Zasób 1

Magiczna Osada

26
16°C
LIVE
ikona kamery

MAGICZNA OSADA CZYNNA OD 8.05.2021

PROMOCJA do 28.05 Bilety całodniowe -50%


Place zabaw są miejscem wielu wspomnień z dzieciństwa i nieodłącznym elementem życia każdego małego dziecka. To zbiór wszystkich radości, gdzie nic nie może się równać z intensywnością emocji, kiedy osiągamy nowe szczyty, wspólnie budujemy zamki z piasku, czy huśtamy się aż po samo niebo. 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 12:00 - 18:00
sobota - niedziela 10:00 - 18:00

Możliwość otwarcia wcześniej dla grup szkolnych, prosimy o kontakt telefoniczny 33 506 51 05

ATRAKCJE
Magiczna Twierdza
Labirynt 
Mini Park Linowy
Trampoliny
Piaskownica Marzeń
Pumptrack NOWOŚĆ 
Edukacyjna Strefa Pingwina NOWOŚĆ
Wieża Skoków NOWOŚĆ 

Ścianka wspinaczkowa NOWOŚĆ 
Mega Huśtawka NOWOŚĆ 

Magiczna Osada została rozbudowana o wiele nowych atrakcji w tym strefę Pumptrack, Edukacyjną strefę Pingwina w której woda jest niezbędnym elementem do zabawy, eksperymentowania i poznawania praw natury.  Strefa stanowi obszar, w którym poznacie wodę i jej właściwości. Wiedza na temat wody, którą można zdobyć przez aktywne poznawanie, to połączenie historii, geografii, biologii, fizyki i chemii. Od zasad używania wody po wiedzę, jak wielkim jest ona żywiołem. Na wielkim placu zabaw zostaną pokazane: przepływy, rzeki, zapory, koła wodne i elektrownie wodne. Poznacie ciekawe urządzenia i maszyny. Poza nauką w aktywnie spędzicie czas pokonując rozmaite przeszkody, uczące koordynacji i podnoszące sprawność fizyczną. Strefa łączy edukację ekologiczną z działaniami na rzecz środowiska naturalnego. Zapoznacie się z zasobami wody na Ziemi oraz z procesem jej obiegu.Wiemy, że stworzenie czegoś wyjątkowego zwykle zaczyna się od marzeń i wykorzystania energii młodych pasjonatów. Zebraliśmy te marzenia i wybudowaliśmy dla Was w Czarnym Groniu wyjątkowy plac zabaw. Wystarczy odrobina fantazji i chęci, by znaleźć się w miejscu zbudowanym z Waszych marzeń. Przekazujemy plac marzycielom i wszystkim tym, o nieograniczonej wyobraźni, którzy podzielają przekonanie, że place zabaw powinny służyć wszystkim dzieciom i powinny być realizacją ich wizji.

 

Cennik
Bilet całodniowy Magiczna Osada

 + Polana Pingwina

1 osoba 29 PLN + 10 PLN
2 osoby 49 PLN + 20 PLN
3 osoby 69 PLN + 30 PLN
4 osoby 89 PLN + 40 PLN
kolejna osoba 20 PLN + 5 PLN

Karnet sezonowy Magiczna Osada + Polana Pingwina 

opiekun dziecka do 12 lat GRATIS 

199 PLN

Bilet upoważnia do zabawy w Magicznej Osadzie z możliwością wielokrotnego wejścia w danym dniu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij