Zasób 1

Paintball - bitwy w terenie

20
7°C
LIVE
ikona kamery

Paintball w skrócie to nietuzinkowe, zespołowy gry terenowe odbywające się na specjalnie przygotowanym do tego „polu bitwy”.

To gra, w której co najmniej dwie drużyny strzelają do siebie ze specjalnych broni używając amunicji w postaci pękających kulek wypełnionych farbą. Cele gry są różne, mogą polegać na wyeliminowaniu wszystkich przeciwników lub osiągniciu innego celu wyznaczonego wcześniej przed rozgrywką.

Przygotowany teren do gry jest urozmaicony różnego rodzaju elementami jak beczki, okopy, drabinki, drewniane chatki.

W paintballu przede wszystkich chodzi o grę drużynową. Zwycięstwo należy to najlepiej dogadującej się drużyny, dlatego więc tego typu gra jest idealną integracją dla zorganizowanych grup, co powoduje, że jest jednym z najpopularniejszych narzędzi integracyjnych team-buildingu dla firm.

Paintball, czyli ciekawa alternatywa dla tych, którzy chcą zadbać o swoją sprawność fizyczną, jednak bieganie, czy siłownia dostarczają im niewystarczająco dużo wrażeń. Grać mogą tak naprawdę wszyscy, którzy ukończyli 13 lat i chcą spróbować czego nowego.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij