Zasób 1

TIGER Snowpark Ekstremalna zabawa na stoku oraz niezapomniane imprezy

32
28°C
LIVE
ikona kamery

Aktualny setup od 08.03.2021

AKTUALNY SETUP (OD 08.03.2021)
Flat down rail 7m Flat down box 7m
Kaskada rail 5m   Tank rail 4m
Quarter pipe 3 sztuki Pole jam 2m
Flat rail 5m     Up flat down rail 7m
Z rail 10m   Pcv rail 6m
Skocznia 10m  Skocznia 13m

SnowPark jest jest dwa razy dziennie  reShapowany oraz ratakowany 
‼️Od 8 marca rusza budowa toru na ????
Mała linia, czyli: flat box, skocznia 3 i 5 m, wall ride, rainbow box będzie NIECZYNNA
‼️

Godziny otwarcia

Codziennie

10:00-15:45

18:00-21:45

 

Freestyle

Dla wszystkich miłośników freestyle'u i mocnych wrażeń stworzyliśmy jeden z największych snowparków w Polsce, o powierzchni aż 23800m2  oraz długości ponad 300m w którym w zależności od warunków śniegowych i zapotrzebowania do dyspozycji jest ponad 15 przeszkód w kilku liniach. Przeszkody są codziennie shapowane oraz regularnie zmieniane przez profesjonalistów. Snowpark jest oświetlony więc jest czynny również podczas Nocnej Jazdy od 18:00 do 22:00.

Wyposażony jest w naśnieżanie oraz najnowszy ratrak PistenBully ParkPRO 400, dzięki któremu jesteśmy w stanie przygotować go na najwyższym poziomie. Posiadamy również jedyną w polsce poduszkę do skoków typu landingbag od wiadącego producenta czyli BagJUMP®

Snowpark cieszy się dużym uznaniem wśród profesjonalnych riderów i klubów sportowych dzięki którym od wielu lat organizujemy w nim wiele imprez freestylowych takich jak: Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży, Mistrzostwa Polski BigAIR, Brelok Banked Slalom, GirlsJam, SPLASH i wiele innych.

W sezonie 2020/21 Tiger Snowpark zbudowaliśmy na "starym" miejscu czyli w górnej części naszej stacji narciarskiej wzdłuż trasy niebieskiej.

Wyjątkowe imprezy

Snowpark cieszy się dużym uznaniem wśród profesjonalnych riderów i klubów sportowych dzięki którym od wielu lat wspólnie z nimi organizujemy w nim wiele imprez freestylowych takich jak: Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży, Mistrzostwa Polski BigAIR, Brelok Banked Slalom, GirlsJam, SPLASH i wiele innych.

W snowparku organizujemy wiele sesji foto/video, zawodów i imprez, regularnych szkoleń freestyleowych pod okiem profesjonalnych trenerów i instruktorów Ronin Snowboards.

Miejsce z pasją

Snowpark Czarny Groń jest tworzony przez ekipę shaperską, która nie tylko buduje przeszkody, ale sama na nich upala i testuje je na wszystkie sposoby. Naszym celem jest tworzenie najbardziej progresywnego parku w Polsce, który będzie przyciągał riderów wysokich lotów.

Śledź nasz fanpage i bądz na bieżąco! 

Sprawdź nasze oferty

Spędź czas w wyjątkowy sposób

Partnerzy

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij