Zasób 1

Paintaball

20
1°C
LIVE
ikona kamery

Paintball to emocjonująca gra sportowa i rekreacyjna dla wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu wraz z rodziną lub grupą znajomych. Paintball często porównywany jest do gry wideo, która oferuje znacznie większe emocje i przeżycia. Gra przeznaczona jest dla wszystkich, zarówno kobiet i meżczyzn powyżej 12 roku życia (wymagana pisemna zgoda rodziców)

Pole Paintball Czarny Groń zlokalizowane jest na zboczu góry tuż przy Hotelu & Spa Czarny Groń w Beskidzie Małym, wyposażone jest 2 bazy startowe dla przeciwników i wiele przeszkod terenowych w tym liczne tunele, przekopy, barykady z drewna, beczek i opon. Na naszym polu poczujesz się jak na prawdziwym polu walki ,w którym tylko lepszy może zwyciężyć nad przeciwnkiem.

Zorganizowanie gry paintaballowej jest świetnym pomysłem na uatrakcyjnienie wyjazdu integracyjnego, urodzin, wieczoru kawalerskiego i innych.

W celu zorganizowania zabawy prosimy o wcześniejszą rezerwację pod nr tel. 531 822 946

Minimalna ilośc graczy: 8 osób

Minimalny wiek gracza: 12 lat

Miejsce spotkania przed grą: budynek przy korcie tenisowym 

Cennik Paintball
Pakiet startowy + 200 kulek 100 PLN
Dodatkowe 100 kulek 15 PLN
Gaz GRATIS 

Pakiet startowy obejmuje szkolenie, opiekę instruktora i wypożyczenie:

  • markera (pistoletu)
  • maski ochronnej
  • ubrań ochronnych, które są prane po każdej grze

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij