Zasób 1

Stacja narciarska

26
7°C
LIVE
ikona kamery

Stacja narciarska

STACJA NARCIARSKA NIECZYNNA

Dziękujemy za wspólnie spędzony sezon 2018/19 ;).  Zapraszamy w przyszłym sezonie. 

Tymczasem sprawdźcie jak możecie u nas wypocząć  w sezonie letnim

Stacja Narciarska Czarny Groń to kompleksowa oferta dla miłosników białego szaleństwa - od noclegów po szkołę narciarstwa i snowboardu.

Obiekty i teren przeznaczony do uprawiania sportów zimowych są położone głeboko w dolinie na północnych stokach Beskidu Małego, co gwarantuje utrzymanie śniegu aż do późnej wiosny! 

 

Stacja narciarska
Stacja narciarska
Stacja narciarska

Bogata oferta

Stacja narciarska istnieje już od kilku lat, jego oferta jest z sezonu na sezon poszerzana o nowe atrakcje i udogodnienia. Obecnie w jego ramach funkcjonuje Tiger Snowpark - dla fanów freestylu, cztery oświetlone trasy zjazdowe wraz z nowoczesnymi wyciągami,  wypożyczalnie sprzętu, knajpa ze smakowitą kuchnią, są również dostępne eleganckie noclegi w hotelowym standardzie.

Co roku na wydzielonej części stoku działa certyfikowana szkoła narciarstwa i snowboardu, profesjonalni instruktorzy nauczą szusować każdego, bez wzgledu na wiek!

Mapa Stacji Narciarskiej

 

 

 
Długość
Przewyższenie
Naśnieżanie
Oświetlenie
Czynne
Trasa nr 1
750m
150m
Tak
Tak
Nie
Trasa nr 2
750m
110m 

 

Tak
Tak
Nie
Trasa nr  3
80m
10m
Tak
Tak

 Nie

 

 


UWAGA! Drogi narciarzu i snowboardzisto informujemy, iż ze względów technicznych nie ma możliwości zjazdu kolejami w dół. Przepraszamy za niedogodność.

 

Godziny otwarcia

Typ Długość Godziny otwarcia Przerwa
kolej krzesełkowa 6-osobowa 600m NIE  
kolej krzesełkowa 4-osobowa 600m 8.00-22.00 16.00-18.00
ośla łączka 100m 8.00-22.00  

Pobierz regulamin Stacji Narciarskiej

 

 

Narty dla każdego

Każda z tras narciarskich ma inne nachylenie stoku, co pozwala na dostosowanie do nich swoich umiejętności. W przypadku osób rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem idealnym sposobem jest skorzystanie z wiedzy doświadczonych instruktorów narciarstwa.

Oprócz tras narciarskich zlokalizowanych w warunkach naturalnych dostępny jest symulator narciarstwa. To doskonała alternatywa dla pasjonatów białego szaleństwa, którzy nie mogą w okresie letnim korzystać z naturalnych tras narciarskich w innych krajach.

Sprawdź nasze oferty

Spędź czas w wyjątkowy sposób

Partnerzy

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij