Zasób 1

Zabiegi Spa Skorzystaj z naszych profesjonalnych zabiegów SPA

LIVE
ikona kamery

Masaże

1190

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA

czas: 50 min
cena: 200 zł

Masaż ciepłym olejkiem rozluźni Twoje ciało i wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu i odprężenia. Pozwoli Ci zregenerować siły, uspokoi, ukoi Twoje ciało i zmysły.

MASAŻ RELAKSACYJNY PLECÓW

czas: 25 min
cena: 110 zł

Masaż ciepłym olejkiem rozluźni Twoje plecy i wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu i odprężenia. Pozwoli Ci zregenerować siły, uspokoi, ukoi Twoje ciało i zmysły.

.

MASAŻ RELAKSACYJNY ŚWIECĄ CAŁEGO CIAŁA

czas: 50 min
cena: 220 zł

Masaż aromatyczną ciepłą świecą zrelaksuje Cię, odpręży, doda energii. Sprawi, że skóra Twoich pleców będzie jedwabiście gładka, pachnąca i odżywiona. Wyjątkowy zapach świecy pozostanie z Tobą na dłużej.

MASAŻ RELAKSACYJNY ŚWIECĄ PLECÓW

czas: 25 min
cena: 120 zł

Masaż aromatyczną ciepłą świecą zrelaksuje Cię, odpręży, doda energii. Sprawi, że skóra Twoich pleców będzie jedwabiście gładka, pachnąca i odżywiona. Wyjątkowy zapach świecy pozostanie z Tobą na dłużej.

MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA

czas: 50 min
cena: 240 zł

Mocniejszy masaż ciepłym olejem rozluźni i zregeneruje Twoje napięte mięśnie. Zwiększy ich elastyczność i sprężystość oraz poprawi krążenie, odżywi i dotleni tkanki. Sprawi, że się rozluźnisz i wypoczniesz.

MASAŻ KLASYCZNY PLECÓW

czas: 25 min
cena: 130 zł

Mocniejszy masaż ciepłym olejem rozluźni i zregeneruje napięte mięśnie twoich pleców. Zwiększy ich elastyczność i sprężystość oraz poprawi krążenie, odżywi i dotleni tkanki. Sprawi, że się rozluźnisz i wypoczniesz.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

czas: 50 min
cena: 250 zł

Masaż kamieniami bazaltowymi przyjemnie rozgrzeje Twoje ciało, zmniejszy nagromadzony stres i wprowadzi Cię w stan głębokiego relaksu.

MASAŻ FIRMOWY CAŁEGO CIAŁA

czas: 50 min
cena: 240 zł

Wyjątkowy masaż relaksacyjny, którego nie znajdą Państwo w innym SPA. Zabieg charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Wykonuje się go głównie przedramionami, a ruchy masażysty są długie, miękkie i płynne co pozwala na doskonały efekt - stuprocentowe rozluźnienie.

MASAŻ RELAKSACYJNY TWARZY, GŁOWY I KARKU

czas: 30 min
cena: 120 zł

Masaż rozluźni napięte mięśnie Twojej twarzy i karku zmniejszając napięcia wywołane codziennym stresem. W efekcie Twoja skóra twarzy nabierze zdrowego, wypoczętego i promiennego wyglądu.

MASAŻ KOBIDO

czas: 60 min
cena: 200 zł

Intensywny masaż liftingujący podniesie owal twarzy. Wygładzi Twoje zmarszczki  i sprawi, że Twoja skóra stanie się jędrna i napięta. Koncentruje się na głębszych warstwach mięśni dając Ci widoczną poprawę kondycji Twojej skóry i głęboki relaks. Nazywany liftingiem bez skalpela.

MASAŻ KOBIDO + MASKA

czas: 80 min
cena: 250 zł

Intensywny masaż liftingujący podniesie owal twarzy. Wygładzi Twoje zmarszczki  i sprawi, że Twoja skóra stanie się jędrna i napięta. Koncentruje się na głębszych warstwach mięśni dając Ci widoczną poprawę kondycji Twojej skóry i głęboki relaks. Nazywany liftingiem bez skalpela.Maska spotęguje efekt liftingu.

MASAŻ RELAKSACYJNY STÓP

czas: 30 min
cena: 150 zł

Relaksacyjny masaż poprawi krążenie, da wytchnienie i ulgę Twoim zmęczonym stopom. Sprawi, że zarówno Twoje stopy jak i ciało będą zrelaksowane i odprężone.

MASAŻ CAŁEGO CIAŁA DLA KOBIET W CIĄŻY

czas: 50 min
cena: 240 zł

Masaż dedykowany przyszłej mamie od II do początku III trymestru. Nada poczucia lekkości, a przede wszystkim zapewni Ci chwilę wytchnienia i relaksu w tym radosnym czasie oczekiwania.

MASAŻ PLECÓW DLA KOBIET W CIĄŻY

czas: 25 min
cena: 130 zł

Masaż dedykowany przyszłej mamie od II do początku III trymestru. Pozwoli Ci zniwelować obrzęki, nada poczucia lekkości, a przede wszystkim zapewni Ci chwilę wytchnienia i relaksu w tym radosnym czasie oczekiwania.

MASAŻ RELAKSACYJNY DLA DWOJGA

czas: 50 min
cena: 380 zł

Masaż ciepłym olejkiem rozluźni Wasze ciała i wprowadzi Was w stan błogiego relaksu i odprężenia. Pozwoli na niecodzienne spędzenie wspólnych chwil.

Rytuały SPA

2087

RYTUAŁ FIRMOWY

czas: 80 min
cena: 350 zł

Ten, stworzony przez naszych terapeutów, relaksacyjny rytuał* rozpoczniesz peelingiem całego ciała. Dzięki temu Twoja skóra łatwiej wchłonie zawarte w kąpieli składniki aktywne i nawilży się. Całość Twojego relaksu dopełni przyjemny masaż twarzy, głowy i karku lub stóp. Wybór należy do Ciebie.

* Rytuały nie podlegają rabatom

RYTUAŁ VAGHEGGI

czas: 90 min
cena: 380 zł

Kompleksowy rytuał* dopieszczający Cię od stóp do głów. Rozpoczniesz go peelingiem, który przygotuje Twoje ciało na dobroczynne działanie składników aktywnych. Nałożona maska pozostawi Twoją skórę miękką i gładką. Całości dopełni relaksacyjny masaż twarzy, który nada jej blasku i zdrowego wyglądu.

* Rytuały nie podlegają rabatom

RYTUAŁ VAGHEGGI DLA DWOJGA

czas: 90 min
cena: 660 zł

Kompleksowy rytuał* dopieszczający Was od stóp do głów. Rozpoczniecie go peelingiem, który przygotuje Wasze ciała na dobroczynne działanie składników aktywnych. Nałożona maska pozostawi Waszą skórę miękką i gładką. Całości dopełni relaksacyjny masaż twarzy, który nada jej blasku i zdrowego wyglądu.

* Rytuały nie podlegają rabatom

RYTUAŁ DE SAINT MALO

czas: 120 min
cena: 460 zł

Rytuał* De Saint Malo zabiera Cię w podróż do różnych zakątków świata. Od Ciebie zależy który kierunek wybierzesz.

PODRÓŻ NA SYCYLIĘ- Wyrusz w podróż do krainy słońca i wulkanu Sycylii. Proszek z lawy wulkanicznej i woda termalna idealnie złuszczą, oczyszczą i zregenerują Twoją skórę. Aromatyczna maska z wyciągiem z pomarańczy i żółtej glinki wulkanicznej, nakładana w łóżku wodnym Soft Pack, zadziała przeciwstarzeniowo. Końcowym etapem Twojej podróży jest masaż na maśle z opuncji figowej wzbogaconym witaminą C o właściwościach regeneracyjnych i przeciwzapalnych.

PODRÓŻ NA BALI – Wyrusz na wyprawę do serca Bali w poszukiwaniu piękna kwiatu hibiskusa. Żelowy peeling z kokosu i piasku morskiego o egzotycznym zapachu delikatnie złuszczy i zregeneruje Twoją skórę. Pełna aromatu maska z wyciągiem z kwiatów hibiskusa, nakładana w wyjątkowym łóżku wodnym Soft Pack, doda Ci blasku. Podróż zwieńczysz relaksacyjnym masażem całego ciała z wykorzystaniem olejku z ekstraktem z zielonej herbaty i alg, co uwolni Cię od napięcia i przywróci Ci równowagę duchową.

PODRÓŻ DO NOWEJ ZELANDII – W podróż na tę tropikalną wyspę zabierze Cię peeling z pestek kiwi i morskiego piasku o delikatnym aromacie wanilii. Sprawi, że Twoja skóra będzie miękka i doskonale nawilżona. O doskonałą pielęgnację Twojego ciała zadba również maska z papai i opuncji, nakładana w wyjątkowym łóżku wodnym Soft Pack, świetnie nawilży i zadziała drenująco. Dopełnieniem wypoczynku będzie masaż relaksacyjny całego ciała na oleju z kwiatem hibiskusa, sapote i awokado, pozostawiający skórę nawilżoną i satynową.

* Rytuały nie podlegają rabatom

RYTUAŁ DE SAINT MALO DLA DWOJGA

czas: 120 min
cena: 800 zł

Rytuał* De Saint Malo zabiera Was w podróż do różnych zakątków świata. Od Was zależy który kierunek wybierzecie.

PODRÓŻ NA SYCYLIĘ- Wyruszcie w podróż do krainy słońca i wulkanu Sycylii. Proszek z lawy wulkanicznej i woda termalna idealnie złuszczą, oczyszczą i zregenerują Waszą skórę. Aromatyczna maska z wyciągiem z pomarańczy i żółtej glinki wulkanicznej, nakładana w łóżku wodnym Soft Pack, zadziała przeciwstarzeniowo. Końcowym etapem Waszej podróży jest masaż na maśle z opuncji figowej wzbogaconym witaminą C o właściwościach regeneracyjnych i przeciwzapalnych.

PODRÓŻ NA BALI – Wyruszcie na wyprawę do serca Bali w poszukiwaniu piękna kwiatu hibiskusa. Żelowy peeling z kokosu i piasku morskiego o egzotycznym zapachu delikatnie złuszczy i zregeneruje Waszą skórę. Pełna aromatu maska z wyciągiem z kwiatów hibiskusa, nakładana w wyjątkowym łóżku wodnym Soft Pack, doda Wam blasku. Podróż zwieńczycie relaksacyjnym masażem całego ciała z wykorzystaniem olejku z ekstraktem z zielonej herbaty i alg, co uwolni Was od napięcia i przywróci Wam równowagę duchową.

PODRÓŻ DO NOWEJ ZELANDII – W podróż na tę tropikalną wyspę zabierze Was peeling z pestek kiwi i morskiego piasku o delikatnym aromacie wanilii. Sprawi, że Wasza skóra będzie miękka i doskonale nawilżona. O doskonałą pielęgnację Waszego ciała zadba również maska z papai i opuncji, nakładana w wyjątkowym łóżku wodnym Soft Pack, świetnie nawilży i zadziała drenująco. Dopełnieniem wypoczynku będzie masaż relaksacyjny całego ciała na oleju z kwiatem hibiskusa, sapote i awokado, pozostawiający skórę nawilżoną i satynową.

* Rytuały nie podlegają rabatom

RYTUAŁ SALVE IN TERRA® DLA DWOJGA

czas: 60 min
cena: 500 zł

Rytuał* rozpoczniecie peelingiem całego ciała. Odżywi on i nada Waszej skórze jedwabistości.  Kolejnym etapem będzie wspólny pobyt w kabinie Salve in Terra ®,  gdzie główną areną ceremonii jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko. W tej części zostajecie sami. Romantyczny seans rozpoczynacie nałożeniem na siebie nawzajem odżywczej maski. Pomieszczenie wypełnia się parą wodną, przez którą delikatnie przebijają się kolorowe światła. W tle gra wyciszająca muzyka w rytm której łóżko porusza się przybliżając Was do siebie, co tworzy wyjątkową atmosferę. Temperatura i para panująca w pomieszczeniu przyspieszają wchłanianie maski, a seans wieńczy „tropikalny deszcz”.

* Rytuały nie podlegają rabatom

RYTUAŁ SALVE IN TERRA® DE LUX DLA DWOJGA

czas: 90 min
cena: 680 zł

Romantyczny rytuał* dla dwojga rozpoczynacie od rozluźnienia się  poprzez relaksacyjny  masaż całego ciała. Kolejnym etapem będzie wspólny pobyt w kabinie Salve in Terra ®,  gdzie główną areną ceremonii jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko. W tej części zostajecie sami. Romantyczny seans rozpoczynacie nałożeniem na siebie nawzajem odżywczej maski. Pomieszczenie wypełnia się parą wodną, przez którą delikatnie przebijają się kolorowe światła. W tle gra wyciszająca muzyka w rytm której łóżko porusza się przybliżając Was do siebie, co tworzy wyjątkową atmosferę. Temperatura i para panująca w pomieszczeniu przyspieszają wchłanianie maski, a seans wieńczy „tropikalny deszcz”.

* Rytuały nie podlegają rabatom

Pielęgnacja ciała

132

PEELING SOLNY

czas: 30 min
cena: 160 zł

Peeling całego ciała złuszczy martwy naskórek. Sprawi, że Twoja skóra stanie się gładka i przyjemna w dotyku. Dzięki zawartości naturalnego oleju dodatkowo intensywnie ją nawilży.

PEELING SOLNY DLA DWOJGA

czas: 30 min
cena: 300 zł

Peeling całego ciała złuszczy martwy naskórek. Sprawi, że Wasza skóra stanie się gładka i przyjemna w dotyku. Dzięki zawartości naturalnego oleju dodatkowo intensywnie ją nawilży.

ODŻYWCZA KĄPIEL RELAKSUJĄCA

czas: 30 min
cena: 160 zł

Relaksująca kąpiel zadziała regenerująco i nawilżająco. Sprawi, że Twoja skóra pozostanie jedwabiście gładka i aksamitna.

ODŻYWCZA KĄPIEL RELAKSUJĄCA DLA DWOJGA

czas: 30 min
cena: 250 zł

Relaksująca kąpiel zadziała regenerująco i nawilżająco. Sprawi, że Wasza skóra pozostanie jedwabiście gładka i aksamitna.

OKŁAD DE SAINT MALO

czas: 80 min
cena: 380 zł

Okład to podróż w wybrany przez Ciebie zakątek świata. Ty zdecydujesz czy udasz się do Japoni, na Sycylię, na Bali, czy może nad Bałtyk.

OKŁAD BAWEŁNIANY – to Twoja podróż do kraju kwitnącej wiśni, Japonii. Drobnoziarnisty peeling ze skorupy z ostryg nada Twojej skórze jedwabistości. Miękki okład z bawełny, nałożony w wyjątkowym łóżku wodnym Soft Pack® ,przyjemnie otuli Twoje ciało, dostarczy mu wartościowych substancji nawilżających i odżywczych. A obraz Japonii przywoła nałożenie kremu z kwiatem kwitnącej wiśni.

OKŁAD WULKANICZNY – zabiera Cię w podróż na słoneczną Sycylię do krainy wulkanu. Peeling oparty na proszku z lawy wulkanicznej i wody termalnej idealnie złuszczy, oczyści i zregeneruje Twoją skórę. Aromatyczna maska z wyciągiem z pomarańczy i żółtej glinki wulkanicznej, nakładana w łóżku wodnym Soft Pack®, zadziała przeciwstarzeniowo. Dotyk słońca na swojej skórze poczujesz dzięki wmasowaniu masła z opuncji figowej wzbogaconego witaminą C o właściwościach regeneracyjnych i przeciwzapalnych.

OKŁAD HIBISKUSOWY - to Twoja wyprawa do serca Bali w poszukiwaniu piękna kwiatu hibiskusa. Żelowy peeling z kokosu i piasku morskiego o egzotycznym zapachu delikatnie złuszczy i zregeneruje Twoją skórę. Pełna aromatu maska z wyciągiem z kwiatów hibiskusa ,nakładana w wyjątkowym łóżku wodnym Soft Pack®, doda blasku i nawilżenia. Podróż  wieńczy wtarcie olejku z ekstraktem z zielonej herbaty i alg, co pomoże Ci uwolnić się od napięcia i przywróci Ci równowagę duchową.

OKŁAD BAŁTYCKI – Zabiera Cię w podróż w głąb Bałtyku. Delikatnie, ale skutecznie,  naskórek złuszczy kremowy peeling z drobinkami bursztynu. Olej roślinny z rokitnika zregeneruje Twoją skórę czyniąc ją gładką i miękką. Ciepła maska z algą polarn,ą nakładana w wyjątkowym łóżku wodnym Soft Pack®, odżywi i  nada Twojej skórze młody wygląd i jędrność. Ostatnim etapem twojej wycieczki jest nałożenie kremu z różańcem górskim i rokitnikiem. Zwiększy Twoją odporność na stres, a obłędny zapach kremu wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu.

OKŁAD DLA DWOJGA DE SAINT MALO

czas: 80 min
cena: 660 zł

Okład* to podróż w wybrany przez Was zakątek świata. Wy zdecydujecie czy udacie się do Japoni, na Sycylię, na Bali, czy może nad Bałtyk.

OKŁAD BAWEŁNIANY – to Wasza podróż do kraju kwitnącej wiśni, Japonii. Drobnoziarnisty peeling ze skorupy z ostryg nada Waszej skórze jedwabistości. Miękki okład z bawełny, nałożony w wyjątkowym łóżku wodnym Soft Pack®, przyjemnie otuli Wasze ciała, dostarczy im wartościowych substancji nawilżających i odżywczych. A obraz Japonii przywoła nałożenie kremu z kwiatem kwitnącej wiśni.

OKŁAD WULKANICZNY – zabiera Was w podróż na słoneczną Sycylię do krainy wulkanu. Peeling oparty na proszku z lawy wulkanicznej i wody termalnej idealnie złuszczy, oczyści i zregeneruje Waszą skórę. Aromatyczna maska z wyciągiem z pomarańczy i żółtej glinki wulkanicznej, nakładana w łóżku wodnym Soft Pack®, zadziała przeciwstarzeniowo. Dotyk słońca na Waszej skórze poczujecie dzięki wmasowaniu masła z opuncji figowej wzbogaconego witaminą C o właściwościach regeneracyjnych i przeciwzapalnych.

OKŁAD HIBISKUSOWY - to Wasza wyprawa do serca Bali w poszukiwaniu piękna kwiatu hibiskusa. Żelowy peeling z kokosu i piasku morskiego o egzotycznym zapachu delikatnie złuszczy i zregeneruje Waszą skórę. Pełna aromatu maska z wyciągiem z kwiatów hibiskusa, nakładana w wyjątkowym łóżku wodnym Soft Pack®, doda blasku i nawilżenia. Podróż  wieńczy wtarcie olejku z ekstraktem z zielonej herbaty i alg, co pomoże Wam uwolnić się od napięcia i przywróci Wam równowagę duchową.

OKŁAD BAŁTYCKI – Zabiera Was w podróż w głąb Bałtyku. Delikatnie, ale skutecznie, naskórek złuszczy kremowy peeling z drobinkami bursztynu. Olej roślinny z rokitnika zregeneruje Waszą skórę czyniąc ją gładką i miękką. Ciepła maska z algą polarną nakładana w wyjątkowym łóżku wodnym Soft Pack®, odżywi i  nada Waszej skórze młody wygląd i jędrność. Ostatnim etapem Waszej wycieczki jest nałożenie kremu z różańcem górskim i rokitnikiem. Zwiększy Waszą odporność na stres, a obłędny zapach kremu wprowadzi Was w stan błogiego relaksu.

* Okład nie podlega rabatom

SALVE IN TERRA® DLA DWOJGA

czas: 30 min
cena: 280 zł

Kabina stworzona do romantycznych seansów dla dwojga, w której główną areną ceremonii jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko. W tej części zostajecie sami. Romantyczny seans rozpoczynacie nałożeniem na siebie nawzajem odżywczej maski. Pomieszczenie wypełnia się parą wodną, przez którą delikatnie przebijają się kolorowe światła. W tle gra wyciszająca muzyka w rytm której łóżko porusza się przybliżając Was do siebie, co tworzy wyjątkową atmosferę. Temperatura i para panująca w pomieszczeniu przyspieszają wchłanianie maski, a seans wieńczy „tropikalny deszcz”.

Pielęgnacja twarzy

131

ZABIEG ANTY STRESOWY INTENSE

czas: 60 min
cena: 230 zł

Zabieg przeznaczony dla skór dojrzałych, szarych i zmęczonych.

ZABIEG NAWILŻAJĄCY REHYDRA

czas: 60 min
cena: 250 zł

Zabieg przeznaczony dla skóry w każdym wieku, normalnej, naturalnie suchej i potrzebującej dodatkowego nawilżenia. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom aktywnym zabieg zapewnia skórze odżywienie, ochronę i odpowiedni poziom nawilżenia. Dodatkowo wzmacnia i chroni naczynia krwionośne, czego efektem jest łagodzenie zaczerwienień. 

ZABIEG ODŻYWCZY VAGHEGGI DELAY INFINITY

czas: 60 min
cena: 300 zł

Zabieg dedykowany do walki z pierwszymi zmarszczkami.  Linia Delay Infinity łączy w sobie bogactwo składników roślinnych, które wspierają komunikację komórkową zapobiegając powstawaniu pierwszych zmarszczek.  Bogate, odżywcze produkty o jedwabistej konsystencji nadają skórze świeży wygląd, gładkość i promienny koloryt. Sprawdza się o każdej porze roku. Efektem zabiegu jest młodzieńczy wygląd.

ZABIEG POWER C+

czas: 60 min
cena: 220 zł

Wyjątkowy program antyoksydacyjny opóźniający proces starzenia. Wyrównuje koloryt skóry, pozostawiając ją rozświetloną i pełną blasku.

ZABIEG ŁAGODZĄCY AQUATHERM

czas: 60 min
cena: 250 zł

Głęboko nawilżający i łagodzący podrażnienia zabieg. Ma na celu uodpornienie skóry na działanie czynników zewnętrznych. Zapobiega również przedwczesnemu starzeniu się skóry. Odpowiedni dla ciężarnych od 14 tygodnia prawidłowo przebiegającej ciąży.

ZABIEG ETERNAL

czas: 60 min
cena: 340 zł

Zabieg ma działanie regenerujące oraz przeciwdziała przedwczesnym procesom starzenia się skóry. Poprawia jej elastyczność dzięki komórkom macierzystym  pochodzenia roślinnego. Zabieg odpowiedni dla ciężarnych od 14 tygodnia prawidłowo przebiegającej ciąży

 

ZABIEG SKEYNDOR MEN

czas: 60 min
cena: 300 zł

Zabieg na skórę twarzy przeznaczony dla mężczyzn.

ZABIEG LIFTINGUJĄCY DE SAINT MALO

czas: 70 min
cena: 380 zł

Zabieg ujędrniający i regenerujący dedykowany dla skór wiotkich bez napięcia. Odżywia, rewitalizuje, odświeża i stymuluje regenerację tkanek. Ujednolica i rozświetla koloryt skóry, co jest wyznacznikiem i atrybutem młodego wyglądu. W połączeniu z masażem liftingującym poprawia kontur twarzy. Efektem jest napięta, wygładzona i pełna blasku cera. 

LUKSUSOWY ZABIEG ANTI-AGE DE SAINT MALO

czas: 70 min
cena: 410 zł

Zabieg przeciwstarzeniowy dedykowany dla skór z widocznymi zmarszczkami i pozbawionych gęstości. Stanowi unikalny sposób na spowolnienie procesu starzenia. Przywraca witalność skórze i utrzymuje młodość. Zagęszcza, odżywia  i napina.  Intensywny masaż w połączeniu z innowacyjnymi i ekskluzywnymi składnikami biologicznie aktywnymi stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, poprawiając gęstość skóry.  Efektem zabiegu jest spłycenie zmarszczek i młodszy wygląd.

Dziecko w SPA

232

KOLOROWE PAZNOKCIE

czas: 30 min
cena: 60 zł

Bezpieczne i nieszkodliwe przygotowanie płytki paznokcia do nałożenia lakieru w dłoniach lub stopach o kolorze zgodnym z życzeniem Małej Królewny. 

KOLOROWA KĄPIEL

czas: 20 min
cena: 100 zł

Bajeczna zabawa w wannie pełnej kolorowej piany

MASAŻ TROPIKALNY

czas: 20 min
cena: 100 zł

Relaksacyjny masaż, któremu towarzyszą zapachy tropikalnych owoców. Gwarantują wprawienie dziecka w dobry nastrój.

MASAŻ CZEKOLADOWY

czas: 20 min
cena: 120 zł

Relaksacyjny masaż z użyciem prawdziwej czekolady wprawi dziecko w dobry nastrój.

BAJKOWY TATUAŻ

czas: 10 min
cena: 20 zł

Bajkowy tatuaż na ciało wybrany przez dziecko.

Pielęgnacja dłoni

1145

MANICURE MĘSKI

czas: 45 min
cena: 70 zł

Typowy zabieg manicure obejmujący wyrównanie skórek i pielęgnację paznokci.

MANICURE KLASYCZNY

czas: 60 min
cena: 70 zł

Typowy zabieg manicure obejmujący wyrównanie skórek i pielęgnację paznokci wraz z użyciem lakieru do paznokci o wybranym kolorze.

Sprawdź paznokcie wykonane przez naszych specjalistów  w naszej galerii  i wybierz odpowiedni manicure dla Siebie.

MANICURE HYBRYDOWY

czas: 90 min
cena: 90 zł

Manicure na pierwszy rzut oka przypominający manicure tradycyjny. Jest on jednak trwalszy i chroni paznokcie przed różnego typu uszkodzeniami. Wykonywany jest na zasadzie nałożenia warstwy żelu, który utwardzany jest poprzez działanie lampy UV, następnie nakładane są warstwy koloru. Trwałość takiego zabiegu wynosi około dwa tygodnie.

Sprawdź paznokcie wykonane przez naszych specjalistów  w naszej galerii  i wybierz odpowiedni manicure dla Siebie.

MANICURE HYBRYDOWY ZE WZMOCNIENIEM

czas: 90 min
cena: 110 zł

Zabieg ten polega na nałożeniu większej warstwy żelu i koloru, które utwardzane są w świetle lampy UV. Różni się on jednak od zwykłego manicure hybrydowego trwałością – dzięki nałożeniu większej warstwy żelu daje efekt abstrakcyjnych i zadbanych paznokci na dłużej.

Sprawdź paznokcie wykonane przez naszych specjalistów  w naszej galerii  i wybierz odpowiedni manicure dla Siebie.

MANICURE ODŻYWCZY

czas: 60 min
cena: 100 zł

Inaczej zwany Manicurem Japońskim - jest to naturalny zabieg mający na celu zregenerowanie paznokci, odbudowanie ich struktury jednocześnie trwale poprawiając ich wygląd i kondycję. Wykonuje się go wcierając odżywczą pastę, w składzie której znajduje się krzemionka pozyskiwana z Morza Japońskiego o wielu dobroczynnych właściwościach dla paznokci, a także keratyna, pyłek pszczeli i witaminy A i E. Zabieg ten idealnie nadaje się dla słabych i łamliwych paznokci i zostawia po sobie zdrowy połysk. Nie zaleca się jednak wykonywanie po nim hybryd, żeli, etc. z racji na pozostawienie natłuszczonej płytki, która uniemożliwiłaby ich wykonanie.

MANICURE ŻELOWY

czas: 120 min
cena: 120 zł

Popularny zabieg, którego celem jest ozdoba paznokci. Wykonuje się go na zasadzie nakładania co najmniej potrójnej warstwy specjalnego żelu na paznokieć. Po nałożeniu każdej z warstw należy je utwardzić w świetle lampy UV, a następnie przemyć cleanerem.

Sprawdź paznokcie wykonane przez naszych specjalistów  w naszej galerii  i wybierz odpowiedni manicure dla Siebie.

MANICURE ŻELOWY Z PRZEDŁUŻENIEM

czas: 120 min
cena: 150 zł

Zabieg jak opisany wyżej, jednak w jego przypadku paznokcie zostają przedłużone, co nadaje im szykownego wyglądu.

Sprawdź paznokcie wykonane przez naszych specjalistów  w naszej galerii  i wybierz odpowiedni manicure dla Siebie.

SPA DLA DŁONI

czas: 40 min
cena: 130 zł

Rozpoczynasz delikatnym peelingiem dłoni. Złuszczenie naskórka pozwoli lepiej wchłonąć się nałożonej masce. Całość zabiegu dopełni przyjemny masaż relaksacyjny dłoni. Efektem będą gładkie, nawilżone dłonie.

Pielęgnacja stóp

3398

PEDICURE MĘSKI

czas: 50 min
cena: 100 zł

Tradycyjny zabieg poprawiający wygląd paznokci u stóp wraz z opracowaniem pięt.

PEDICURE KLASYCZNY

czas: 90 min
cena: 130 zł

Tradycyjny zabieg poprawiający wygląd paznokci u stóp wraz z ich malowaniem, które nadaje paznokciom gustownego wyglądu.

 

PEDICURE HYBRYDOWY

czas: 90 min
cena: 150 zł

Zabieg nakładania specjalnego preparatu utwardzanego przy pomocy lampy UV na paznokcie u stóp. Nadaje on połysku paznokciom i odświeża ich wygląd.

SPA DLA STÓP

czas: 40 min
cena: 180 zł

Rozpoczynasz kąpielą stóp, po której nastąpi delikatny peeling cukrowy. Złuszczenie naskórka pozwoli lepiej wchłonąć się nałożonej masce. Całość zabiegu dopełni przyjemny masaż relaksacyjny stóp. Efektem będą gładkie,nawilżone stopy.

Zabiegi dodatkowe

134

REGULACJA BRWI

czas: 15 min
cena: 30 zł

Popularny zabieg, którego celem jest uregulowanie wielkości i kształtu brwi. Dobrze wyregulowane brwi poprawiają wyrazistość twarzy.

 

HENNA BRWI Z REGULACJĄ

czas: 30 min
cena: 40 zł

Prosty i popularny zabieg, jak sama nazwa wskazuje, wykonywany za pomocą henny – barwnika stosowanego w kosmetyce. Przed jej nałożeniem brwi są regulowane, aby zidentyfikować ich kształt i poprawić wyrazistość twarzy.

 

HENNA RZĘS I BRWI Z REGULACJĄ

czas: 50 min
cena: 70 zł

Zabieg obejmujący użycie barwnika – henny na rzęsy i brwi, która podkreśli ich naturalną urodę. Wcześniej wykonywana jest regulacja brwi.

HENNA BROW

czas: 60 min
cena: 80 zł

Brow Henna natauralna henna której efekty utrzymują się do 14 dni na skórze i 6 tygodni na włoskach. Dzięki zawartości składników aktywnych zabieg mocno regeneruje i odbudowuje brwi, dzięki czemu mają zdrowy i naturalny wygląd.

Produkty są wolne od amoniaku i nadtlenku wodoru, wegańskie.

LIFTING RZĘS

czas: 50 min
cena: 150 zł

To nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu.

Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o BOTOX, który wzmacia i pogrubia naturalne rzęsy. Zawiera witaminy i minerały, które działają odżywczo i regenerująco na włos.

HENNA BROW + LIFTING RZĘS

czas: 110 min
cena: 200 zł

Brow Henna natauralna henna której efekty utrzymują się do 14 dni na skórze i 6 tygodni na włoskach. Dzięki zawartości składników aktywnych zabieg mocno regeneruje i odbudowuje brwi, dzięki czemu mają zdrowy i naturalny wygląd. Produkty są wolne od amoniaku i nadtlenku wodoru, wegańskie.

Lifting, botox i laminacja rzęs to nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu. Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o BOTOX, który wzmacia i pogrubia naturalne rzęsy. Zawiera witaminy i minerały, które działają odżywczo i regenerująco na włos.

Depilacja woskiem

3532

DEPILACJA NOS / USZY / WĄSIK / BRODA

czas: 15 min
cena: 30 zł

Zabieg polegający na usunięciu włoska wraz z cebulką za pomocą wosku. Zapewnia to skuteczność w jego usuwaniu, jak i powoduje, że włosy odrastają słabsze ułatwiając w przyszłości ich usuwanie. Depilacja jednej z wybranych obszarów ciała: nosa, uszów, wąsika lub brody.

DEPILACJA TWARZ

czas: 20 min
cena: 40 zł

Zabieg mający na celu usunięcie włoska wraz z cebulką za pomocą wosku. Zapewnia skuteczność w jego usuwaniu, jak i powoduje, że włosy odrastają słabsze ułatwiając w przyszłości ich usuwanie.

DEPILACJA PACHY / RĘCE

czas: 30 min
cena: 50 zł

Zabieg mający na celu usunięcie włoska wraz z cebulką za pomocą wosku. Zapewnia skuteczność w jego usuwaniu, jak i powoduje, że włosy odrastają słabsze ułatwiając w przyszłości ich usuwanie.

DEPILACJA BIKINI

czas: 30 min
cena: 70 zł

Zabieg polegający na skutecznym usunięciu włoska wraz z cebulką przy pomocy wosku. Zapewnia skuteczność w jego usuwaniu, jak i powoduje, że włosy odrastają słabsze ułatwiając w przyszłości ich usuwanie.

DEPILACJA BIKINI GŁĘBOKIE

czas: 40 min
cena: 130 zł

Depilacja bikini polegająca na usunięciu całości owłosienia z okolic łona i pośladków. Nazywana również depilacją brazylijską.

DEPILACJA ŁYDKI / UDA

czas: 30 min
cena: 60 zł

Pozbycie się owłosienia za pomocą wosku z łydek lub ud.

DEPILACJA NOGI

czas: 45 min
cena: 120 zł

Depilacja wykonywana jest woskiem, co jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania włoska wraz z cebulką. Zapewnia skuteczność w jego usuwaniu, jak i powoduje, że włosy odrastają słabsze ułatwiając w przyszłości ich usuwanie.

 

DEPILACJA PLECY

czas: 60 min
cena: 150 zł

Zabieg mający na celu usunięcie włoska wraz z cebulką za pomocą wosku. Zapewnia skuteczność w jego usuwaniu, jak i powoduje, że włosy odrastają słabsze ułatwiając w przyszłości ich usuwanie.

Makijaż

3534

MAKIJAŻ WIECZOROWY

czas: 60 min
cena: 150 zł

Jeden z rodzajów makijażu okolicznościowego. W wypadku takiego rodzaju makijażu do jego wykonania zostają wybrane ciemniejsze, bardziej wyraziste i podkreślające urodę kolory. Wykonany make up jest bardziej wyrazisty, ma on na celu nadanie kobiecie wyglądu „z pazurem”. Cena makijażu nie zawiera ceny rzęs / kępek do makijażu.

MAKIJAŻ ŚLUBNY

czas: 90 min
cena: 180 zł

Makijaż cechujący się trwałością, ale i elegancją. Makijaż dobierany jest do urody Panny Młodej, nie aby zmienić, lecz aby podkreślić jej naturalnie piękne rysy twarzy. Cena makijażu nie zawiera ceny rzęs / kępek do makijażu.

RZĘSY NA PASKU

czas: 30 min
cena: 30 zł

KĘPKI DO MAKIJAŻU

czas: 30 min
cena: 20 zł

Zabiegi specjalne na twarz

1531

TERAPIA DLA SKÓRY TRĄDZIKOWEJ PCA

czas: 50 min
cena: 220 zł

Profesjonalny zabieg dla skóry tłustej, zaskórnikowej z rozszerzonymi porami i nadmierną produkcją sebum. Unikalne połączenie kwasów i innych aktywanych składników stanowi o doskonałości i skuteczności tej formuły.

TERAPIA DLA SKÓR Z TRĄDZIKIEM RÓŻOWATYM PCA

czas: 50 min
cena: 250 zł

OXYGENATING TRIO PCA

czas: 50 min
cena: 250 zł

Efektywny zabieg detoksykujący skórę twarzy. Głównym jego zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi, powstającymi na skutek stresu oksydacyjnego oraz działania czynników zewnętrznych.

TERAPIA DLA SKÓRY Z PRZEBARWIENIAMI PCA

czas: 50 min
cena: 270 zł

Zabieg ma na celu wzmocnienie oraz rozjaśnienie skóry zniszczonej działąniem promieni UVA / UVB oraz skóry z przebarwieniami. Delikatna formuła peelingu zaprojektowana w celu terapii skór szczególnie wrażliwych.

TERAPIA DLA SKÓR Z UTRATĄ GĘSTOŚCI PCA

czas: 50 min
cena: 300 zł

ICOONE® TWARZ

czas: 50 min
cena: 280 zł

Zabieg na twarz Icoone poprawia kontur oraz podnosi owal twarzy. Przeciwdziała starzeniu się skór y. Napina i niweluje pierwsze zmarszczki, spłyca i wygładza bruzdy. Przyczynia się do prawidłowego wydzielania melaniny, czego efektem jest wyrównany koloryt skóry. 

Zabiegi specjalne na ciało

133

BANDAŻE AROSHA

czas: 60 min
cena: 280 zł

Niezwykle skuteczna broń w walce z wszelkimi niedoskonałościami ciała. Do zabiegu wykorzystywane są ekskluzywne włoskie kosmetyki redukujące cellulit, modelujące, ujędrniające, nawilżające oraz niwelujące oznaki starzenia się skóry. Wszystko to dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym, których nośnikiem jest delikatny bawełniany bandaż otulający ciało w trakcie zabiegu.

ICOONE LASER® NA CIAŁO

czas: 50 min
cena: 280 zł

Zabieg Icoone na ciało  oparty na działaniu masażu podciśnieniowego niezależnie pracujących rolek. Połączenie energii światła LED z energią lasera oddziałuje na fibroblasty oraz pobudza kolagen. W naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe, redukuje cellulit oraz przyśpiesza metabolizm. Icoone daje możliwość dostosowywania parametrów zabiegowych do indywidualnych potrzeb gościa.

KOSTIUM DO ZABIEGU NA CIAŁO ICOONE LASER®

cena: 80 zł

Specjalny kostium do zabiegu na ciało z wykorzystaniem urządzenia ICOONE LASER®. Do serii 5,10 lub 15 zabiegów na ciało kostium Icoone GRATIS!

Strefa dla dwojga

147

ODŻYWCZA KĄPIEL RELAKSUJĄCA DLA DWOJGA

czas: 30 min
cena: 250 zł

Relaksująca kąpiel zadziała regenerująco i nawilżająco. Sprawi, że Wasza skóra pozostanie jedwabiście gładka i aksamitna.

PEELING SOLNY DLA DWOJGA

czas: 30 min
cena: 300 zł

Peeling całego ciała złuszczy martwy naskórek. Sprawi, że Wasza skóra stanie się gładka i przyjemna w dotyku. Dzięki zawartości naturalnego oleju dodatkowo intensywnie ją nawilży.

MASAŻ RELAKSACYJNY DLA DWOJGA

czas: 50 min
cena: 380 zł

Masaż ciepłym olejkiem rozluźni Wasze ciała i wprowadzi Was w stan błogiego relaksu i odprężenia. Pozwoli na niecodzienne spędzenie wspólnych chwil.

RYTUAŁ VAGHEGGI DLA DWOJGA

czas: 90 min
cena: 660 zł

Kompleksowy rytuał* dopieszczający Was od stóp do głów. Rozpoczniecie go peelingiem, który przygotuje Wasze ciała na dobroczynne działanie składników aktywnych. Nałożona maska pozostawi Waszą skórę miękką i gładką. Całości dopełni relaksacyjny masaż twarzy, który nada jej blasku i zdrowego wyglądu.

* Rytuały nie podlegają rabatom

OKŁAD DLA DWOJGA DE SAINT MALO

czas: 80 min
cena: 660 zł

Okład* to podróż w wybrany przez Was zakątek świata. Wy zdecydujecie czy udacie się do Japoni, na Sycylię, na Bali, czy może nad Bałtyk.

OKŁAD BAWEŁNIANY – to Wasza podróż do kraju kwitnącej wiśni, Japonii. Drobnoziarnisty peeling ze skorupy z ostryg nada Waszej skórze jedwabistości. Miękki okład z bawełny, nałożony w wyjątkowym łóżku wodnym Soft Pack®, przyjemnie otuli Wasze ciała, dostarczy im wartościowych substancji nawilżających i odżywczych. A obraz Japonii przywoła nałożenie kremu z kwiatem kwitnącej wiśni.

OKŁAD WULKANICZNY – zabiera Was w podróż na słoneczną Sycylię do krainy wulkanu. Peeling oparty na proszku z lawy wulkanicznej i wody termalnej idealnie złuszczy, oczyści i zregeneruje Waszą skórę. Aromatyczna maska z wyciągiem z pomarańczy i żółtej glinki wulkanicznej, nakładana w łóżku wodnym Soft Pack®, zadziała przeciwstarzeniowo. Dotyk słońca na Waszej skórze poczujecie dzięki wmasowaniu masła z opuncji figowej wzbogaconego witaminą C o właściwościach regeneracyjnych i przeciwzapalnych.

OKŁAD HIBISKUSOWY - to Wasza wyprawa do serca Bali w poszukiwaniu piękna kwiatu hibiskusa. Żelowy peeling z kokosu i piasku morskiego o egzotycznym zapachu delikatnie złuszczy i zregeneruje Waszą skórę. Pełna aromatu maska z wyciągiem z kwiatów hibiskusa, nakładana w wyjątkowym łóżku wodnym Soft Pack®, doda blasku i nawilżenia. Podróż  wieńczy wtarcie olejku z ekstraktem z zielonej herbaty i alg, co pomoże Wam uwolnić się od napięcia i przywróci Wam równowagę duchową.

OKŁAD BAŁTYCKI – Zabiera Was w podróż w głąb Bałtyku. Delikatnie, ale skutecznie, naskórek złuszczy kremowy peeling z drobinkami bursztynu. Olej roślinny z rokitnika zregeneruje Waszą skórę czyniąc ją gładką i miękką. Ciepła maska z algą polarną nakładana w wyjątkowym łóżku wodnym Soft Pack®, odżywi i  nada Waszej skórze młody wygląd i jędrność. Ostatnim etapem Waszej wycieczki jest nałożenie kremu z różańcem górskim i rokitnikiem. Zwiększy Waszą odporność na stres, a obłędny zapach kremu wprowadzi Was w stan błogiego relaksu.

* Okład nie podlega rabatom

RYTUAŁ DE SAINT MALO DLA DWOJGA

czas: 120 min
cena: 800 zł

Rytuał* De Saint Malo zabiera Was w podróż do różnych zakątków świata. Od Was zależy który kierunek wybierzecie.

PODRÓŻ NA SYCYLIĘ- Wyruszcie w podróż do krainy słońca i wulkanu Sycylii. Proszek z lawy wulkanicznej i woda termalna idealnie złuszczą, oczyszczą i zregenerują Waszą skórę. Aromatyczna maska z wyciągiem z pomarańczy i żółtej glinki wulkanicznej, nakładana w łóżku wodnym Soft Pack, zadziała przeciwstarzeniowo. Końcowym etapem Waszej podróży jest masaż na maśle z opuncji figowej wzbogaconym witaminą C o właściwościach regeneracyjnych i przeciwzapalnych.

PODRÓŻ NA BALI – Wyruszcie na wyprawę do serca Bali w poszukiwaniu piękna kwiatu hibiskusa. Żelowy peeling z kokosu i piasku morskiego o egzotycznym zapachu delikatnie złuszczy i zregeneruje Waszą skórę. Pełna aromatu maska z wyciągiem z kwiatów hibiskusa, nakładana w wyjątkowym łóżku wodnym Soft Pack, doda Wam blasku. Podróż zwieńczycie relaksacyjnym masażem całego ciała z wykorzystaniem olejku z ekstraktem z zielonej herbaty i alg, co uwolni Was od napięcia i przywróci Wam równowagę duchową.

PODRÓŻ DO NOWEJ ZELANDII – W podróż na tę tropikalną wyspę zabierze Was peeling z pestek kiwi i morskiego piasku o delikatnym aromacie wanilii. Sprawi, że Wasza skóra będzie miękka i doskonale nawilżona. O doskonałą pielęgnację Waszego ciała zadba również maska z papai i opuncji, nakładana w wyjątkowym łóżku wodnym Soft Pack, świetnie nawilży i zadziała drenująco. Dopełnieniem wypoczynku będzie masaż relaksacyjny całego ciała na oleju z kwiatem hibiskusa, sapote i awokado, pozostawiający skórę nawilżoną i satynową.

* Rytuały nie podlegają rabatom

SALVE IN TERRA® DLA DWOJGA

czas: 30 min
cena: 280 zł

Kabina stworzona do romantycznych seansów dla dwojga, w której główną areną ceremonii jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko. W tej części zostajecie sami. Romantyczny seans rozpoczynacie nałożeniem na siebie nawzajem odżywczej maski. Pomieszczenie wypełnia się parą wodną, przez którą delikatnie przebijają się kolorowe światła. W tle gra wyciszająca muzyka w rytm której łóżko porusza się przybliżając Was do siebie, co tworzy wyjątkową atmosferę. Temperatura i para panująca w pomieszczeniu przyspieszają wchłanianie maski, a seans wieńczy „tropikalny deszcz”.

RYTUAŁ SALVE IN TERRA® DLA DWOJGA

czas: 60 min
cena: 500 zł

Rytuał* rozpoczniecie peelingiem całego ciała. Odżywi on i nada Waszej skórze jedwabistości.  Kolejnym etapem będzie wspólny pobyt w kabinie Salve in Terra ®,  gdzie główną areną ceremonii jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko. W tej części zostajecie sami. Romantyczny seans rozpoczynacie nałożeniem na siebie nawzajem odżywczej maski. Pomieszczenie wypełnia się parą wodną, przez którą delikatnie przebijają się kolorowe światła. W tle gra wyciszająca muzyka w rytm której łóżko porusza się przybliżając Was do siebie, co tworzy wyjątkową atmosferę. Temperatura i para panująca w pomieszczeniu przyspieszają wchłanianie maski, a seans wieńczy „tropikalny deszcz”.

* Rytuały nie podlegają rabatom

RYTUAŁ SALVE IN TERRA® DE LUX DLA DWOJGA

czas: 90 min
cena: 680 zł

Romantyczny rytuał* dla dwojga rozpoczynacie od rozluźnienia się  poprzez relaksacyjny  masaż całego ciała. Kolejnym etapem będzie wspólny pobyt w kabinie Salve in Terra ®,  gdzie główną areną ceremonii jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko. W tej części zostajecie sami. Romantyczny seans rozpoczynacie nałożeniem na siebie nawzajem odżywczej maski. Pomieszczenie wypełnia się parą wodną, przez którą delikatnie przebijają się kolorowe światła. W tle gra wyciszająca muzyka w rytm której łóżko porusza się przybliżając Was do siebie, co tworzy wyjątkową atmosferę. Temperatura i para panująca w pomieszczeniu przyspieszają wchłanianie maski, a seans wieńczy „tropikalny deszcz”.

* Rytuały nie podlegają rabatom

Napisz do nas

Prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów,aby dobrać dla Państwa najbardziej dogodny termin.

Kosmetyki

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij