Zasób 1

Magiczna Osada

28
2°C
LIVE
ikona kamery

 


Place zabaw są miejscem wielu wspomnień z dzieciństwa i nieodłącznym elementem życia każdego małego dziecka. To zbiór wszystkich radości, gdzie nic nie może się równać z intensywnością emocji, kiedy osiągamy nowe szczyty, wspólnie budujemy zamki z piasku, czy huśtamy się aż po samo niebo. 

Godziny otwarcia

Od 1.11.2021 NIECZYNNE  

Możliwość otwarcia dla grup szkolnych, prosimy o kontakt telefoniczny 33 506 51 05

ATRAKCJE
Magiczna Twierdza
Labirynt 
Mini Park Linowy
Trampoliny
Piaskownica Marzeń
Pumptrack NOWOŚĆ 
Edukacyjna Strefa Pingwina NOWOŚĆ
Wieża Skoków NOWOŚĆ 
(czynna tylko w soboty i niedziele)


 

Ścianka Wspinaczkowa NOWOŚĆ

Magiczna Osada została rozbudowana o wiele nowych atrakcji w tym strefę Pumptrack, Edukacyjną strefę Pingwina w której woda jest niezbędnym elementem do zabawy, eksperymentowania i poznawania praw natury.  Strefa stanowi obszar, w którym poznacie wodę i jej właściwości. Wiedza na temat wody, którą można zdobyć przez aktywne poznawanie, to połączenie historii, geografii, biologii, fizyki i chemii. Od zasad używania wody po wiedzę, jak wielkim jest ona żywiołem. Na wielkim placu zabaw zostaną pokazane: przepływy, rzeki, zapory, koła wodne i elektrownie wodne. Poznacie ciekawe urządzenia i maszyny. Poza nauką w aktywnie spędzicie czas pokonując rozmaite przeszkody, uczące koordynacji i podnoszące sprawność fizyczną. Strefa łączy edukację ekologiczną z działaniami na rzecz środowiska naturalnego. Zapoznacie się z zasobami wody na Ziemi oraz z procesem jej obiegu.Wiemy, że stworzenie czegoś wyjątkowego zwykle zaczyna się od marzeń i wykorzystania energii młodych pasjonatów. Zebraliśmy te marzenia i wybudowaliśmy dla Was w Czarnym Groniu wyjątkowy plac zabaw. Wystarczy odrobina fantazji i chęci, by znaleźć się w miejscu zbudowanym z Waszych marzeń. Przekazujemy plac marzycielom i wszystkim tym, o nieograniczonej wyobraźni, którzy podzielają przekonanie, że place zabaw powinny służyć wszystkim dzieciom i powinny być realizacją ich wizji.

 

 

 

Cennik
Bilet całodniowy Magiczna Osada

 + Polana Pingwina

1 osoba 29 PLN + 10 PLN
2 osoby 49 PLN + 20 PLN
3 osoby 69 PLN + 30 PLN
4 osoby 89 PLN + 40 PLN
kolejna osoba 20 PLN + 5 PLN

Karnet sezonowy Magiczna Osada + Polana Pingwina 

 

199 PLN

Bilet upoważnia do zabawy w Magicznej Osadzie z możliwością wielokrotnego wejścia w danym dniu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij