Zasób 1

Jazda konna dla miłośników koni

20
7°C
LIVE
ikona kamery

Niespełna 5km od Czarnego Gronia znajduje się Stanica Hucuł - szkoła jazdy konnej i stadnina koni rasy huculskiej. Można tutaj podjąć lekcje jeździectwa pod okiem doświadczonych instruktorów lub oddać się beztroskiej przejażdżce po przepięknej okolicy. Stanica posiada także plac zabaw dla zdieci oraz skansen, w którym poznać można stare maszyny rolnicze, do których napędu lub używania wykorzystywano konie, część kuźni, warsztat stolarski, pracownię garncarską, maszyny włókiennicze i więcej.

Równie blisko, w Sułkowicach, znajduje się inna zaprzyjaźniona stadnina. CALVADO oferuje wszystkim miłośnikom koni szkółkę jazdy konnej wraz z pełnowymiarową ujeżdżalnią, pokrytą piaskiem, przygotowaną do nauki jazdy konnej i ujeżdżania.

Czekają na Państwa piękne konie wytrenowane do jazdy rekreacyjnej i sportowej oraz grono doświadczonych instruktórów przygotowanych do nauki początkujących, jak i zaawansowanych.

Dla osób zaawansowanych w ofercie nie tylko jazda konna na ujeżdżalni, ale również wyjazdy w teren z instruktorem, a także rajdy jednodniowe.
Dla Gości kompletsu Czarny Groń zniżka 10% na wszystkie usługi Stadniny CALVADO.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij