Menu

Nuda się nie uda...

Menu

O Czarnym Groniu

O Czarnym Groniu

Ciesz się naturalnym pięknem Beskidu wypoczywając w luksusowym Hotelu Spa w górach - Czarny Groń serdecznie zaprasza. Hotel & SPA Czarny Groń to nowoczesny obiekt turystyczny w miejscowości Rzyki, nieopodal Wadowic i Andrychowa, skategoryzowany jako czterogwiazgkowy.

Czarny Groń usytuowany jest w malowniczej dolinie, w sąsiedztwie dziewiczych rezerwatów i lasów mieszanych na połączeniu Pogórza z Beskidem Małym. Hotel, będący częścią kompleksu hotelowo-turystycznego Czarny Groń, nazwę wziął od szczytu, u którego stóp się znajduje. Usytuowany jest w malowniczej dolinie, w sąsiedztwie dziewiczych rezerwatów i lasów mieszanych na połączeniu Pogórza z Beskidem Małym. Sprawdź, co przygotowaliśmy i jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!

Hotel w górach

Hotel & SPA Czarny Groń jest idealnym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Rozległe lasy, zielone doliny, majestatyczne grzbiety górskie rozciągają się, jak okiem sięgnąć.

To doskonałe warunki do wędrówek, biegówm wycieczek rowerowych i rozlicznych sportów zimowych. Tutejsze trasy górskie są zróżnicowane, bardzo łagodne, a towarzyszące wędrówce panoramy dostarczają wielu wrażeń. Położenie Hotel & SPA Czarny Groń zapewnia spokój i ciszę, a jednocześnie niewielka odległość od aglomeracji śląskiej – 45 km oraz krakowskiej – 60 km, sprawia, iż hotel jest idealny nie tylko na nocleg lub wypoczynek, ale również jako centrum konferencyjne z łatwym i szybkim dojazdem.

Możliwości

Na trzech poziomach hotelu Czarny Groń na Gości czeka 38 nowoczesnych i eleganckich pokoi oraz luksusowe apartamenty.

Łącznie hotel przyjąć może ok. 250 Gości. Kompleks oferuje również wyjątkowe odprężenie w strefie basenowo-saunowej oraz profesjonalne zabiegi SPA. Restauracja Czarny Groń dostarcza niepowtarzalnych doznań kulinarnych, zadowalając nawet największych smakoszy. Uzupełnieniem szerokiego wyboru przystawek, dań, napojów i deserów, jest możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych i niezapomnianych wesel w górach. Czarny Groń to również profesjonalne centrum konferencyjne. Oferujemy 4 przestronne i funkcjonalne sale, w których z powodzeniem organizować można szkolenia, spotkania biznesowe, narady, prelekcje, prezentacje i konferencje. Nowoczesne wyposażenie, pomoc techniczna, wyborny catering, indywidualne podejście, wiele możliwości atrakcji dodatkowych - to udogodnienia, które przyniosą sukces Twojej konferencji w Hotelu Czarny Groń.

Obiekt hotelowy został przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.Wykonanie PROFITROOM
© Czarny Groń

Zapisz się do naszego newslettera, jako jeden z pierwszych będziesz mógł uzyskać najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach, otrzymasz również specjalne limitowane rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

*wymagane pola
Płeć
/ ( dd / mm )
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij