Zasób 1

Baseny i Sauny Luksusowa strefa basenowa z wieloma atrakcjami

26
5°C
LIVE
ikona kamery

Strefa basenowa

BASEN I SAUNY CZYNNE OD 01.12.2017r.

Doskonałym miejscem na odpoczynek dla Wszystkich zmęczonych tempem życia jest luksusowa strefa basenowa z pełną gamą atrakcji.

Przepiękne pomieszczenie, harmonijne wnętrze z delikatnie podświetlanym basenem, stanowi połączenie nowoczesności i klasyki. Ściana ze szkła zapewnia wiele światła w ciągu dnia i wspaniały widok na piękny ogród i zieleń okolicznego lasu.

Strefa basenowa
Strefa basenowa
Strefa basenowa

Komfortowy basen

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy komfortowy basen o długości 10 m, szerokości 5 m i głębokości 1,2 m. Wyposażony jest w przeciwprąd, dysze hydromasujące, dysze do masażu karku oraz wnękę z wygodną ławą z hydromasażem. 

Tuż obok basenu znajduje się również jacuzzi. To wymarzone miejsce, aby złapać oddech po intensywnym treningu lub odpocząć po ciężkim dniu pracy.

Zespół specjalistycznych saun

W wydzielonej części strefy basenowej znajduje się ogólno dostępny zespół specjalistycznych saun - sucha, mokra i ziołowa. Poświęcenie kilkunastu minut na wyciszenie wpłynie zbawiennie na organizm, przyspieszy jego regenerację i usunie zmęczenie.

W strefie saunowej znajdą Państwo łaźnię parową oraz klasyczną saunę suchą, podwieszone pod sufitem fińskie wiadro prysznicowe i głęboką wannę z lodowatą wodą.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij