Zasób 1

Polana Pingwina

29
-2°C
LIVE
ikona kamery

 

Od 31.08 NIECZYNNA 

ZAPRASZAMY DO MAGICZNEJ OSADY

 

LATO

W sezonie letnim polana jest idelanym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu, gdzie Wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić. Znajduje się na niej wiele atrakcji dla dzieci i nie tylko, takich jak Tubbing, Mega Zjeżdzalnie Wodne i dmuchańce, kawiarnia z przekąskami, lodami i zimnymi napojami. Na polanie coroku odbywa się wiele imprez plenerowych między innymi Eksplozja Kolorów, Summer Splash, Dzień Dziecka. W wakacyjne weekendy nasi animatorzy prowadzą animacje dla dzieci podczas, których możecie świetnie się bawić wraz z swoimi pociechami.


Wspólna rodzinna zabawa „na mokro” – wszyscy chętni do chlapania, pluskania i oczywiście ślizgania są bardzo mile widziani, oczywiście publiczność również, ale przypadkowe zamoczenie murowane. 

Pamiętajcie zabierzcie ze sobą koniecznie stroje kąpielowe, pistolety na wodę, materace, koła dmuchane i dużą dawkę dobrego humoru!

Godziny otwarcia 
Codziennie Nieczynna
**zastrzega się prawo do skrócenia czasu pracy atrakcji w razie wystąpienia trudnych warunków atmosferycznych.
 
Cennik Polana Aktywnego Pingwina
Ulgowy (do 16 roku życia) 19 PLN
Normalny 25 PLN
2 osoby 35 PLN
3 osoby 49 PLN
4 osoby 59 PLN
kolejna osoba 10 PLN
Grupy szkolne  10 PLN

Karnet sezonowy Polana Aktywnego Pingwina + Magiczna Osada

opiekun GRATIS

199 PLN
Polana Aktywnego Pingwina + Magiczna Osada

+8 PLN/os

 

ZIMA

W sezonie zimowym na polanie możecie jeździć po przygotowanej trasie na sankach, kołach lub stawiać pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie. Rodzinna zabawa na sankach to świetny sposób spędzania czasu z pociechami. Specjalnie dla Was i Waszych Pociech na polanie przy Hotelu Czarny Groń uruchomiliśmy "Magiczny Dywan" od SunKid®, który wywiezie Was na szczyt Polany zimą. 

Dla uczących się polecamy skorzystanie z szkółki narciarskiej 

Nowość 2019/20

Nowa wypożyczalnia nart i snowboardów przy Polanie Aktywnego Pingwina

Nie masz sanek? Sanki, koła możecie wypożyczyć na miejscu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij