Menu

Nuda się nie uda...

Menu

Konferencje

Profesjonalizm i dbałość o szczegóły

Spotkania biznesowe wymagają sumiennego planowania, przewidywania możliwych problemów i ich eliminowania zanim wystąpią, obligują do staranności i dbałości o szczegóły. Dokładnie tak przygotujemy konferencję dla Państwa.

Kompleks Czarny Groń, to obiekty noclegowe, rozrywkowe i rekreacyjne, jak również eleganckie sale i specjalne pomieszczenia przeznaczone na spotkania biznesowe. Od kilku lat z powodzeniem organizujemy konferencje oraz eleganckie bankiety i gale im towarzyszące. Wielokrotnie gościliśmy profesjonalne firmy szkoleniowe i ich klientów, jak również pomagaliśmy firmom urządzić ich własne zamknięte seminaria. Dysponujemy salami o różnej wielkości, w zależności od potrzeb i planów organizatora, doradca zaproponuje najlepsze rozwiązania. Pomieszczenia, w których odbywają się narady i szkolenia są nowocześnie wyposażaone - posiadaja pełne zaplecze multimedialne i doskonałe nagłośnienie.
Na terenie kompleksu jest wiele atrakcji, które sprawdzą się doskonale jako element integrujący grupę oraz pozwolą na odpoczynek i oderwanie po intensywnym dniu pracy. Imprezy firmowe oraz wyjazdy intergarcyjne urządzone w Czarnym Groniu, pozostaną w pamięci Państwa na długo - jako udane i procentujące przedsięwzięcie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kolejnych dedykowanych podstronach oraz do kontaktu z naszym doradcą:
Michał Zieliński, tel. +48 33 506 51 05, email: m.zielinski@czarnygron.pl.

 Wykonanie PROFITROOM
© Czarny Groń

Zapisz się do naszego newslettera, jako jeden z pierwszych będziesz mógł uzyskać najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach, otrzymasz również specjalne limitowane rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

*wymagane pola
Płeć
/ ( dd / mm )
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij