Menu

Nuda się nie uda...

Nuda się nie uda...

Menu

Ośrodek narciarski - informacje Stok narciarski tuż przy hotelu

 

GODZINY OTWARCIA

Typ Długość Czynne Przerwa
kolej krzesełkowa 6-o osobowa 600 m 8.00-21.30 15.30-18.00
kolej krzesełkowa 4-o osobowa 600m 8:00-22:00 16:00-18:00
wyciąg orczykowy górny 400m 11:00-21:30 15:30-18:00
ośla łączka 100m 8:00 do 22:00 --

SKI Centrum Czarny Groń to kompleksowa oferta dla miłosników białego szaleństwa - od noclegów po szkołę narciarstwa i snowboardu. Obiekty i teren przeznaczony do uprawiania sportów zimowych są położone głeboko w dolinie na północnych stokach Beskidu Małego, co gwarantuje utrzymanie śniegu aż do późnej wiosny!

SKI Centrum istnieje już od kilku lat, jego oferta jest z sezonu na sezon poszerzana o nowe atrakcje i udogodnienia. Obecnie w jego ramach funkcjonuje Tiger Snowpark - dla fanów freestylu, cztery oświetlone trasy zjazdowe wraz z nowoczesnymi wyciągami (sezon 2015/ 2016 - otwarcie nowego wyciągu krzesełkowego 4-osobowego!), wypożyczalnie sprzętu, knajpa ze smakowitą kuchnią, są również dostępne eleganckie noclegi w hotelowym standardzie (również apartamenty). Zapaleni narciarze i fani deski na pewno bądą bawic się doskonale, a poczatkujący... Co roku na wydzielonej części stoku działa certyfikowana szkoła narciarstwa i snowboardu, profesjonalni instruktorzy nauczą szusować każdego, bez wzgledu na wiek!

Trasy narciarskie są ratrakowane i w razie potrzeby również naśnieżane, przeszkody w Tiger Snowparku są zmieniane i testowane, a do tego częste eventy i zawody - tu naprawdę nuda się nie uda. Niemałym udogodnieniem są busy, które umożliwiają szybki transfer na stok na trasie z i do Hotelu.

Zapraszamy do zapoznania się z zimową ofertą.Wykonanie PROFITROOM
© Czarny Groń

Zapisz się do naszego newslettera, jako jeden z pierwszych będziesz mógł uzyskać najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach, otrzymasz również specjalne limitowane rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

*wymagane pola
Płeć
/ ( dd / mm )
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij