Zasób 1

DigiWall® interaktywna ścianka wspinaczkowa

29
0°C
LIVE
ikona kamery

Wspinasz się, bądź marzysz o spróbowaniu sił we wspinaczce? Doskonałym sposobem na sprawdzenie swoich możliwości jest ścianka wspinaczkowa na terenie naszego kompleksu. Mylące są twierdzenia, iż jest to niebezpieczny, wymagający doskonałej kondycji sport. Uprawiający wspinaczkę twierdzą, iż najważniejsza jest technika, która umiejętnie wykorzystana pozwoli na uprawianie wspinaczki nawet osobom słabym fizycznie. 

Początkujący powinni rozpocząć przygodę ze wspinaniem właśnie na ściance wspinaczkowej. Dzięki takiemu treningowi wzmocnią swoją sprawność oraz przekonają się, czy ten rodzaj sportu jest dla nich. Aby zwiększyć wydolność organizmu zalecane są równocześnie przy korzystaniu ze ścianki wspinaczkowej takie sporty jak: pływanie, bieganie, jazda na rowerze. Ścianki wspinaczkowe w kompleksie hotelowo–turystycznym Czarny Groń to połączenie rozrywki ze sportem, które docenią osoby w każdym wieku. Doświadczona obsługa oraz niezbędny do wspinania sprzęt ułatwiają zapoznanie się z tym niesamowitym sportem.

Interaktywna ściana wspinaczkowa w Czarnym Groniu oferuje sześć gier o różnym stopniu trudności. Pozwala na aktywne spędzenie czasu początkującym oraz zaawansowanym wspinaczom. Natomiast dwie obrotowe ścianki to esencja tego sportu w pigułce, idealna dla osób, które jeszcze się nie wspinały. Ścianka wspinaczkowa oprócz wzmocnienia całego ciała, działa jak najlepsze ćwiczenia rozciągające oraz poprawia równowagę. U dzieci korzystanie ze ścianki wspinaczkowej przynosi znakomite efekty w rozwoju psychoruchowym.

Ścianka wspinaczkowa w kompleksie Czarny Groń to możliwość przeżycia rzadko spotykanych emocji.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij