Zasób 1

Ski Centrum Zaledwie kilka kroków od Hotelu Czarny Groń ****

26
5°C
LIVE
ikona kamery

Ski Centrum

SKI Centrum Czarny Groń to kompleksowa oferta dla miłosników białego szaleństwa - od noclegów po szkołę narciarstwa i snowboardu.

Obiekty i teren przeznaczony do uprawiania sportów zimowych są położone głeboko w dolinie na północnych stokach Beskidu Małego, co gwarantuje utrzymanie śniegu aż do późnej wiosny! 

Ski Centrum
Ski Centrum
Ski Centrum

Bogata oferta

SKI Centrum istnieje już od kilku lat, jego oferta jest z sezonu na sezon poszerzana o nowe atrakcje i udogodnienia. Obecnie w jego ramach funkcjonuje Tiger Snowpark - dla fanów freestylu, cztery oświetlone trasy zjazdowe wraz z nowoczesnymi wyciągami,  wypożyczalnie sprzętu, knajpa ze smakowitą kuchnią, są również dostępne eleganckie noclegi w hotelowym standardzie.

Co roku na wydzielonej części stoku działa certyfikowana szkoła narciarstwa i snowboardu, profesjonalni instruktorzy nauczą szusować każdego, bez wzgledu na wiek!

Godziny otwarcia

Typ Długość Czynne Przerwa
kolej krzesełkowa 6-osobowa 600m 8.00-21.20 15.30-18.00
kolej krzesełkowa 4-osobowa 600m 8.00-22.00 16.00-18.00
ośla łączka 100m 8.00-22.00  

Pobierz regulamin Stacji Narciarskiej

 

 

4 trasy narciarskie

Korzystający z oferty kompleksu hotelowo–turystycznego Czary Groń mają do dyspozycji cztery pięknie położone trasy narciarskie. 

Zarówno osoby początkujące, jak i te bardziej zaawansowane znajdą tutaj coś dla siebie. Specjalnie dla osób korzystających z tras narciarskich zbudowano tutaj Pensjonat Pracica. Wysoki standard i piękny widok na okoliczne góry powodują, że jest to idealne miejsce dla narciarzy. 

Narty dla każdego

Każda z tras narciarskich ma inne nachylenie stoku, co pozwala na dostosowanie do nich swoich umiejętności. W przypadku osób rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem idealnym sposobem jest skorzystanie z wiedzy doświadczonych instruktorów narciarstwa.

Oprócz tras narciarskich zlokalizowanych w warunkach naturalnych dostępny jest sztuczny stok oraz symulator narciarstwa. To doskonała alternatywa dla pasjonatów białego szaleństwa, którzy nie mogą w okresie letnim korzystać z naturalnych tras narciarskich w innych krajach.

Sprawdź nasze oferty

Spędź czas w wyjątkowy sposób
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij