Zasób 1

Edukacyjna Strefa Pingwina

20
1°C
LIVE
ikona kamery

Cześć to ja! Wasz Pingwin! Zapraszam do Magicznej Osady i jej nowej strefy czyli Edukacyjnej Strefy Pingwina!

Jestem pewien, że będziecie się świetnie  uczyć przez zabawę!

Magiczna Osada w której znajduje się nowa strefa Edukacyjna Strefa Pingwina to przestrzeń rekreacyjno-edukacyjna o powierzchni ponad 11 000m2  w ośrodku Czarny Groń w Rzykach koło Andrychowa, gdzie możecie w atrakcyjny sposób poznać zagadnienia związane z wodą ,urządzeniami hydrotechnicznymi, grawitacyjnymi i nie tylko.

Zapraszam dzieci, młodzież oraz rodziców Wszyscy jesteście mile widziani, dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Dlaczego? Bo mój osobliwy park jest pełen wodnych tajemnic! W Edukacyjnej Strefie Pingwina Możecie sprawdzić, jak działa śruba Archimedesa czy zapora wodna, dowiedzieć się między innymi co czym jest siła odśrodkowa czy koło młyńskie! Nie zapomniałem również o ciekawostkach i doświadczeniach, po to, aby każdy z Was mógł poznać praktyczne zastosowania wody! Ponadto z radością zachęcam Was do poznania znaczenia wody w życiu człowieka, przyrody i edukacji proekolocznej! Jesteście gotowi?

To naprawdę niezwykłe miejsce, które znajduje się w leśnym środowisku. Pokażę Wam jak świetna jest nauka przez zabawę! Zapraszam do odwiedzenia kilkunastu polanek, na których znajdują się ciekawe urządzenia wodne które sam możesz uruchomić i doświadczyć jak działają. Na kilkudziesięciu tablicach informacyjnych znajdziesz ciekawostki związane z jedną z najpospolitszych substancji – wody.

Myślę, że nie raz Was zaskoczę, ale także zachęcę do wspólnej zabawy i późniejszych eksperymentów w domu

Doświadczycie niezwykłości i magii wody w różny sposób!

Wycieczka do Edukacyjnej Strefy Pingwina jest świetną alternatywą dla zajęć w szkole. Dlatego specjalnie dla grup szkolnych stworzyliśmy atrakcyjną ofertę. 

e-mail: grupy@czarnygron.pl

telefon: 335065105

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij