Zasób 1

TIGER Snowpark Ekstremalna zabawa na stoku oraz niezapomniane imprezy

LIVE
ikona kamery

Aktualny setup od 08.03.2021

AKTUALNY SETUP (OD 08.03.2021)
Flat down rail 7m Flat down box 7m
Kaskada rail 5m   Tank rail 4m
Quarter pipe 3 sztuki Pole jam 2m
Flat rail 5m     Up flat down rail 7m
Z rail 10m   Pcv rail 6m
Skocznia 10m  Skocznia 13m

SnowPark jest jest dwa razy dziennie  reShapowany oraz ratakowany 
‼️Od 8 marca rusza budowa toru na ????
Mała linia, czyli: flat box, skocznia 3 i 5 m, wall ride, rainbow box będzie NIECZYNNA
‼️

Godziny otwarcia

Codziennie

10:00-15:45

18:00-21:45

 

Freestyle

Dla wszystkich miłośników freestyle'u i mocnych wrażeń stworzyliśmy jeden z największych snowparków w Polsce, o powierzchni aż 23800m2  oraz długości ponad 300m w którym w zależności od warunków śniegowych i zapotrzebowania do dyspozycji jest ponad 15 przeszkód w kilku liniach. Przeszkody są codziennie shapowane oraz regularnie zmieniane przez profesjonalistów. Snowpark jest oświetlony więc jest czynny również podczas Nocnej Jazdy od 18:00 do 22:00.

Wyposażony jest w naśnieżanie oraz najnowszy ratrak PistenBully ParkPRO 400, dzięki któremu jesteśmy w stanie przygotować go na najwyższym poziomie. Posiadamy również jedyną w polsce poduszkę do skoków typu landingbag od wiadącego producenta czyli BagJUMP®

Snowpark cieszy się dużym uznaniem wśród profesjonalnych riderów i klubów sportowych dzięki którym od wielu lat organizujemy w nim wiele imprez freestylowych takich jak: Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży, Mistrzostwa Polski BigAIR, Brelok Banked Slalom, GirlsJam, SPLASH i wiele innych.

W sezonie 2020/21 Tiger Snowpark zbudowaliśmy na "starym" miejscu czyli w górnej części naszej stacji narciarskiej wzdłuż trasy niebieskiej.

Wyjątkowe imprezy

Snowpark cieszy się dużym uznaniem wśród profesjonalnych riderów i klubów sportowych dzięki którym od wielu lat wspólnie z nimi organizujemy w nim wiele imprez freestylowych takich jak: Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży, Mistrzostwa Polski BigAIR, Brelok Banked Slalom, GirlsJam, SPLASH i wiele innych.

W snowparku organizujemy wiele sesji foto/video, zawodów i imprez, regularnych szkoleń freestyleowych pod okiem profesjonalnych trenerów i instruktorów Ronin Snowboards.

Miejsce z pasją

Snowpark Czarny Groń jest tworzony przez ekipę shaperską, która nie tylko buduje przeszkody, ale sama na nich upala i testuje je na wszystkie sposoby. Naszym celem jest tworzenie najbardziej progresywnego parku w Polsce, który będzie przyciągał riderów wysokich lotów.

Śledź nasz fanpage i bądz na bieżąco! 

Sprawdź nasze oferty

Spędź czas w wyjątkowy sposób

Partnerzy

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij