Zasób 1

Polana Pingwina - lato

11
10°C
LIVE
ikona kamery

W sezonie letnim polana jest idelanym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu, gdzie Wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić. Znajduje się na niej wiele atrakcji dla dzieci i nie tylko, takich jak Tubbing, Mega Zjeżdzalnie Wodne i dmuchańce, kawiarnia z przekąskami, lodami i zimnymi napojami. Na polanie coroku odbywa się wiele imprez plenerowych między innymi Eksplozja Kolorów, Summer Splash, Dzień Dziecka. W wakacyjne weekendy nasi animatorzy prowadzą animacje dla dzieci podczas, których możecie świetnie się bawić wraz z swoimi pociechami.


Wspólna rodzinna zabawa „na mokro” – wszyscy chętni do chlapania, pluskania i oczywiście ślizgania są bardzo mile widziani, oczywiście publiczność również, ale przypadkowe zamoczenie murowane. 

Pamiętajcie zabierzcie ze sobą koniecznie stroje kąpielowe, pistolety na wodę, materace, koła dmuchane i dużą dawkę dobrego humoru!

Godziny otwarcia 
Codziennie Nieczynna
**zastrzega się prawo do skrócenia czasu pracy atrakcji w razie wystąpienia trudnych warunków atmosferycznych.
 
Cennik Polana Aktywnego Pingwina
Ulgowy (do 16 roku życia) 19 PLN
Normalny 25 PLN
2 osoby 35 PLN
3 osoby 49 PLN
4 osoby 59 PLN
kolejna osoba 10 PLN
Grupy szkolne  10 PLN

Karnet sezonowy Polana Aktywnego Pingwina + Magiczna Osada

opiekun GRATIS

199 PLN
Polana Aktywnego Pingwina + Magiczna Osada

+8 PLN/os

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij