Zasób 1

Zabiegi Spa Skorzystaj z naszych profesjonalnych zabiegów SPA

30
16°C
LIVE
ikona kamery

NOWOŚĆ ICOONE laser®

1531

Zabieg na ciało z ICOONE laser

czas: 60 min
cena: 350 zł

Zabieg icoone na ciało i twarz oparty na działaniu masażu podciśnieniowego niezależnie pracujących rolek.
Daje możliwość kompleksowego działania na tkance łącznej. Połączenie energii światła LED z energią lasera oddziałuje na fibroblasty oraz pobudza kolagen. W naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe, redukuje cellulit oraz przyśpiesza metabolizm. Zabieg idealnie niweluje zmarszczki, bruzdy oraz modeluje owal twarzy Icoone daje możliwość dostosowywania parametrów zabiegowych do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dzięki temu zabiegi działają jeszcze skuteczniej, a przy tym są bezpieczne.

 

Zabieg na twarz z ICOONE laser®

czas: 60 min
cena: 350 zł

Zabieg na twarz icoone poprawia kontur oraz podnosi owal twarzy. Rewelacyjnie radzi sobie z pierwszymi oznakami starzenia. Napina i niweluje pierwsze zmarszczki, znacznie spłyca i wygładza bruzdy. Przyczynia się do prawidłowego wydzielania melaniny co w rezultacie daje wyrównany kolor skóry. 

Zabiegi na twarz

131

AQUATHERM - ZABIEG KOJĄCY Z WODĄ TERMALNĄ

czas: 60 min
cena: 250 zł

Głęboko nawilżający i łagodzący podrażnienia zabieg. Ma na celu uodpornienie skóry na działanie czynników zewnętrznych. Zapobiega również przedwczesnemu starzeniu się skóry. Jeśli jest Pani w ciąży to zabieg ten wykonujemy od 14 tygodnia.

CORRECTIVE - ZABIEG PRZECIWZMARSZCZKOWY

czas: 70 min
cena: 280 zł

Zabieg liftingujący i napinający skórę o jednoczesnym działaniu rozluźniającym mięśnie mimiczne. Podnosi odporność skóry i spowalnia się proces starzenia.

ETERNAL - ZABIEG ODŻYWCZY

czas: 70 min
cena: 300 zł

Zabieg wykonywany jest od 14 tygodnia ciąży ma on działanie regenerujące oraz przeciwdziała przedwczesnym procesom starzenia się skóry. Poprawia jej elastyczność dzięki komórkom macierzystym  pochodzenia roślinnego.

 

GLOBAL LIFT - ZABIEG INTENSYWNIE LIFTINGUJĄCY

czas: 90 min
cena: 350 zł

Zabieg o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym, przeciwstarzeniowym i liftingującym. Nowoczesna technologia ProGen-In zawarta w formule, pozwala osiągnąć efekt remodelingu twarzy. Efekt zabiegu jest dodatkowo wzmocniony dzięki intensywnemu masażowi napinającemu.

POWER C - TERAPIA ROZŚWIETLAJĄCA

czas: 50 min
cena: 250 zł

Wyjątkowy program antyoksydacyjny opóźniający proces starzenia. Wyrównuje koloryt skóry, pozostawiając ją rozświetloną i pełną blasku.

POWER OXYGEN - ZABIEG DETOKSYKUJĄCY I DOTLENIAJĄCY

czas: 70 min
cena: 280 zł

Zabieg doskonale oczyszcza naskórek z zanieczyszczeń, ponadto działa ochronnie, antyoksydacyjnie oraz detoksykująco. Dzięki zawartości tlenu wzmacnia naturalne bariery ochronne skóry.

TIMELESS PRODIGY - EKSKLUZYWNY RYTUAŁ ODMŁADZAJĄCY

czas: 90 min
cena: 500 zł

Luksusowy zabieg odmładzający, oparty o produkty z wysoką zawartością komórek macierzystych z róży damasceńskiej. Efektem rytuału jest wyraźna poprawa jędrności i elastyczności skóry.

ZABIEG EKSPRESOWY

czas: 40 min
cena: 160 zł

Ekspresowy zabieg o natychmiastowym efekcie rozświetlenia i nawilżenia. 

Zabieg Soin Dermatolgique

czas: 60 min
cena: 350 zł

Zabiegi z zastosowaniem dermokosmetyków wolnych od parabenów i syntetycznych barwników. Wzmacnia skórę, przywraca jej równowagę oraz chroni przed stresem antyoksydacyjnym.

ZABIEG KOKONOWY NAWILŻAJĄCY

czas: 70 min
cena: 300 zł

Słynny efekt kokonu to uczucie otulenia delikatnym ciepłem, które relaksuje mięśnie, ułatwia wchłanianie składników aktywnych i pomaga całkowicie się wyciszyć. Mozaika specjalistycznych esencji i masek kremowych, masaż modelujący i otulająca maska piankowa tworzą unikalny zabieg, który w pełni odpowiada na potrzeby każdego typu cery. Jeśli jest Pani w ciąży to zabieg ten wykonujemy od 14 tygodnia.

ZABIEG BANKIETOWY

czas: 90 min
cena: 350 zł

Zabieg kokonowy wzbogacony o wyjątkową pielęgnację wrażliwej skóry wokół oczu. Natychmiastowy efekt odświeżenia i ukojenia, skóra wygląda na zrelaksowaną i wypoczętą.

RADIOFREKWENCJA TWARZ

czas: 75 min
cena: 350 zł

Zabieg bezinwazyjnego liftingu polegający na stymulacji kolagenu falami radiowymi. Powoduje wzmocnienie włókien kolagenowych, które stają się krótsze i gęstsze. Dzięki zabiegowi skóra staje się bardziej jędrna i napięta, zmarszczki zredukowane i wypełnione.

RADIOFREKWENCJA ZMARSZCZKI

czas: 45 min
cena: 210 zł

Zabieg bezinwazyjnego liftingu polegający na stymulacji kolagenu falami radiowymi. Dzięki zabiegowi skóra staje się bardziej jędrna i napięta, zmarszczki zredukowane i wypełnione.

Masaże

1190

MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA

czas: 55 min
cena: 200 zł

Zespół technik stosowanych w odpowiedniej kolejności, które wywierają wpływ na ustrój człowieka, powodując wystąpienie odczynu w tkankach. Rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Jest to masaż zdecydowanie intensywniejszy niż masaże relaksacyjne, natomiast siła dobierana jest zawsze indywidualnie do Państwa odczuć.

MASAŻ KLASYCZNY CZĘŚCIOWY

czas: 25 min
cena: 120 zł

Masaż pleców, w którym wykorzystuje się zespół technik w odpowiedniej kolejności, które wywierają wpływ na ustrój człowieka, powodując wystąpienie odczynu w tkankach. Rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Jest to masaż zdecydowanie intensywniejszy niż masaże relaksacyjne, natomiast siła dobierana jest zawsze indywidualnie do Państwa odczuć.

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA

czas: 55 min
cena: 180 zł

Masaż całego ciała, w którym wykorzystuje się spokojne, płynne ruchy. Odpręża i wycisza. Poprawia samopoczucie a także pomaga zapomnieć o stresie dnia codziennego.

MASAŻ RELAKSACYJNY CZĘŚCIOWY

czas: 25 min
cena: 100 zł

Masaż pleców, w którym wykorzystuje się spokojne, płynne ruchy. Odpręża i wycisza. Poprawia samopoczucie, a także pomaga zapomnieć o stresie dnia codziennego.

MASAŻ RELAKSACYJNY TWARZY, GŁOWY I KARKU

czas: 30 min
cena: 120 zł

Relaksacyjny zabieg, wykonywany na aromatycznym różanym olejku firmy KURLAND. Działa antyoksydacyjnie i antyseptycznie. Pozwala zmniejszyć ból głowy, odpocząć przepracowanym oczom i zredukować stres.

MASAŻ RELAKSACYJNY STÓP

czas: 30 min
cena: 150 zł

Zabieg relaksacyjny dla stóp przyniesie ulgę, przyśpieszy krążenie i detoksykację organizmu. Idealny po całodziennej bieganinie.

MASAŻ RELAKSACYJNY ŚWIECĄ CAŁEGO CIAŁA

czas: 55 min
cena: 200 zł

Aromatyczny masaż całego ciała, do którego używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników bez dodatku parafiny. Pozostawia skórę nawilżoną i aksamitną w dotyku. Odpręża i wycisza. Poprawia samopoczucie, a także pomaga zapomnieć o stresie dnia codziennego.

MASAŻ RELAKSACYJNY ŚWIECĄ CZĘŚCIOWY

czas: 25 min
cena: 120 zł

Aromatyczny masaż pleców, do którego używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników bez dodatku parafiny. Pozostawia skórę nawilżoną i aksamitną w dotyku. Odpręża i wycisza. Poprawia samopoczucie a także pomaga zapomnieć o stresie dnia codziennego.

MASAŻ STEMPLAMI PERMANENT CONTOUR

czas: 65 min
cena: 240 zł

Relaksacyjny masaż ziołowy, zapewniający niesamowite odczucia. Profesjonalne techniki masażu połączone z przyjemnym ciepłem stempla oraz dobroczynnymi ziołami działają regenerująco, nawilżająco oraz odprężająco.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

czas: 65 min
cena: 240 zł

Rozgrzewający masaż bazaltowymi kamieniami, które są doskonałymi przewodnikami ciepła. Masaż przyspiesza procesy wypoczynkowe organizmu oraz poprawia pracę układu krwionośnego. Odpręża i wycisza.

MASAŻ FIRMOWY

czas: 65 min
cena: 240 zł

Wyjątkowy masaż relaksacyjny, którego nie znajdą Państwo w innym SPA. Zabieg charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Wykonuje się go głównie przedramionami, a ruchy masażysty są długie, miękkie i płynne co pozwala na doskonały efekt - stuprocentowe rozluźnienie.

Zabiegi dla dwojga

147

SEANS W SAUNIE Z SIANEM

czas: 30 min
cena: 80 zł

Zabieg odbywa się w pomieszczeniu, gdzie temperatura nie przekracza 40 st C. Wewnątrz znajdują się specjalne podgrzewane nisze wypełnione sianem i ziołami. Zabieg działa odprężająco, przeciwbólowo, poprawia krążenie.

 

MASAŻ RELAKSACYJNY DLA DWOJGA

czas: 55 min
cena: 360 zł

Masaż całego ciała, w którym wykorzystuje się spokojne, płynne ruchy. Odpręża i wycisza. Poprawia samopoczucie a także pomaga zapomnieć o stresie dnia codziennego. Masaże są wykonywane równocześnie w jednym gabinecie.

RYTUAŁ DLA DWOJGA SALVE IN TERRA®

czas: 30 min
cena: 280 zł

Romantyczny ceremoniał dla dwojga, który odbywa się w wyjątkowym gabinecie, gdzie główną areną ceremonii jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko, które podczas zabiegu lekko porusza się. Pomieszczenie w którym znajduje się łóżko wypełnione jest parą, zapachem i zmysłową muzyką. Para otrzymuje glinkę (maskę), którą wciera sobie wzajemnie w ciało. Seans kończy się ciepłym tropikalnym deszczem.

RYTUAŁ DLA DWOJGA SALVE IN TERRA® DE LUX

czas: 90 min
cena: 600 zł

Romantyczny seans dla dwojga rozpoczyna się relaksacyjnym masażem całego ciała. Następnie para przechodzi do drugiej części gabinetu, gdzie główną areną ceremonii jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko, które podczas zabiegu lekko porusza się. Pomieszczenie w którym znajduje się łóżko wypełnione jest parą, zapachem i zmysłową muzyką. Para otrzymuje glinkę (maskę), którą wciera sobie wzajemnie w ciało. Seans kończy się ciepłym tropikalnym deszczem.

KĄPIEL DLA DWOJGA

czas: 30 min
cena: 250 zł

Wybrana kąpiel (piwna lub w kozim mleku) przygotowana dla pary.

OKŁAD DLA DWOJGA

czas: 80 min
cena: 600 zł

Wybrany okład (piwny, z komórek macierzystych jabłoni, z trawą cytrynową, cytrusowy, kokosowo-ananasowy, kawowy, hibiskusowy, wulkaniczny, bawełniany) poprzedzony pilingiem całego ciała dla pary.

Zabiegi na ciało

132

SEANS W SAUNIE Z SIANEM

czas: 30 min
cena: 80 zł

Zabieg odbywa się w pomieszczeniu, gdzie temperatura nie przekracza 40 st C. Wewnątrz znajdują się specjalne podgrzewane nisze wypełnione sianem i ziołami. Zabieg działa odprężająco, przeciwbólowo, poprawia krążenie.

 

PEELING SOLNO-OLEJOWY

czas: 30 min
cena: 160 zł

Złuszczenie martwego naskórka za pomocą soli atlantyckiej z dodatkiem oleju.

KĄPIEL W KOZIM MLEKU

czas: 30 min
cena: 150 zł

Relaksująca kąpiel o działaniu regenerującym oraz odmładzającym. Sprawia, że skóra pozostaje jedwabiście gładka i aksamitna.

KĄPIEL PIWNA

czas: 30 min
cena: 150 zł

Relaksująca kąpiel wzbogacona naparem z szyszek chmielu o działaniu antybakteryjnym oraz nawilżającym.

KĄPIEL DLA DWOJGA

czas: 30 min
cena: 250 zł

Wybrana kąpiel (piwna lub w kozim mleku) przygotowana dla pary.

OKŁAD Z KOMÓREK MACIERZYSTYCH JABŁONI

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę o działaniu silnie  nawilżającym i poprawiającym zdolności samoregeneracji skóry, która wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack.

OKŁAD PIWNY

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę bogatą w witaminę B, która ma dobroczynny wpływ dla skóry problematycznej. Maska wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack.

OKŁAD CYTRUSOWY

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy maskę o działaniu dotleniającym. Świeży i orzeźwiający zapach cytrusów doda energii i pobudzi zmysły. Maska wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack.

OKŁAD KOKOSOWO-ANANASOWY

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę o działaniu przeciwstarzeniowym. Olej kokosowy i egzotyczny ananas pozostawiają skórę aksamitną i gładką w dotyku. Maska wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack.

OKŁAD Z TRAWĄ CYTRYNOWĄ

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę o działaniu orzeźwiającym i dotleniającym która wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack.

OKŁAD KAWOWY

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem kawowym całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę o działaniu oczyszczającym, stymulującym metabolizm i wygładzającym, która wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack.

OKŁAD BAWEŁNIANY

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę o działaniu łagodzącym i nawilżającym, która wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack. Na zakończenie nakładamy krem z koprem morskim, który odżywia i chroni skórę.

OKŁAD HIBISKUSOWY

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę o działaniu rozświetlającym i przeciwstarzeniowym , która wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack. Na zakończenie nakładamy kojący olej kwiatowy.

OKŁAD WULKANICZNY

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę o działaniu oczyszczająco - regenerującym, która wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack. Na zakończenie nakładamy masło z opuncji, które działa ujędrniająco i przeciwstarzeniowo.

OKŁAD DLA DWOJGA

czas: 80 min
cena: 600 zł

Wybrany okład (piwny, z komórek macierzystych jabłoni, z trawą cytrynową, cytrusowy, kokosowo-ananasowy, kawowy, hibiskusowy, wulkaniczny, bawełniany) poprzedzony pilingiem całego ciała dla pary.

SEANS W KAPSULE Z MASAŻEM TWARZY

czas: 30 min
cena: 100 zł

Zabiegi w kapsule przeniosą Cię w inny wymiar przyjemności. Szeroka gama atrakcji wodnych połączona z masażem twarzy to rewelacyjny sposób na odprężenie.

SEANS W KAPSULE Z MASKĄ I MASAŻEM TWARZY

czas: 60 min
cena: 200 zł

Zabieg w kapsule polegający na peelingu całego ciała, nałożeniu maski oraz relaksie w kapsule dzięki odpowiednio dobranemu programowi. Zabieg ten odżywia skórę, poprawia jej wygląd pozostawiając ją gładką i jedwabną.

RYTUAŁ MIODOWO-MLECZNY

czas: 130 min
cena: 390 zł

Rytuał rozpoczyna się peelingiem solno- olejowym całego ciała. Następnie wykonywany jest miodowy masaż relaksacyjny całego ciała. Całości dopełnia relaksująca kąpiel w kozim mleku.

RYTUAŁ PIWNY

czas: 130 min
cena: 390 zł

Rytuał rozpoczyna się peelingiem solno - olejowym całego ciała. Następnie wykonywany jest masaż stemplem piwnym. Całości dopełnia relaksująca kąpiel piwna.

RYTUAŁ JABŁKOWY

czas: 130 min
cena: 390 zł

Rytuał rozpoczyna się peelingiem solno - olejowym całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę z komórek macierzystych jabłoni. Całości dopełnia relaksacyjny masaż całego ciała.

Zabiegi dla kobiet w ciąży

292

MASAŻ RELAKSACYJNY CZĘŚCIOWY DLA KOBIET W CIĄŻY

czas: 25 min
cena: 100 zł

Zabieg ten wykonuje się od 14 tygodnia ciąży. Obejmuje on masaż pleców i karku w pozycji na boku, lub w siadzie na krześle, którego głównym celem jest zredukowanie napięcia w wymienionych wcześniej partiach ciała odprężając i relaksując przyszłą Mamę.

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA DLA KOBIET W CIĄŻY

czas: 55 min
cena: 200 zł

Jak i we wcześniej wymienionym zabiegu wykonuje się go od 14 tygodnia  ciąży. Obejmuje on jednak całe ciało skutecznie łagodząc dolegliwości bólowe odprężając i wyciszając.

OKŁAD Z KOMÓREK MACIERZYSTYCH JABŁONI DLA KOBIET W CIĄŻY

czas: 70 min
cena: 350 zł

Zabieg relaksacyjny wykonywany od 14 tygodnia ciąży. Rozpoczyna się go peelingiem całego ciała, następnie nakłada się ciepłą maskę o silnie nawilżającym działaniu. Tworzy to przyjemną atmosferę, dzięki której przyszła Mama z łatwością może odpocząć od codzienności i pozwolić sobie na relaks. Komórki macierzyste pobudzają skórę do odnowy i regeneracji.

ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY DLA KOBIET W CIĄŻY

czas: 90 min
cena: 300 zł

Zabieg zaczyna się od peelingu ciała, a następnie położenia ujędrniająco-napinającej maski. Po wykonaniu tych czynności wykonywany jest masaż całego ciała na olejku o działaniu odmładzająco ujędrniającym. Tak jak i w przypadku powyższych, zabieg wykonywany jest od 14 tygodnia ciąży.

AQUATHERM - ZABIEG KOJĄCY Z WODĄ TERMALNĄ

czas: 60 min
cena: 250 zł

Głęboko nawilżający i łagodzący podrażnienia zabieg. Ma na celu uodpornienie skóry na działanie czynników zewnętrznych. Zapobiega również przedwczesnemu starzeniu się skóry. Jeśli jest Pani w ciąży to zabieg ten wykonujemy od 14 tygodnia.

ETERNAL - ZABIEG ODŻYWCZY

czas: 70 min
cena: 300 zł

Zabieg wykonywany jest od 14 tygodnia ciąży ma on działanie regenerujące oraz przeciwdziała przedwczesnym procesom starzenia się skóry. Poprawia jej elastyczność dzięki komórkom macierzystym  pochodzenia roślinnego.

 

ZABIEG KOKONOWY NAWILŻAJĄCY

czas: 70 min
cena: 300 zł

Słynny efekt kokonu to uczucie otulenia delikatnym ciepłem, które relaksuje mięśnie, ułatwia wchłanianie składników aktywnych i pomaga całkowicie się wyciszyć. Mozaika specjalistycznych esencji i masek kremowych, masaż modelujący i otulająca maska piankowa tworzą unikalny zabieg, który w pełni odpowiada na potrzeby każdego typu cery. Jeśli jest Pani w ciąży to zabieg ten wykonujemy od 14 tygodnia.

Zabiegi dla dzieci

232

ŁĄKOWO - KOLOROWY MANICURE

czas: 30 min
cena: 30 zł

Bezpieczne i nieszkodliwe przygotowanie płytki paznokcia do nałożenia lakieru o kolorze zgodnym z życzeniem Małej Królewny.

KOLOROWA KĄPIEL

czas: 20 min
cena: 100 zł

Bajeczna zabawa w wannie pełnej kolorowej piany.

MASAŻ DZIECKA

czas: 20 min
cena: 100 zł

Relaksacyjny masaż, któremu towarzyszą zapachy owoców. Gwarantują wprawienie dziecka w dobry nastrój.

KOLOROWY WARKOCZYK

czas: 15 min
cena: 20 zł

Ciekawy i modny dodatek do fryzury Małej Księżniczki.

Zabiegi modelujące

133

BANDAŻE AROSHA

czas: 70 min
cena: 300 zł

Niezwykle skuteczna broń w walce z wszelkimi niedoskonałościami ciała. Do zabiegu wykorzystywane są ekskluzywne włoskie kosmetyki redukujące cellulit, modelujące, ujędrniające, nawilżające oraz niwelujące oznaki starzenia się skóry. Wszystko to dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym, których nośnikiem jest delikatny bawełniany bandaż otulający ciało w trakcie zabiegu.

RADIOFREKWENCJA RAMIONA/ BRZUCH/ UDA/ POŚLADKI

czas: 50 min
cena: 200 zł

Bezinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę, wyszczuplający, redukujący cellulit oraz napinający skórę np. po ciąży. Fala radiowa bipolarna gwarantuje rozgrzanie włókien kolagenowych, które pobudzają skórę do regeneracji . Zabieg jest niezwykle skuteczny, a przede wszystkim bezpieczny.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY, UJĘDRNIAJĄCY NA BRZUCH

czas: 30 min
cena: 120 zł

Jeden z najskuteczniejszych sposobów w walce z cellulitem na brzuchu. Poprzez dobór odpowiednich technik masażu komórki tłuszczowe rozbijane są na mniejsze cząsteczki, dzięki czemu organizm lepiej je metabolizuje. Masaż jest całkowicie bezpieczny, jednak może być odczuwany jako bolesny z racji na jego intensywność. W przypadku wrażliwej skóry mogą pojawić się siniaki. Nie jest polecany dla osób z pękającymi naczynkami.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY, UJĘDRNIAJĄCY NA NOGI

czas: 50 min
cena: 200 zł

Skuteczny zabieg antycellulitowy i ujędrniający na nogi. Organizm dzięki doborowi odpowiednich technik masażu przyspiesza przemiany biochemiczne w organizmie. Masaż jest intensywny, przez co może wywoływać uczucie dyskomfortu, a nawet może być odczuwany jako bolesny. Na wrażliwej skórze mogą uwidocznić się siniaki, przez co nie jest polecany dla osób z pękającymi naczynkami.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY, UJĘDRNIAJĄCY NA BRZUCH I NOGI

czas: 70 min
cena: 240 zł

Jeden z najskuteczniejszych zabiegów ujędrniających i antycellulitowych na nogi i brzuch. Dzięki doborze  odpowiednich technik masażu rozbijane są komórki tłuszczowe, co powoduje szybsze poddanie ich przemianą biochemicznym w organizmie. Masaż jest całkowicie bezpieczny, jednak bardzo intensywny, przez co może być odczuwany jako bolesny. Nie jest polecany dla osób z tzw. „pajączkami” na nogach, a w przypadku delikatnej i wrażliwej skóry uwidocznione zostać mogą siniaki.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY, UJĘDRNIAJĄCY NA RĘCE, BRZUCH I NOGI

czas: 80 min
cena: 280 zł

Masaż ten ze względu na dobór odpowiednich technik rozbija komórki tłuszczowe, co powoduje szybsze poddanie ich przemianom biochemicznym organizmu. Sprawia to, że masaż jest dobrym rozwiązaniem na cellulit na rękach, brzuchu i nogach. Jak i w przypadku powyższych masaży zabieg nie jest zalecany dla osób z pękającymi naczynkami. Jest dosyć intensywny i może być odczuwany jako bolesny, a na delikatnej skórze mogą uwidocznić się siniaki.

Kosmetyka dodatkowa

134

MAKIJAŻ DZIENNY

czas: 45 min
cena: 80 zł

Delikatny makijaż na co dzień. Do jego wykonania dobiera się odpowiednie do cery klientki kosmetyki, aby idealnie podkreślić walory naturalnej urody kobiecej.

DEPILACJA BIKINI GŁĘBOKIE

czas: 60 min
cena: 150 zł

Depilacja bikini polegająca na usunięciu całości owłosienia z okolic łona i pośladków. Nazywana również depilacją brazylijską.

DEPILACJA RĘCE

czas: 30 min
cena: 50 zł

Skuteczne usuwanie zbędnego owłosienia z rąk.

DEPILACJA UDA

czas: 30 min
cena: 50 zł

Pozbycie się owłosienia z ud.

MAKIJAŻ WIECZOROWY

czas: 70 min
cena: 110 zł

Jeden z rodzajów makijażu okolicznościowego. W wypadku takiego rodzaju makijażu do jego wykonania zostają wybrane ciemniejsze, bardziej wyraziste i podkreślające urodę kolory. Wykonany make up jest bardziej wyrazisty, ma on na celu nadanie kobiecie wyglądu „z pazurem”.

MAKIJAŻ ŚLUBNY

czas: 80 min
cena: 150 zł

Makijaż cechujący się trwałością, ale i elegancją. Makijaż dobierany jest do urody Panny Młodej, nie aby zmienić, lecz aby podkreślić jej naturalnie piękne rysy twarzy.

REGULACJA BRWI

czas: 20 min
cena: 20 zł

Popularny zabieg, którego celem jest uregulowanie wielkości i kształtu brwi. Dobrze wyregulowane brwi poprawiają wyrazistość twarzy.

 

HENNA BRWI Z REGULACJĄ

czas: 45 min
cena: 30 zł

Prosty i popularny zabieg, jak sama nazwa wskazuje, wykonywany za pomocą henny – barwnika stosowanego w kosmetyce. Przed jej nałożeniem brwi są regulowane, aby zidentyfikować ich kształt i poprawić wyrazistość twarzy.

 

HENNA RZĘS I BRWI Z REGULACJĄ

czas: 50 min
cena: 50 zł

Zabieg obejmujący użycie barwnika – henny na rzęsy i brwi, która podkreśli ich naturalną urodę. Wcześniej wykonywana jest regulacja brwi.

DEPILACJA WOSKIEM WĄSIKA

czas: 15 min
cena: 20 zł

Zabieg polegający na usunięciu włoska wraz z cebulką za pomocą wosku. Zapewnia to skuteczność w jego usuwaniu, jak i powoduje, że włosy odrastają słabsze ułatwiając w przyszłości ich usuwanie.

DEPILACJA WOSKIEM PACH

czas: 20 min
cena: 30 zł

Zabieg mający na celu usunięcie włoska wraz z cebulką za pomocą wosku. Zapewnia skuteczność w jego usuwaniu, jak i powoduje, że włosy odrastają słabsze ułatwiając w przyszłości ich usuwanie.

DEPILACJA WOSKIEM BIKINI

czas: 30 min
cena: 80 zł

Zabieg polegający na skutecznym usunięciu włoska wraz z cebulką przy pomocy wosku. Zapewnia skuteczność w jego usuwaniu, jak i powoduje, że włosy odrastają słabsze ułatwiając w przyszłości ich usuwanie.

DEPILACJA WOSKIEM ŁYDEK

czas: 30 min
cena: 50 zł

Jest to efektywny zabieg, który ma na celu usunięcie włoska wraz z cebulką. Zapewnia skuteczność w jego usuwaniu, jak i powoduje, że włosy odrastają słabsze ułatwiając w przyszłości ich usuwanie.

DEPILACJA WOSKIEM NÓG

czas: 60 min
cena: 90 zł

Depilacja wykonywana jest woskiem, co jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania włoska wraz z cebulką. Zapewnia skuteczność w jego usuwaniu, jak i powoduje, że włosy odrastają słabsze ułatwiając w przyszłości ich usuwanie.

 

MANICURE ODŻYWCZY

czas: 70 min
cena: 100 zł

Inaczej zwany Manicurem Japońskim - jest to naturalny zabieg mający na celu zregenerowanie paznokci, odbudowanie ich struktury jednocześnie trwale poprawiając ich wygląd i kondycję. Wykonuje się go wcierając odżywczą pastę, w składzie której znajduje się krzemionka pozyskiwana z Morza Japońskiego o wielu dobroczynnych właściwościach dla paznokci, a także keratyna, pyłek pszczeli i witaminy A i E. Zabieg ten idealnie nadaje się dla słabych i łamliwych paznokci i zostawia po sobie zdrowy połysk. Nie zaleca się jednak wykonywanie po nim hybryd, żeli, etc. z racji na pozostawienie natłuszczonej płytki, która uniemożliwiłaby ich wykonanie.

MANICURE TRADYCYJNY Z MALOWANIEM

czas: 60 min
cena: 65 zł

Typowy zabieg manicure obejmujący wyrównanie skórek i pielęgnację paznokci wraz z użyciem lakieru do paznokci o wybranym kolorze.

IBX - DODATEK DO MANICURE

czas: 20 min
cena: 40 zł

IBX jest to system mający na celu ochronę paznokci przed poddaniem ich stylizacjom takim jak nakładanie żeli, czy hybryd. Odżywka ta wnika do struktury paznokcia pomagając zachować ich zdrowy wygląd oraz zniwelować ich rozdwajanie się, ale także pomaga pozbyć się białych plamek na paznokciach.

MANICURE HYBRYDOWY

czas: 90 min
cena: 75 zł

Manicure na pierwszy rzut oka przypominający manicure tradycyjny. Jest on jednak trwalszy i chroni paznokcie przed różnego typu uszkodzeniami. Wykonywany jest na zasadzie nałożenia warstwy żelu, który utwardzany jest poprzez działanie lampy UV, następnie nakładane są warstwy koloru. Trwałość takiego zabiegu wynosi około dwa tygodnie.

MANICURE HYBRYDOWY ZE WZMOCNIENIEM

czas: 90 min
cena: 90 zł

Zabieg ten polega na nałożeniu większej warstwy żelu i koloru, które utwardzane są w świetle lampy UV. Różni się on jednak od zwykłego manicure hybrydowego trwałością – dzięki nałożeniu większej warstwy żelu daje efekt abstrakcyjnych i zadbanych paznokci na dłużej.

MANICURE ŻELOWY

czas: 120 min
cena: 90 zł

Popularny zabieg, którego celem jest ozdoba paznokci. Wykonuje się go na zasadzie nakładania co najmniej potrójnej warstwy specjalnego żelu na paznokieć. Po nałożeniu każdej z warstw należy je utwardzić w świetle lampy UV, a następnie przemyć cleanerem.

MANICURE ŻELOWY Z PRZEDŁUŻENIEM

czas: 150 min
cena: 130 zł

Zabieg jak opisany wyżej, jednak w jego przypadku paznokcie zostają przedłużone, co nadaje im szykownego wyglądu.

ZDEJMOWANIE ŻEL/ HYBRYDA/ TYTAN/ AKRYL

czas: 30 min
cena: 10 zł

Bezinwazyjny zabieg usuwania żeli, hybryd, tytanu i akrylu za pomocą frezarki. W wypadku zabiegów domowych istnieje ryzyko uszkodzenia płytki paznokcia, które niweluje wizyta w naszym spa.

PEDICURE ODŻYWCZY

czas: 90 min
cena: 130 zł

Zabieg Pedicure Japoński, którego celem jest poprawienie kondycji paznokci u stóp. Wykonywany jest on na bazie krzemionki pozyskiwanej z Morza Japońskiego, działa jak w przypadku manicure odżywczego.

PEDICURE TRADYCYJNY Z MALOWANIEM

czas: 90 min
cena: 110 zł

Tradycyjny zabieg poprawiający wygląd paznokci u stóp wraz z ich malowaniem, które nadaje paznokciom gustownego wyglądu.

 

PEDICURE HYBRYDOWY

czas: 90 min
cena: 130 zł

Zabieg nakładania specjalnego preparatu utwardzanego przy pomocy lampy UV na paznokcie u stóp. Nadaje on połysku paznokciom i odświeża ich wygląd.

MINI PEDICURE

czas: 60 min
cena: 70 zł

Obejmuje podstawowe czynności związane z pedicure – kąpiel oraz nawilżenie stóp, usunięcie skórek, polakierowanie płytki paznokcia.

MASAŻ RELAKSACYJNY STÓP

czas: 30 min
cena: 150 zł

Zabieg relaksacyjny dla stóp przyniesie ulgę, przyśpieszy krążenie i detoksykację organizmu. Idealny po całodziennej bieganinie.

Napisz do nas

Prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów,aby dobrać dla Państwa najbardziej dogodny termin.

Kosmetyki

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij