Menu

Nuda się nie uda...

Menu

Chrzciny i komunie

Wyjątkowa chwila dla każdego dziecka

Oferujemy Państwu organizację przyjęcia z okazji Chrzcin lub Pierwszej Komunii Świętej. Niezwykły klimat Czarnego Gronia z pewnością podkreśli wyjątkowość okazji oraz spodoba się Państwu i Państwa gościom.

Dołożymy wszelkich starań, aby przyjęcie z okazji Chrzcin lub Pierwszej Komunii Świętej było magicznym wydarzeniem, które jeszcze wiele lat będą Państwo ciepło wspominać. Zadbamy o każdy detal, zaczynając od dekoracji sali, poprzez wykonanie idealnego cateringu, aż po obsługę na najwyższym poziomie, a także możliwość zorganizowania atrakcyjnych dodatkowych aktywności dla dzieci lub dla całych rodzin.

Chętnie służymy Państwu radą dotyczącą organizacji przyjęcia. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje, sugestie i życzenia. Po przyjęciu proponujemy odpoczynek w naszych pokojach. Ceny organizacji przyjęć zależą wyłącznie od Państwa życzeń i każdorazowo są indywidualnie dostosowywane.Wykonanie PROFITROOM
© Czarny Groń

Zapisz się do naszego newslettera, jako jeden z pierwszych będziesz mógł uzyskać najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach, otrzymasz również specjalne limitowane rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

*wymagane pola
Płeć
/ ( dd / mm )
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij