Zasób 1

Symulator narciarski

28
-2°C
LIVE
ikona kamery

Symulator niedostępny

Symulator jazdy na nartach i snowboardzie firmy SkyTech to urządzenie idealne do treningu, jak również świetna zabawa i ciekawa forma rozrywki dla osób, które nigdy nie próbowały swoich sił w sportach zimowych.

Uprawianie ćwiczeń na symulatorze jazdy umożliwia koordynację ruchów nóg, rąk i tułowia występujących podczas rzeczywistej jazdy na nartach. Ćwiczenia na urządzeniu pozwalają na szybkie opanowanie techniki jazdy porównywalnej z normalnymi warunkami.

Korzystanie z symulatora wymaga jedynie założenia butów narciarskich lub snowboardowych i każdy, niezależnie od swoich umiejętności, kto zapnie buty do specjalnych wózków na prowadnicach imitujących narty lub deskę, już po kilku minutach bez większych problemów będzie prawidłowo poruszać się i pokonywać wirtualną trasę wyświetloną na trzech ekranach bezpośrednio przed użytkownikiem. Nad bezpieczeństwem podczas jazdy zawsze czuwa obsługa, która udziela również cennych wskazówek technicznych aby z łatwością pokonywać trudniejsze trasy. 

Cennik
5 minut 10 zł
1 zjazd 5 zł
1 godzina 80 zł

Poczuj się jak Matthias Mayer lub Tina Maze!

Tylko u Nas trasa zjazdowa z Olimpiady w Sochi 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij