Menu

Nuda się nie uda...

Menu

Konferencje i eventy w górach

Firmowe spotkania i konferencje w górach

Szukasz ciekawego miejsca na firmowe spotkanie albo konferencję w górach? Hotel & SPA**** Czarny Groń to idealne miejsce do zorganizowania każdego firmowego eventu!

Kameralne spotkania, negocjacje i szkolenia, formalne bankiety i szampańskie imprezy integracyjne, a także merytoryczne prezentacje, prelekcje i konferencje dla wielu uczestników - sprawdź, jak wiele możemy zrobić dla Twojego biznesu.

Wyjątkowy układ architektoniczny wnętrz oraz jakość ich wykończenia pozwalają na realizację zarówno kameralnych spotkań i prezentacji, ale także dużych konferencji, kongresów i szkoleń dla kadry zarządzającej oraz kluczowych klientów. Do dyspozycji Gości biznesowych oddajemy cztery sale konferencyjne z nowoczesnym zapleczem multimedialnym.

Różne sale i wiele aranżacji

Dla Państwa wygody zachęcamy do skorzystania z możliwości dowolnej aranżacji przestrzeni sal, tak by zapewnić komfort wszystkich uczestników, a prowadzącym umożliwić zbudowanie kontaktu i zaangażować słuchaczy.

Sala balowo-konferencyjna w układzie kinowym mieści ponad 200 osób, a w układzie konferencyjnym 120. Na życzenie, dla uczestników wydarzenia zostanie przygotowany bufet kawowy, poczęstunek, zorganizowany lunch lub późniejszy posiłek.

Równocześnie w razie zainteresowania uczestników konferencji, bankietów i innego typu spotkań, dostępne są atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu: zabawy przy muzyce i występy artystyczne, witalne podróże w mającej ponad 1000m2 części SPA oraz zabawy integracyjne.

Sugestie i pomysły organizacji konferencji, spotkań biznesowych, eventów są zawsze realizowane zgodnie z potrzebami naszych klientów. Każde zapytanie jest rozpatrywane indywidualnie tak, aby optymalnie spełnić oczekiwania uczestników wydarzeń, zawsze z profesjonalną obsługą, w otoczeniu beskidzkiej przyrody i niespotykanej gdzie indziej wyjątkowej atmosfery.

Hotel & Spa Czarny Groń - najlepsze konferencje w górach!Wykonanie PROFITROOM
© Czarny Groń

Zapisz się do naszego newslettera, jako jeden z pierwszych będziesz mógł uzyskać najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach, otrzymasz również specjalne limitowane rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

*wymagane pola
Płeć
/ ( dd / mm )
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij