Zasób 1

Zjeżdżalnie Wodne

33
0°C
LIVE
ikona kamery

Wielka dmuchana zjeżdżalnia wodna Slip and Slide – szalona zabawa w okresie lata! Jeżeli lubisz wodę i dobrą zabawę ze znajomymi, rodziną to jest to idelana atrakcja dla Ciebie! 

Specjalnie dla Was i Waszych Pociech na polanie przy Hotelu Czarny Groń uruchomiliśmy "Magiczny Dywan" od SunKid®, który wywiezie Was na szczyt Polany latem i zimą. 

W sezonie zimowym na polanie możecie jeździć na sankach, kołach lub stawiać pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie. 

Nie masz sanek? Sanki, koła możecie wypożyczyć w Kawiarnii.

W sezonie letnim polana jest idelanym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu, gdzie Wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić. Znajduje się na niej wiele atrakcji dla dzieci i nie tylko, takich jak Tubbing, Mega Zjeżdzalnie Wodne i dmuchańce, kawiarnia z przekąskami, lodami i zimnymi napojami. Na polanie coroku odbywa się wiele imprez plenerowych między innymi Eksplozja Kolorów, Summer Splash, Dzień Dziecka. W wakacyjne weekendy nasi animatorzy prowadzą animacje dla dzieci podczas, których możecie świetnie się bawić wraz z swoimi pociechami.


Wspólna rodzinna zabawa „na mokro” – wszyscy chętni do chlapania, pluskania i oczywiście ślizgania są bardzo mile widziani, oczywiście publiczność również, ale przypadkowe zamoczenie murowane. 

Pamiętajcie zabierzcie ze sobą koniecznie stroje kąpielowe, pistolety na wodę, materace, koła dmuchane i dużą dawkę dobrego humoru!

Nowe godziny od 2 września

Godziny otwarcia**
Sobota - Niedziela  NIECZYNNE

*Przerwy techniczne:

13:30 - 14:00 i 17:00-17:20

**zastrzega się prawo do skrócenia czasu pracy atrakcji w razie wystąpienia trudnych warunków atmosferycznych.
 
Cennik 
Bilet dzienny 19 zł

Bilet dzienny

Polana Aktywnego Pingwina + Magiczna Osada

29 zł

Bilet sezonowy (od dnia zakupu do 30.09)

Polana Aktywnego Pingwina + Magiczna Osada

Formularz i regulamin

189 zł

 

Bilety do nabycia w Kawiarni na Polanie. 

 

Atrakcje
Tubbing czynne
Łódeczki  czynne
Mega Zjeżdżalnia Wodna Slip and Slide nieczynna 
Dmuchaniec  czynny
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij