Zasób 1

Polana Aktywnego Pingwina

29
16°C
LIVE
ikona kamery

Nieczynna w weekend 6 - 8 marca

 

Specjalnie dla Was i Waszych Pociech na polanie przy Hotelu Czarny Groń uruchomiliśmy "Magiczny Dywan" od SunKid®, który wywiezie Was na szczyt Polany zimą i latem. 

ZIMA

W sezonie zimowym na polanie możecie jeździć po przygotowanej trasie na sankach, kołach lub stawiać pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie. Rodzinna zabawa na sankach to świetny sposób spędzania czasu z pociechami. 

Dla uczących się polecamy skorzystanie z szkółki narciarskiej 

Nowość 2019/20

Nowa wypożyczalnia nart i snowboardów przy Polanie Aktywnego Pingwina

Nie masz sanek? Sanki, koła możecie wypożyczyć na miejscu.

Cennik ZIMA 
Wstęp całodniowy do 23.02 od 24.02
25 PLN  15 PLN

Nieczynna w weekend 6 - 8 marca

Godziny otwarcia**
Poniedziałek - Czwartek NIECZYNNA
Piątek 14:00 - 20:00
Sobota - Niedziela 10:00 - 20:00
Przerwy w działaniu taśmy: 13:00-13:30 i 16:30-17:00

LATO

W sezonie letnim polana jest idelanym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu, gdzie Wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić. Znajduje się na niej wiele atrakcji dla dzieci i nie tylko, takich jak Tubbing, Mega Zjeżdzalnie Wodne i dmuchańce, kawiarnia z przekąskami, lodami i zimnymi napojami. Na polanie coroku odbywa się wiele imprez plenerowych między innymi Eksplozja Kolorów, Summer Splash, Dzień Dziecka. W wakacyjne weekendy nasi animatorzy prowadzą animacje dla dzieci podczas, których możecie świetnie się bawić wraz z swoimi pociechami.


Wspólna rodzinna zabawa „na mokro” – wszyscy chętni do chlapania, pluskania i oczywiście ślizgania są bardzo mile widziani, oczywiście publiczność również, ale przypadkowe zamoczenie murowane. 

Pamiętajcie zabierzcie ze sobą koniecznie stroje kąpielowe, pistolety na wodę, materace, koła dmuchane i dużą dawkę dobrego humoru!

13:30 - 14:00 i 17:00-17:20*Przerwy techniczne:

**zastrzega się prawo do skrócenia czasu pracy atrakcji w razie wystąpienia trudnych warunków atmosferycznych.

 
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij