Menu

Nuda się nie uda...

Nuda się nie uda...

Menu

Oberża Zajazd w Beskidach

Niecodzienny wystrój

Wstąp Waść w gościnne progi średniowiecznej Oberży - górskiego zajazdu z przytupem! Nacieszysz tu ciało i ducha pierwszorzędnym jadłem i wybornym napitkiem!

Średniowieczna Oberża Kompleksu Czarny Groń to zajazd w Beskidach o niecodziennym wystroju wnętrz, stylizowanym na średniowiecze. Sale dla biesiadujących swoim niezwykłym klimatem, budowanym przez stylizowane wyposażenie, dekoracje i detale wykończenia, przenoszą Gości do świata królów i rycerzy. Począwszy od misternie wykutej, potężnej ławy pod drzewem, poprzez potężne drzwi, masywne dębowe ławy i stoły,  zdobioną zastawę, po charakterystycznie prezentujące się kelnerki. Wszystkie szczegóły komponują atmosferę średniowiecznej gospody przy gościńcu. Dopełnieniem klimatu oberży jest obszerny drewniany taras nad szemrzącym górskim strumykiem, pełnym dzikich pstrągów.

POBIERZ MENU RESTAURACJI

Prawdziwa polska kuchnia

Również menu przywoływać ma pamięć czasów, w których pamiętano jeszcze, jak należy ucztować - obfitość mięs i miodów, dziczyzna, dary ziemi i świeżo zebrane szlachetne zioła to składniki, na których opiera się dobra średniowieczna biesiada. Średniowieczna oberża to jedyne w Polsce miejsce, gdzie można jeszcze posmakować dań własnymi rękoma, posilić się i podzielić z współbiesiadującymi przysmakami z ogromnej drewnianej tacy Królewskich Pasibrzuchów.

Czyś Ty mąż jest, czy niewiasta,
do Oberży wstąp i basta!

Godziny otwarcia:
codziennie w godzinach 11.00-22.00Wykonanie PROFITROOM
© Czarny Groń

Zapisz się do naszego newslettera, jako jeden z pierwszych będziesz mógł uzyskać najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach, otrzymasz również specjalne limitowane rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

*wymagane pola
Płeć
/ ( dd / mm )
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij