Zasób 1

Zabiegi Spa Skorzystaj z naszych profesjonalnych zabiegów SPA

28
27°C
LIVE
ikona kamery

Zabiegi na twarz

131

AQUATHERM - ZABIEG KOJĄCY Z WODĄ TERMALNĄ

czas: 60 min
cena: 250 zł

Zabieg o działaniu głęboko nawilżającym i łagodzącym podrażnienia. Uodparnia skórę na działanie czynników zewnętrznych oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

CORRECTIVE - ZABIEG PRZECIWZMARSZCZKOWY

czas: 70 min
cena: 280 zł

Zabieg liftingujący i napinający skórę o jednoczesnym działaniu rozluźniającym mięśnie mimiczne. Podnosi odporność skóry i spowalnia się proces starzenia.

ETERNAL - ZABIEG ODŻYWCZY

czas: 70 min
cena: 300 zł

Zabieg przeciwdziała procesom starzenia się skóry oraz ma działanie regenerujące. Komórki macierzyste pochodzenia roślinnego skutecznie oddziałują na naskórek, powodując poprawę gęstości i elastyczności skóry.

GLOBAL LIFT - ZABIEG INTENSYWNIE LIFTINGUJĄCY

czas: 90 min
cena: 350 zł

Zabieg o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym, przeciwstarzeniowym i liftingującym. Nowoczesna technologia ProGen-In zawarta w formule, pozwala osiągnąć efekt remodelingu twarzy. Efekt zabiegu jest dodatkowo wzmocniony dzięki intensywnemu masażowi napinającemu.

POWER C - TERAPIA ROZŚWIETLAJĄCA

czas: 50 min
cena: 250 zł

Wyjątkowy program antyoksydacyjny opóźniający proces starzenia. Wyrównuje koloryt skóry, pozostawiając ją rozświetloną i pełną blasku.

POWER OXYGEN - ZABIEG DETOKSYKUJĄCY I DOTLENIAJĄCY

czas: 70 min
cena: 280 zł

Zabieg doskonale oczyszcza naskórek z zanieczyszczeń, ponadto działa ochronnie, antyoksydacyjnie oraz detoksykująco. Dzięki zawartości tlenu wzmacnia naturalne bariery ochronne skóry.

TIMELESS PRODIGY - EKSKLUZYWNY RYTUAŁ ODMŁADZAJĄCY

czas: 90 min
cena: 500 zł

Luksusowy zabieg odmładzający, oparty o produkty z wysoką zawartością komórek macierzystych z róży damasceńskiej. Efektem rytuału jest wyraźna poprawa jędrności i elastyczności skóry.

ZABIEG EKSPRESOWY

czas: 40 min
cena: 160 zł

Ekspresowy zabieg o natychmiastowym efekcie rozświetlenia i nawilżenia. 

Zabieg Soin Dermatolgique

czas: 60 min
cena: 350 zł

Zabiegi z zastosowaniem dermokosmetyków wolnych od parabenów i syntetycznych barwników. Wzmacnia skórę, przywraca jej równowagę oraz chroni przed stresem antyoksydacyjnym.

ZABIEG KOKONOWY NAWILŻAJĄCY

czas: 70 min
cena: 300 zł

Słynny efekt kokonu to uczucie otulenia delikatnym ciepłem, które relaksuje mięśnie, ułatwia wchłanianie składników aktywnych i pomaga całkowicie się wyciszyć. Mozaika specjalistycznych esencji i masek kremowych, masaż modelujący i otulająca maska piankowa tworzą unikalny zabieg, który w pełni odpowiada na potrzeby każdego typu cery

ZABIEG BANKIETOWY

czas: 90 min
cena: 350 zł

Zabieg kokonowy wzbogacony o wyjątkową pielęgnację wrażliwej skóry wokół oczu. Natychmiastowy efekt odświeżenia i ukojenia, skóra wygląda na zrelaksowaną i wypoczętą.

RADIOFREKWENCJA TWARZ

czas: 75 min
cena: 350 zł

Zabieg bezinwazyjnego liftingu polegający na stymulacji kolagenu falami radiowymi. Powoduje wzmocnienie włókien kolagenowych, które stają się krótsze i gęstsze. Dzięki zabiegowi skóra staje się bardziej jędrna i napięta, zmarszczki zredukowane i wypełnione.

RADIOFREKWENCJA ZMARSZCZKI

czas: 45 min
cena: 210 zł

Zabieg bezinwazyjnego liftingu polegający na stymulacji kolagenu falami radiowymi. Dzięki zabiegowi skóra staje się bardziej jędrna i napięta, zmarszczki zredukowane i wypełnione.

Masaże

1190

MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA

czas: 55 min
cena: 200 zł

Zespół technik stosowanych w odpowiedniej kolejności, które wywierają wpływ na ustrój człowieka, powodując wystąpienie odczynu w tkankach. Rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Jest to masaż zdecydowanie intensywniejszy niż masaże relaksacyjne, natomiast siła dobierana jest zawsze indywidualnie do Państwa odczuć.

MASAŻ KLASYCZNY CZĘŚCIOWY

czas: 25 min
cena: 120 zł

Masaż pleców, w którym wykorzystuje się zespół technik w odpowiedniej kolejności, które wywierają wpływ na ustrój człowieka, powodując wystąpienie odczynu w tkankach. Rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Jest to masaż zdecydowanie intensywniejszy niż masaże relaksacyjne, natomiast siła dobierana jest zawsze indywidualnie do Państwa odczuć.

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA

czas: 55 min
cena: 180 zł

Masaż całego ciała, w którym wykorzystuje się spokojne, płynne ruchy. Odpręża i wycisza. Poprawia samopoczucie a także pomaga zapomnieć o stresie dnia codziennego.

MASAŻ RELAKSACYJNY CZĘŚCIOWY

czas: 25 min
cena: 100 zł

Masaż pleców, w którym wykorzystuje się spokojne, płynne ruchy. Odpręża i wycisza. Poprawia samopoczucie, a także pomaga zapomnieć o stresie dnia codziennego.

MASAŻ RELAKSACYJNY TWARZY, GŁOWY I KARKU

czas: 30 min
cena: 120 zł

Relaksacyjny zabieg, wykonywany na aromatycznym różanym olejku firmy KURLAND. Działa antyoksydacyjnie i antyseptycznie. Pozwala zmniejszyć ból głowy, odpocząć przepracowanym oczom i zredukować stres.

MASAŻ RELAKSACYJNY STÓP

czas: 30 min
cena: 150 zł

Zabieg relaksacyjny dla stóp przyniesie ulgę, przyśpieszy krążenie i detoksykację organizmu. Idealny po całodziennej bieganinie.

MASAŻ RELAKSACYJNY ŚWIECĄ CAŁEGO CIAŁA

czas: 55 min
cena: 200 zł

Aromatyczny masaż całego ciała, do którego używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników bez dodatku parafiny. Pozostawia skórę nawilżoną i aksamitną w dotyku. Odpręża i wycisza. Poprawia samopoczucie, a także pomaga zapomnieć o stresie dnia codziennego.

MASAŻ RELAKSACYJNY ŚWIECĄ CZĘŚCIOWY

czas: 25 min
cena: 120 zł

Aromatyczny masaż pleców, do którego używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników bez dodatku parafiny. Pozostawia skórę nawilżoną i aksamitną w dotyku. Odpręża i wycisza. Poprawia samopoczucie a także pomaga zapomnieć o stresie dnia codziennego.

MASAŻ STEMPLAMI PERMANENT CONTOUR

czas: 65 min
cena: 240 zł

Relaksacyjny masaż ziołowy, zapewniający niesamowite odczucia. Profesjonalne techniki masażu połączone z przyjemnym ciepłem stempla oraz dobroczynnymi ziołami działają regenerująco, nawilżająco oraz odprężająco.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

czas: 65 min
cena: 240 zł

Rozgrzewający masaż bazaltowymi kamieniami, które są doskonałymi przewodnikami ciepła. Masaż przyspiesza procesy wypoczynkowe organizmu oraz poprawia pracę układu krwionośnego. Odpręża i wycisza.

MASAŻ FIRMOWY

czas: 50 min
cena: 200 zł

Wyjątkowy masaż relaksacyjny, którego nie znajdą Państwo w innym SPA. Zabieg charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Wykonuje się go głównie przedramionami, a ruchy masażysty są długie, miękkie i płynne co pozwala na doskonały efekt - stuprocentowe rozluźnienie.

Zabiegi dla dwojga

147

SEANS W SAUNIE Z SIANEM

czas: 30 min
cena: 80 zł

Zabieg odbywa się w pomieszczeniu, gdzie temperatura nie przekracza 40 st C. Wewnątrz znajdują się specjalne podgrzewane nisze wypełnione sianem i ziołami. Zabieg działa odprężająco, przeciwbólowo, poprawia krążenie.

 

MASAŻ RELAKSACYJNY DLA DWOJGA

czas: 55 min
cena: 360 zł

Masaż całego ciała, w którym wykorzystuje się spokojne, płynne ruchy. Odpręża i wycisza. Poprawia samopoczucie a także pomaga zapomnieć o stresie dnia codziennego. Masaże są wykonywane równocześnie w jednym gabinecie.

RYTUAŁ DLA DWOJGA SALVE IN TERRA®

czas: 30 min
cena: 280 zł

Romantyczny ceremoniał dla dwojga, który odbywa się w wyjątkowym gabinecie, gdzie główną areną ceremonii jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko, które podczas zabiegu lekko porusza się. Pomieszczenie w którym znajduje się łóżko wypełnione jest parą, zapachem i zmysłową muzyką. Para otrzymuje glinkę (maskę), którą wciera sobie wzajemnie w ciało. Seans kończy się ciepłym tropikalnym deszczem.

RYTUAŁ DLA DWOJGA SALVE IN TERRA® DE LUX

czas: 90 min
cena: 600 zł

Romantyczny seans dla dwojga rozpoczyna się relaksacyjnym masażem całego ciała. Następnie para przechodzi do drugiej części gabinetu, gdzie główną areną ceremonii jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko, które podczas zabiegu lekko porusza się. Pomieszczenie w którym znajduje się łóżko wypełnione jest parą, zapachem i zmysłową muzyką. Para otrzymuje glinkę (maskę), którą wciera sobie wzajemnie w ciało. Seans kończy się ciepłym tropikalnym deszczem.

KĄPIEL DLA DWOJGA

czas: 30 min
cena: 250 zł

Wybrana kąpiel (piwna lub w kozim mleku) przygotowana dla pary.

OKŁAD DLA DWOJGA

czas: 80 min
cena: 600 zł

Wybrany okład (piwny, z komórek macierzystych jabłoni, z trawą cytrynową, cytrusowy, kokosowo-ananasowy, kawowy, hibiskusowy, wulkaniczny, bawełniany) poprzedzony pilingiem całego ciała dla pary.

Zabiegi na ciało

132

PEELING SOLNO-OLEJOWY

czas: 30 min
cena: 160 zł

Złuszczenie martwego naskórka za pomocą soli atlantyckiej z dodatkiem oleju.

KĄPIEL W KOZIM MLEKU

czas: 30 min
cena: 150 zł

Relaksująca kąpiel o działaniu regenerującym oraz odmładzającym. Sprawia, że skóra pozostaje jedwabiście gładka i aksamitna.

KĄPIEL PIWNA

czas: 30 min
cena: 150 zł

Relaksująca kąpiel wzbogacona naparem z szyszek chmielu o działaniu antybakteryjnym oraz nawilżającym.

KĄPIEL DLA DWOJGA

czas: 30 min
cena: 250 zł

Wybrana kąpiel (piwna lub w kozim mleku) przygotowana dla pary.

OKŁAD Z KOMÓREK MACIERZYSTYCH JABŁONI

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę o działaniu silnie  nawilżającym i poprawiającym zdolności samoregeneracji skóry, która wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack.

OKŁAD PIWNY

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę bogatą w witaminę B, która ma dobroczynny wpływ dla skóry problematycznej. Maska wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack.

OKŁAD CYTRUSOWY

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy maskę o działaniu dotleniającym. Świeży i orzeźwiający zapach cytrusów doda energii i pobudzi zmysły. Maska wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack.

OKŁAD KOKOSOWO-ANANASOWY

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę o działaniu przeciwstarzeniowym. Olej kokosowy i egzotyczny ananas pozostawiają skórę aksamitną i gładką w dotyku. Maska wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack.

OKŁAD Z TRAWĄ CYTRYNOWĄ

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę o działaniu orzeźwiającym i dotleniającym która wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack.

OKŁAD KAWOWY

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem kawowym całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę o działaniu oczyszczającym, stymulującym metabolizm i wygładzającym, która wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack.

OKŁAD BAWEŁNIANY

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę o działaniu łagodzącym i nawilżającym, która wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack. Na zakończenie nakładamy krem z koprem morskim, który odżywia i chroni skórę.

OKŁAD HIBISKUSOWY

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę o działaniu rozświetlającym i przeciwstarzeniowym , która wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack. Na zakończenie nakładamy kojący olej kwiatowy.

OKŁAD WULKANICZNY

czas: 80 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę o działaniu oczyszczająco - regenerującym, która wnika w ciało w trakcie odpoczynku w łóżku wodnym Soft Pack. Na zakończenie nakładamy masło z opuncji, które działa ujędrniająco i przeciwstarzeniowo.

OKŁAD DLA DWOJGA

czas: 80 min
cena: 600 zł

Wybrany okład (piwny, z komórek macierzystych jabłoni, z trawą cytrynową, cytrusowy, kokosowo-ananasowy, kawowy, hibiskusowy, wulkaniczny, bawełniany) poprzedzony pilingiem całego ciała dla pary.

SEANS W KAPSULE Z MASAŻEM TWARZY

czas: 30 min
cena: 100 zł

Zabiegi w kapsule przeniosą Cię w inny wymiar przyjemności. Szeroka gama atrakcji wodnych połączona z masażem twarzy to rewelacyjny sposób na odprężenie.

SEANS W KAPSULE Z MASKĄ I MASAŻEM TWARZY

czas: 60 min
cena: 200 zł

Zabieg w kapsule polegający na peelingu całego ciała, nałożeniu maski oraz relaksie w kapsule dzięki odpowiednio dobranemu programowi. Zabieg ten odżywia skórę, poprawia jej wygląd pozostawiając ją gładką i jedwabną.

RYTUAŁ MIODOWO-MLECZNY

czas: 130 min
cena: 390 zł

Rytuał rozpoczyna się peelingiem solno- olejowym całego ciała. Następnie wykonywany jest miodowy masaż relaksacyjny całego ciała. Całości dopełnia relaksująca kąpiel w kozim mleku.

RYTUAŁ PIWNY

czas: 130 min
cena: 390 zł

Rytuał rozpoczyna się peelingiem solno - olejowym całego ciała. Następnie wykonywany jest masaż stemplem piwnym. Całości dopełnia relaksująca kąpiel piwna.

RYTUAŁ JABŁKOWY

czas: 130 min
cena: 390 zł

Rytuał rozpoczyna się peelingiem solno - olejowym całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę z komórek macierzystych jabłoni. Całości dopełnia relaksacyjny masaż całego ciała.

Zabiegi dla kobiet w ciąży

292

MASAŻ RELAKSACYJNY CZĘŚCIOWY DLA KOBIET W CIĄŻY

czas: 25 min
cena: 100 zł

Odprężający masaż pleców i karku wykonywany w pozycji na boku lub w siadzie na krześle.

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA DLA KOBIET W CIĄŻY

czas: 55 min
cena: 200 zł

Relaksacyjny zabieg pozwalający zlikwidować napięcie mięśni, dobrze łagodzi dolegliwości bólowe. Wprowadza przyszłą Mamę w stan wyciszenia i odprężenia, co ma bardzo korzystny wpływ na dziecko.

OKŁAD Z KOMÓREK MACIERZYSTYCH JABŁONI DLA KOBIET W CIĄŻY

czas: 70 min
cena: 350 zł

Zabieg rozpoczynamy peelingiem całego ciała. Następnie nakładamy ciepłą maskę o działaniu silnie  nawilżającym i tworzymy przyjemną okluzję, dzięki której przyszła Mama może się całkowicie zrelaksować. Dzięki komórkom macierzystym skóra odradza się i odbudowuje, jest odżywiona i zregenerowana.

ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY DLA KOBIET W CIĄŻY

czas: 90 min
cena: 300 zł

Zabieg polegający na delikatnym peelingu całego ciała, następnie nałożeniu maski o działaniu ujędrniająco-napinającym. Na koniec wykonywany jest masaż całego ciała na olejku, który ma działanie odmładzająco-ujędrniające.

AQUATHERM - ZABIEG KOJĄCY Z WODĄ TERMALNĄ

czas: 60 min
cena: 250 zł

Zabieg o działaniu głęboko nawilżającym i łagodzącym podrażnienia. Uodparnia skórę na działanie czynników zewnętrznych oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

ETERNAL - ZABIEG ODŻYWCZY

czas: 70 min
cena: 300 zł

Zabieg przeciwdziała procesom starzenia się skóry oraz ma działanie regenerujące. Komórki macierzyste pochodzenia roślinnego skutecznie oddziałują na naskórek, powodując poprawę gęstości i elastyczności skóry.

ZABIEG KOKONOWY NAWILŻAJĄCY

czas: 70 min
cena: 300 zł

Słynny efekt kokonu to uczucie otulenia delikatnym ciepłem, które relaksuje mięśnie, ułatwia wchłanianie składników aktywnych i pomaga całkowicie się wyciszyć. Mozaika specjalistycznych esencji i masek kremowych, masaż modelujący i otulająca maska piankowa tworzą unikalny zabieg, który w pełni odpowiada na potrzeby każdego typu cery

Zabiegi dla dzieci

232

ŁĄKOWO - KOLOROWY MANICURE

czas: 30 min
cena: 30 zł

Nieinwazyjne przygotowanie płytki paznokcia oraz nałożenie kolorowego lakieru Małej Księżniczce.

KOLOROWA KĄPIEL

czas: 20 min
cena: 100 zł

Bajecznie kolorowa zabawa w wannie pełnej piany.

MASAŻ DZIECKA

czas: 20 min
cena: 100 zł

Pachnący owocami masaż relaksacyjny, który daje odprężenie i wprawia dziecko w doskonały nastrój.

KOLOROWY WARKOCZYK

czas: 15 min
cena: 20 zł

Stylowy dodatek do fryzury dla Małej Księżniczki oraz super pamiątka z wakacji.

Zabiegi modelujące

133

BANDAŻE AROSHA

czas: 70 min
cena: 300 zł

Niezwykle skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała. Do zabiegów wykorzystywane są ekskluzywne włoskie kosmetyki redukujące cellulit, modelujące, ujędrniające, nawilżające oraz niwelujące oznaki starzenia się skóry. Wszystko to dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym, których nośnikiem jest delikatny bawełniany bandaż otulający ciało w trakcie zabiegu.

RADIOFREKWENCJA RAMIONA/ BRZUCH/ UDA/ POŚLADKI

czas: 50 min
cena: 200 zł

Bezinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę, wyszczuplający, redukujący cellulit oraz napinający skórę np. po ciąży. Fala radiowa bipolarna gwarantuje rozgrzanie włókien kolagenowych, a tym samym pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny. Zabieg jest niezwykle skuteczny, a przede wszystkim bezpieczny

MASAŻ PRÓŻNIOWY

czas: 70 min
cena: 200 zł

Masaż wykonany profesjonalnym urządzeniem wytwarzającym podciśnienie, dzięki któremu złogi tłuszczu zostają efektywnie rozbite. Użycie specjalnej rolki wspomaga drenaż, a tym samym usunięcie niechcianych zastojów i redukcję cellulitu.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY, UJĘDRNIAJĄCY NA BRZUCH

czas: 30 min
cena: 120 zł

Jeden z najskuteczniejszych sposobów w walce z cellulitem. Poprzez dobór odpowiednich technik masażu komórki tłuszczowe rozbijane są na mniejsze cząsteczki, dzięki czemu organizm lepiej je metabolizuje. Masaż jest całkowicie bezpieczny, jednak bardzo intensywny, przez co może być odczuwany jako bolesny. Na wrażliwej skórze mogą uwidocznić się siniaki. Nie jest polecany dla osób z pękającymi naczynkami.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY, UJĘDRNIAJĄCY NA NOGI

czas: 50 min
cena: 200 zł

Jeden z najskuteczniejszych sposobów w walce z cellulitem. Poprzez dobór odpowiednich technik masażu komórki tłuszczowe rozbijane są na mniejsze cząsteczki, dzięki czemu organizm lepiej je metabolizuje. Masaż jest całkowicie bezpieczny, jednak bardzo intensywny, przez co może być odczuwany jako bolesny. Na wrażliwej skórze mogą uwidocznić się siniaki. Nie jest polecany dla osób z pękającymi naczynkami.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY, UJĘDRNIAJĄCY NA BRZUCH I NOGI

czas: 70 min
cena: 240 zł

Jeden z najskuteczniejszych sposobów w walce z cellulitem. Poprzez dobór odpowiednich technik masażu komórki tłuszczowe rozbijane są na mniejsze cząsteczki, dzięki czemu organizm lepiej je metabolizuje. Masaż jest całkowicie bezpieczny, jednak bardzo intensywny, przez co może być odczuwany jako bolesny. Na wrażliwej skórze mogą uwidocznić się siniaki. Nie jest polecany dla osób z pękającymi naczynkami.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY, UJĘDRNIAJĄCY NA RĘCE, BRZUCH I NOGI

czas: 80 min
cena: 280 zł

Jeden z najskuteczniejszych sposobów w walce z cellulitem. Poprzez dobór odpowiednich technik masażu komórki tłuszczowe rozbijane są na mniejsze cząsteczki, dzięki czemu organizm lepiej je metabolizuje. Masaż jest całkowicie bezpieczny, jednak bardzo intensywny, przez co może być odczuwany jako bolesny. Na wrażliwej skórze mogą uwidocznić się siniaki. Nie jest polecany dla osób z pękającymi naczynkami.

Kosmetyka dodatkowa

134

MAKIJAŻ DZIENNY

czas: 45 min
cena: 80 zł

Delikatny makijaż, który idealnie podkreśli kobiece atuty.

DEPILACJA BIKINI GŁĘBOKIE

czas: 60 min
cena: 150 zł

DEPILACJA RĘCE

czas: 30 min
cena: 50 zł

DEPILACJA UDA

czas: 30 min
cena: 50 zł

MAKIJAŻ WIECZOROWY

czas: 70 min
cena: 110 zł

Makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalną okazję.W makijażu wieczorowym śmiało można pozwolić sobie na ciemniejszy podkład, bardziej nasycone barwy cieni.

MAKIJAŻ ŚLUBNY

czas: 80 min
cena: 150 zł

Makijaż ślubny stanowi połączenie cech różnych rodzajów makijażu. Po pierwsze makijażu dziennego, który jest stosunkowo dyskretny i dostosowany do światła słonecznego. Po drugie wieczorowego, wyróżniającego się dużą trwałością, by uniknąć ciągłych poprawek. Po trzecie fotograficznego, kryjącego wszelkie ewentualne niedoskonałości i dobrze wyglądającego w świetle sztucznych lamp. I wreszcie wodoodpornego, niewrażliwego na łzy, pot i kontakt z gośćmi. Wszystkie te cechy należy ze sobą połączyć.

REGULACJA BRWI

czas: 20 min
cena: 20 zł

Brwi powinno się regulować, ponieważ „krzaczaste” czy zarośnięte nadają twarzy posępnego wyglądu.Odpowiednio zadbane, wyregulowane i pomalowane potrafią zmienić wygląd twarzy. Regulacja może odbywać się przy pomocy pensety jak i również wosku

 

HENNA BRWI Z REGULACJĄ

czas: 45 min
cena: 30 zł

Henna. Może być w żelu, może być w proszku. Jest to coś, co niesamowicie zmienia wygląd naszej twarzy i trwa kilka chwil. Brwi powinno się regulować, ponieważ „krzaczaste” czy zarośnięte nadają twarzy posępnego wyglądu.Odpowiednio zadbane, wyregulowane i pomalowane potrafią zmienić wygląd twarzy. Regulacja może odbywać się przy pomocy pensety jak i również wosku

HENNA RZĘS I BRWI Z REGULACJĄ

czas: 50 min
cena: 50 zł

Henna. Może być w żelu,może być w proszku. Jest to coś, co niesamowicie zmienia wygląd naszej twarzy i trwa kilka chwil. Brwi powinno się regulować, ponieważ „krzaczaste” czy zarośnięte nadają twarzy posępnego wyglądu.Odpowiednio zadbane, wyregulowane i pomalowane potrafią zmienić wygląd twarzy. Regulacja może odbywać się przy pomocy pensety jak i również wosku

DEPILACJA WOSKIEM WĄSIKA

czas: 15 min
cena: 20 zł

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

DEPILACJA WOSKIEM PACH

czas: 20 min
cena: 30 zł

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze. 

DEPILACJA WOSKIEM BIKINI

czas: 30 min
cena: 80 zł

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

DEPILACJA WOSKIEM ŁYDEK

czas: 30 min
cena: 50 zł

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

DEPILACJA WOSKIEM NÓG

czas: 60 min
cena: 90 zł

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

MANICURE ODŻYWCZY

czas: 70 min
cena: 100 zł

MANICURE TRADYCYJNY Z MALOWANIEM

czas: 60 min
cena: 65 zł

IBX - DODATEK DO MANICURE

czas: 20 min
cena: 40 zł

MANICURE HYBRYDOWY

czas: 90 min
cena: 75 zł

MANICURE HYBRYDOWY ZE WZMOCNIENIEM

czas: 90 min
cena: 90 zł

MANICURE TYTANOWY

czas: 120 min
cena: 90 zł

MANICURE TYTANOWY Z PRZEDŁUŻENIEM

czas: 150 min
cena: 130 zł

MANICURE ŻELOWY

czas: 120 min
cena: 90 zł

MANICURE ŻELOWY Z PRZEDŁUŻENIEM

czas: 150 min
cena: 130 zł

ZDEJMOWANIE ŻEL/ HYBRYDA/ TYTAN/ AKRYL

czas: 30 min
cena: 10 zł

PEDICURE ODŻYWCZY

czas: 90 min
cena: 130 zł

PEDICURE TRADYCYJNY Z MALOWANIEM

czas: 90 min
cena: 110 zł

PEDICURE HYBRYDOWY

czas: 90 min
cena: 130 zł

MINI PEDICURE

czas: 60 min
cena: 70 zł

MASAŻ RELAKSACYJNY STÓP

czas: 30 min
cena: 150 zł

Zabieg relaksacyjny dla stóp przyniesie ulgę, przyśpieszy krążenie i detoksykację organizmu. Idealny po całodziennej bieganinie.

Napisz do nas

Prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów,aby dobrać dla Państwa najbardziej dogodny termin.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij