Zasób 1

Polana Aktywnego Pingwina

12
18°C
LIVE
ikona kamery

Specjalnie dla Was i Waszych Pociech na polanie przy Hotelu Czarny Groń uruchomiliśmy "Magiczny Dywan" od SunKid®, który wywiezie Was na szczyt Polany latem i zimą. 

W sezonie zimowym na polanie możecie jeździć na sankach, kołach lub stawiać pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie. 

W sezonie letnim polana jest idelanym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu, gdzie Wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić. Znajduje się na niej wiele atrakcji dla dzieci i nie tylko, takich jak Tubbing, Mega Zjeżdzalnie Wodne i dmuchańce, kawiarnia z przekąskami, lodami i zimnymi napojami. Na polanie coroku odbywa się wiele imprez plenerowych między innymi Eksplozja Kolorów, Summer Splash, Dzień Dziecka. W wakacyjne weekendy nasi animatorzy prowadzą animacje dla dzieci podczas, których możecie świetnie się bawić wraz z swoimi pociechami.

Nie masz sanek? Sanki, koła możecie wypożyczyć w Kawiarnii.

 

Godziny otwarcia
Sobota - Niedziela  10:00 - 18:00*

*Przerwy techniczne:

13:00 - 13:30

 
Cennik - promocyjna cena tylko w maju
Bilet dzienny 25 zł 15 zł

Bilety całodzienne na zjeżdżalnie są jednocześnie biletami wstępu do MAGICZNEJ OSADY!

Bilet całodzienny upoważnia do nielimitowanego korzystania z atrakcji znajdujacych się na Polanie Aktywnego Pingwina w dniu zakupu. Poszczególne atrakcje czynne w zależności od warunków atmosferycznych. 

Bilety do nabycia w Kawiarni na Polanie. 

 

Atrakcje
Tubbing czynne
Zjeżdzalnie wodne nieczynne
Dmuchańce nieczynne
 
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij