Menu
Menu

Vouchery/karty podarunkowe

Bon podarunkowy

Bon podarunkowy

cena od 100 /szt.

Zrób Prezent!
Wszyscy wiemy jak trudno jest wybrać odpowiedni prezent. Zwłaszcza, jeśli chcemy podarować coś bliskiej osobie - mamie, małżonkowi, najlepszej przyjaciółce. 
Czy to prezent urodzinowy, czy z okazji rocznicy ślubu, wypoczynek rodziców, 
z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu jedynego w swoim rodzaju prezentu.

Mogą Państwo wybrać Voucher Kwotowy o wartości, która Państwu odpowiada, do wykorzystania czy to na pobyt w hotelu, pakiet pobytowy z naszej oferty czy też tylko na zabiegi SPA.
Kup voucher Więcej

dowolna dł. pobytu

Karnet 365 dni NORMALNY

Karnet 365 dni NORMALNY

cena od 789 /szt.

Jedna karta i wiele korzyści – Karnet 365 dni to jedyna karta, która pozwala szaleć na stokach trzech różnych stacji w południowej Polsce i jest ważna dokładnie 365 dni. Wybierz swój ulubiony ośrodek narciarski albo nieustannie zmieniaj trasy i ośrodki – Twoja Karnet Twój wybór!
Oferta ośrodków narciarskich Czarny Gron, Kasina i Słotwiny Arena jest bardzo szeroka – spełni oczekiwania każdego narciarza – zarówno na początkujących, jak i doświadczonych miłośników białego szaleństwa czekają tu doskonale utrzymane trasy i idealne warunki. Cena: 789 zł REGULAMIN Karnet 356 dni, przeczytaj go!

Masz więcej pytań? Prosimy o kontakt pod adresem karnet365@czarnygron.pl
Kup voucher Więcej

dowolna dł. pobytu

Karnet 365 dni ULGOWY

Karnet 365 dni ULGOWY

cena od 669 /szt.

Jedna karta i wiele korzyści – Karnet 365 to jedyna karta, która pozwala szaleć na stokach trzech różnych stacji w południowej Polsce i jest ważna dokładnie 365 dni. Wybierz swój ulubiony ośrodek narciarski albo nieustannie zmieniaj trasy i ośrodki – Twoj Karnet i Twój wybór! Oferta ośrodków narciarskich Czarny Gron, Kasina i Słotwiny Arena jest bardzo szeroka – spełni oczekiwania każdego narciarza – zarówno na początkujących, jak i doświadczonych miłośników białego szaleństwa czekają tu doskonale utrzymane trasy i idealne warunki. Do zakupu ulgowego Karnetu 365  upoważniona jest osoba  urodzona po dniu 30.11.2004 r. Jeszcze się wahasz?
Przedsprzedaż trwa do 24 grudnia 2016, ilość karnetów w przedsprzedaży ograniczona.

Cena: 669 zł REGULAMIN Karnet 365 dni, przeczytaj go!   Masz więcej pytań? Prosimy o kontakt pod adresem karnet365@czarnygron.pl
Kup voucher Więcej

dowolna dł. pobytuWykonanie PROFITROOM
© Czarny Groń

Zapisz się do naszego newslettera, jako jeden z pierwszych będziesz mógł uzyskać najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach, otrzymasz również specjalne limitowane rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

*wymagane pola
Płeć
/ ( dd / mm )
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij