Menu

Nuda się nie uda...

Nuda się nie uda...

Menu

Noclegi w Oberży

Stylizowane wnętrza

Wstąp Waść w gościnne progi Oberży! Nacieszysz tu ciało i ducha pierwszorzędnym jadłem i wybornym napitkiem!

Oberża Hotelu Groń to restauracja o niecodziennym wystroju wnętrz, stylizowanym na średniowiecze. Sale dla biesiadujących swoim niezwykłym klimatem, budowanym przez stylizowane wyposażenie, dekoracje i detale wykończenia, przenoszą Gości do świata królów i rycerzy. Począwszy od witającej Gości, misternie wykutej, potężnej ławy pod drzewem, poprzez potężne drzwi, masywne dębowe ławy i stoły, po zdobioną zastawę, wszystkie szczegóły komponują atmosferę średniowiecznej gospody przy gościńcu. Dopełnieniem klimatu Oberży jest obszerny drewniany taras nad szemrzącym górskim strumykiem, pełnym dzikich pstrągów.

Również menu przywoływać ma pamięć czasów, w których pamiętano jeszcze, jak należy ucztować - obfitość mięs i miodów, dziczyzna, dary ziemi i świeżo zebrane szlachetne zioła to składniki, na których opiera się dobra średniowieczna biesiada. Restauracja Oberża to jedyne w Polsce miejsce, gdzie można jeszcze posmakować dań własnymi rękoma, posilić się i podzielić z współbiesiadującymi przysmakami z ogromnej drewnianej tacy Królewskich Pasibrzuchów.

Noclegi w górach

W Oberży udostępniamy również pokoje do wynajęcia, na komfortowe noclegi w górach.

Oferujemy osiem dwuosobowych pokoi o podwyższonym standardzie, w których można spokojnie odetchnąć po dniu aktywności lub całonocnej biesiadzie - idealne miejsce na noclegi w górach!

Czyś Ty mąż jest, czy niewiasta,
do Oberży wstąp i basta!

Godziny otwarcia:
codziennie w godzinach 8.00-22.00Wykonanie PROFITROOM
© Czarny Groń

Zapisz się do naszego newslettera, jako jeden z pierwszych będziesz mógł uzyskać najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach, otrzymasz również specjalne limitowane rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

*wymagane pola
Płeć
/ ( dd / mm )
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij