK NIE

Trasa niebieska + nartostrada

1300m 210m TAK NIE
Pólko ćwiczebne 80m 10m TAK NIE
Polana Pingwina 80m 10m TAK NIE

 

Dziękujemy za liczne słowa wsparcia w ostatnim czasie i do zobaczenia na stoku ;)

 

UWAGA! Drogi narciarzu i snowboardzisto informujemy, iż ze względów technicznych nie ma możliwości zjazdu kolejami w dół. Przepraszamy za niedogodność.

Godziny otwarcia

Typ Długość Godziny otwarcia Przerwa
kolej krzesełkowa 6-osobowa 600m 8.00-21.45 15:45-18:00
kolej krzesełkowa 4-osobowa 600m 8.00-22.00 16.00-18.00
ośla łączka 100m 8.00-22.00  
TIGER Snowpark 300m 10:00-22:00 16:00-18:00

Pobierz regulamin Stacji Narciarskiej

Narty dla każdego

Każda z tras narciarskich ma inne nachylenie stoku, co pozwala na dostosowanie do nich swoich umiejętności. W przypadku osób rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem polecamy skorzystać z wiedzy doświadczonych instruktorów narciarstwa.

 

Sprawdź nasze oferty

Spędź czas w wyjątkowy sposób

Partnerzy

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij