Zasób 1

TIGER Snowpark Ekstremalna zabawa na stoku oraz niezapomniane imprezy

20
1°C
LIVE
ikona kamery

Aktualny setup od 1.01.2022

AKTUALNY SETUP (OD 1.01.2022)
Wave Box 6m Flat butter box 6m
Rail prosty 8m  2 x Tank rail 3m
Double kink płaski 7m Rail 4m
Box trapez up down 6m Skocznia 4m
Rail flat down 7m Skocznia 5m
Skocznia 10m  Kaskadka 5m
Rainbow box 6m Big Flat 6m z gapem aka „Bramka”
Rainbow rail 7m  
S rail 10m  
Skocznia 13m  

 

Godziny otwarcia

SNOWPARK CZYNNY!

Wpadajcie codziennie

08:00-15:45

18:00-21:45

 

Freestyle

Dla wszystkich miłośników freestyle'u i mocnych wrażeń stworzyliśmy jeden z największych snowparków w Polsce, o powierzchni aż 23800m2  oraz długości ponad 300m w którym w zależności od warunków śniegowych i zapotrzebowania do dyspozycji jest ponad 15 przeszkód w kilku liniach. Przeszkody są codziennie shapowane oraz regularnie zmieniane przez profesjonalistów. Snowpark jest oświetlony więc jest czynny również podczas Nocnej Jazdy od 18:00 do 22:00.

Wyposażony jest w naśnieżanie oraz najnowszy ratrak PistenBully ParkPRO 400, dzięki któremu jesteśmy w stanie przygotować go na najwyższym poziomie. Posiadamy również jedyną w polsce poduszkę do skoków typu landingbag od wiadącego producenta czyli BagJUMP®

Snowpark cieszy się dużym uznaniem wśród profesjonalnych riderów i klubów sportowych dzięki którym od wielu lat organizujemy w nim wiele imprez freestylowych takich jak: Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży, Mistrzostwa Polski BigAIR, Brelok Banked Slalom, GirlsJam, SPLASH i wiele innych.

W sezonie 2020/21 Tiger Snowpark zbudowaliśmy na "starym" miejscu czyli w górnej części naszej stacji narciarskiej wzdłuż trasy niebieskiej.

Wyjątkowe imprezy

Snowpark cieszy się dużym uznaniem wśród profesjonalnych riderów i klubów sportowych dzięki którym od wielu lat wspólnie z nimi organizujemy w nim wiele imprez freestylowych takich jak: Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży, Mistrzostwa Polski BigAIR, Brelok Banked Slalom, GirlsJam, SPLASH i wiele innych.

W snowparku organizujemy wiele sesji foto/video, zawodów i imprez, regularnych szkoleń freestyleowych pod okiem profesjonalnych trenerów i instruktorów Ronin Snowboards.

Miejsce z pasją

Snowpark Czarny Groń jest tworzony przez ekipę shaperską, która nie tylko buduje przeszkody, ale sama na nich upala i testuje je na wszystkie sposoby. Naszym celem jest tworzenie najbardziej progresywnego parku w Polsce, który będzie przyciągał riderów wysokich lotów.

Śledź nasz fanpage i bądz na bieżąco! 

Sprawdź nasze oferty

Spędź czas w wyjątkowy sposób

Partnerzy

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij