Zasób 1

Magiczna Osada

29
0°C
LIVE
ikona kamery

Place zabaw są miejscem wielu wspomnień z dzieciństwa i nieodłącznym elementem życia każdego małego dziecka. To zbiór wszystkich radości, gdzie nic nie może się równać z intensywnością emocji, kiedy osiągamy nowe szczyty, wspólnie budujemy zamki z piasku, czy huśtamy się aż po samo niebo. 


 MAGICZNA OSADA NIECZYNNA


Godziny otwarcia

piątek 12:00 - 18:00
sobota - niedziela 10:00 - 18:00

Możliwość otwarcia wcześniej dla grup szkolnych, prosimy o kontakt telefoniczny 33 506 51 05

 

ATRAKCJE
Magiczna Twierdza Nieczynna
Labirynt  Nieczynna
Mini Park Linowy Nieczynna
Trampoliny Nieczynna
Piaskownica Marzeń Nieczynna
Pumptrack NOWOŚĆ  Nieczynna
Edukacyjna Strefa Pingwina NOWOŚĆ Nieczynna
Wieża Skoków NOWOŚĆ 

Nieczynna

Ścianka wspinaczkowa NOWOŚĆ  Nieczynna
Mega Huśtawka NOWOŚĆ  Nieczynna

W tym roku Magiczna Osada została rozbudowana o wiele nowych atrakcji w tym strefę Pumptrack, Edukacyjną strefę Pingwina w której woda jest niezbędnym elementem do zabawy, eksperymentowania i poznawania praw natury.  Strefa stanowi obszar, w którym poznacie wodę i jej właściwości. Wiedza na temat wody, którą można zdobyć przez aktywne poznawanie, to połączenie historii, geografii, biologii, fizyki i chemii. Od zasad używania wody po wiedzę, jak wielkim jest ona żywiołem. Na wielkim placu zabaw zostaną pokazane: przepływy, rzeki, zapory, koła wodne i elektrownie wodne. Poznacie ciekawe urządzenia i maszyny. Poza nauką w aktywnie spędzicie czas pokonując rozmaite przeszkody, uczące koordynacji i podnoszące sprawność fizyczną. Strefa łączy edukację ekologiczną z działaniami na rzecz środowiska naturalnego. Zapoznacie się z zasobami wody na Ziemi oraz z procesem jej obiegu.Wiemy, że stworzenie czegoś wyjątkowego zwykle zaczyna się od marzeń i wykorzystania energii młodych pasjonatów. Zebraliśmy te marzenia i wybudowaliśmy dla Was w Czarnym Groniu wyjątkowy plac zabaw. Wystarczy odrobina fantazji i chęci, by znaleźć się w miejscu zbudowanym z Waszych marzeń. Przekazujemy plac marzycielom i wszystkim tym, o nieograniczonej wyobraźni, którzy podzielają przekonanie, że place zabaw powinny służyć wszystkim dzieciom i powinny być realizacją ich wizji.

 

Cennik
Ulgowy (do 16 roku życia) 19 PLN
Normalny 25 PLN
2 osoby 35 PLN
3 osoby 49 PLN
4 osoby 59 PLN
kolejna osoba 10 PLN

Karnet sezonowy Polana Aktywnego Pingwina + Magiczna Osada

opiekun GRATIS

199 PLN
Magiczna Osada + Polana Aktywnego Pingwina + 8 PLN/os

Bilety po godzinie 18:00 -20%

Bilet upoważnia do zabawy w Magicznej Osadzie z możliwością wielokrotnego wejścia w danym dniu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij