Zasób 1

Park miniatur mały wielki świat

9
7°C
LIVE
ikona kamery

Małe modele ikonicznych obiektów architektury wkomponowane w piękny ogród czekają na Małych i Dużych Turystów w Parku Miniatur w Inwałdzie.

Znajdują się tu wszystkie obiekty, które każdy Mały Podróżnik powinien zobaczyć! Sławna na cały świat Wieża Eiffla w Paryżu, czy Mur Chiński to tylko jedne z wielu niesamowitych budowli uwiecznionych w parku, który potrafi zachwycić zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Można także zobaczyć odwzorowaną mapę Polski od Morza Bałtyckiego po góry Tatry z polskimi miniaturami takimi jak Zamek w Malborku, czy cerkiew w Hrubieszowie. Nie można zapomnieć również o naszym, wykonanym w skali 1:50, Polskim Stadionie Narodowym.

 

Oprócz niesamowitych 60 miniatur budowli z całego świata znajdziecie tutaj wiele różnych atrakcji na miarę wesołego miasteczka. Kolorowe karuzele, autoscooter, salon gier i całoroczne lodowisko z pewnością przyciągną do siebie dzieciaki na długie godziny zabawy. Dla odważniejszych proponowane są Koło Młyńskie, Łódź Piracka, a nawet egipski „dom strachów”. Znajduje się tam wystawa również w egipskich klimatach. Owiany tajemnicą sarkofag, pośmiertna maska, rydwan to tylko niektóre z elementów, jakie czekają wewnątrz Piramidy.

 

W ofercie znajduje się zapewniające niesamowite doznania Kino 5D, gdzie oprócz trójwymiarowego obrazu można spodziewać się takich atrakcji, jak ruchome fotele, czy krople wody na skórze.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij