Zasób 1

Polana Pingwina - lato

LIVE
ikona kamery

 

POLANA AKTYWNEGO PINGWINA (od 30.08.2021) NIECZYNNA

 

W sezonie letnim polana jest idelanym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu, gdzie Wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić. Znajduje się na niej wiele atrakcji dla dzieci i nie tylko, takich jak Tubbing, Mega Zjeżdzalnie Wodne i dmuchańce, kawiarnia z przekąskami, lodami i zimnymi napojami. Na polanie coroku odbywa się wiele imprez plenerowych między innymi Eksplozja Kolorów, Summer Splash, Dzień Dziecka. W wakacyjne weekendy nasi animatorzy prowadzą animacje dla dzieci podczas, których możecie świetnie się bawić wraz z swoimi pociechami.

 


Wspólna rodzinna zabawa „na mokro” – wszyscy chętni do chlapania, pluskania i oczywiście ślizgania są bardzo mile widziani, oczywiście publiczność również, ale przypadkowe zamoczenie murowane. 

Pamiętajcie zabierzcie ze sobą koniecznie stroje kąpielowe, pistolety na wodę, materace, koła dmuchane i dużą dawkę dobrego humoru!

Godziny otwarcia 
NIECZYNNE  
*zastrzega się prawo do skrócenia czasu pracy atrakcji w razie wystąpienia trudnych warunków atmosferycznych.
 
Cennik
Bilet całodniowy Polana Pingwina

 + Magiczna Osada

1 osoba 29 PLN + 10 PLN
2 osoby 49 PLN + 20 PLN
3 osoby 69 PLN + 30 PLN
4 osoby 89 PLN + 40 PLN
kolejna osoba 20 PLN + 5 PLN

Karnet sezonowy Magiczna Osada + Polana Pingwina 

opiekun dziecka do 12 lat GRATIS 

199 PLN
 
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij