Menu
Menu

Pakiety pobytowe

Rodzinne ferie w górach (z karnetem narciarskim)

cena od 400 /noc

Jak spędzić ferie? Aktywnie lub relaksująco, tak w gronie rodziny szusując na stoku narciarskim jaki i z przyjaciółmi, w SPA czy na zajęciach rekreacyjnych. Wszystkie te atrakcje i wiele innych oferuje podczas ferii zimowych kompleks hotelowo-rekreacyjny Czarny Groń – już czas zaplanować zimowisko!   W pakiecie: 7 nocy w kompleksie Czarny Groń – w Hotelu ****, Pokojach nad Oberżą lub domkach całorocznych; bufet śniadaniowy każdego dnia pobytu w restauracji hotelowej lub Oberży (bogata oferta dań ciepłych i zimnych, szwedzki stół, napoje zimne i ciepłe, potrawy wegetariańskie, stół dziecięcy, bez limitu na osobę, codziennie 07:00-11:00); popołudniowa zupka dla dzieci serwowana w restauracji hotelowej lub Oberży w godzinach: 12:00-14:00 obiadokolacje w formie szwedzkiego bufetu serwowane w restauracji hotelowej lub Oberży, w godz. 16:00 – 20:00 (duża różnorodność potraw – wybór zimnych przystawek, surówek i sałat z sosami, a także gorących potraw – dania mięsne, danie mączne, danie wegetariańskie oraz różnego rodzaju dodatki warzywne); dla całej rodziny: karnet tygodniowy na korzystanie ze stoków narciarskich SKI Centrum Czarny Groń (wyciąg krzesełkowy 6 i 4-osobowy, snowpark i stok dla poczatkujących z własnymi wyciągami zaczepowymi); dla całej rodziny: dowóz na stok narciarski SKI Centrum Czarny Groń (wg harmonogramu transferów dostępnego w hotelu); dla całej rodziny: nieograniczony wstęp na lodowisko (wypożyczenie łyżew dodatkowo płatne) oraz w każdy czwartek udział w DISCO LODOWISKO z DJem; dla dzieci: bogaty i urozmaicony program animacyjny (szczegółowy program dostępny wkrótce); dla dorosłych: imprezy taneczne w Klubie Nocnym Piekiełko: środa, piątek, sobota, niedziela; dla dorosłych: zorganizowane zajęcia ruchowe
poniedziałek: 9:00 aqua areaobic, wtorek: 9:00 trening funkcjonalny, środa: 9:00 nordic walking, czwartek: 9:00 mobility treninig, piątek: 9:00 nordic walking; dla całej rodziny: nieograniczony dostęp do strefy basenowej z wodnymi atrakcjami i saunami (sauna sucha, ziołowa i parowa) w godzinach 07.00-23.00; dla dorosłych: animacje czasu wolnego
poniedziałek: 21:00 live cooking – kucharze uczą gotować - zajęcia warsztatowe z szefami kuchni, pokazy, tutoriale i triki, wtorek: 21:00 pokazy barmańskie, środa: 21:00 dyskoteka w Piekiełku z artystycznym występem Pole Dance, czwartek: 21:00 zimowe ognisko: kiełbaska i grzane wino, piątek: 19.00-21.00 wieczorem kulig z pochodniami (2* kurs 45 min z pochodniami – odjazd spod hotelu – sanie lub wozy po 12 osób) dla dorosłych: dostęp do plenerowej siłowni outdoorowej; dla całej rodziny: wypożyczenie kijków nordic walking; na życzenie poranna prasa. Dodatkowo: bezpłatne wifi; bezpłatny parking. Za dodatkową opłatą: wypożyczalnia sprzętu narciarskiego dla dzieci i dorosłych przy stokach SKI Centrum Czarny Groń (informacje dostępne w Recepcji Hotelu); nauka jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych na każdym stopniu umiejętności ze szkółką Talarinio (tel. 603 725 752, www.talarinio.pl); romantyczne kuligi ze Stadniną Mrzygłód; wieczory przy zimowym ognisku w gronie rodziny i przyjaciół (informacje dostępne w Recepcji Hotelu); symulator narciarski w zadaszonej hali do trenowania formy; salon gier i automatów ćwiczący refleks i rozładowujący stres; indywidualna opieka nad dziećmi podczas wieczornych imprez w kompleksie Czarny Groń; masaże relaksacyjne, klasyczne i modelujące wykonywane przez specjalistów oraz pełna oferta SPA w godzinach 9:00-21:00.
Rezerwuj Więcej

HB - Śniadanie i obiadokolacja

min. 4 noce

Marcowe FREESKI

cena od 280 /noc

W pakiecie: dowolna długość pobytu; dzienny karnet narciarski na każdą dobę pobytu;
zakwaterowanie w komfortowych pokojach w Hotel & SPA****, Oberży, Chacie Na Stoku lub w Domkach; pyszne śniadania bufetowe w Restauracji Hotelowej * (bogata oferta dań ciepłych i zimnych, szwedzki stół, napoje zimne i ciepłe, dania dla dzieci i wegetarian, bez limitu na osobę, codziennie 07.00-11.00); dla dzieci możliwość skorzystania z zajęć animacyjnych; bezpłatny wstęp na lodowisko (wypożyczenie łyżew dodatkowo płatne); bezpłatny transport do Stacji Narciarskiej według harmonogramu. * Goście korzystający z noclegów w Chacie na Stoku otrzymuja sniadanie serwowane (selekcja do wyboru) w Barze Chaty. Promocje i oferty specjalne nie łączą się. Czarny Groń zastrzega sobie prawo do wcześniejszego wycofania oferty związanej z panującymi warunkami atmosferycznymi.
Rezerwuj Więcej

BB - Śniadanie w cenie

dowolna dł. pobytu

Pakiet romantyczny

cena od 1 259 /pobyt

Pakiet obejmuje: Specjalnie przygotowany pokój: kwiaty, wino musujące, owoce, świece Dwa noclegi ze śniadaniem (w formie bufetu szwedzkiego) w klasycznym pokoju
2–osobowym w Hotel&SPA Czarny Groń 2 obiadokolacje przy świecach w Restauracji Czarny Groń (3–daniowe menu degustacyjne z lampką wina) Wstęp na basen, do sauny fińskiej, łaźni rzymskiej, jacuzzi Masaż relaksacyjny oraz seans w Salva in Terra w hotelowym SPA
Rezerwuj Więcej

HB - Śniadanie i obiadokolacja

2 noce

Odnowa i regeneracja (pakiet z zabiegami SPA)

cena od 470 /noc

Bez względu na to jaki cel chcesz osiągnąć - powstrzymanie efektów starzenia, oczyszczenie i regeneracja, czy głęboki relaks, nasi specjaliści pomogą w doborze najlepszych zabiegów z wykorzystaniem luksusowych markowych kosmetyków.
Pakiet najczęściej wybierany przez naszych gości,  idealny na chwilę oddechu od codzienności, doskonały jako pierwszy pobyt w naszym SPA lub prezent dla ważnej dla Ciebie osoby. Minimalna długość pobytu: 2 doby.

Pakiet zawiera: 2 wybrane zabiegi SPA każdego dnia pobytu (również w dniu przyjazdu!); poznaj proponowane zabiegi; zakwaterowanie w wygodnych pokojach Hotel & SPA**** z możliwością dostawki (dla dzieci i dorosłych); bufet śniadaniowy każdego dnia pobytu (bogata oferta dań ciepłych i zimnych, szwedzki stół, napoje zimne i ciepłe, dania dla dzieci i wegetarian, bez limitu na osobę, codziennie 07.00-11.00); obiadokolacje w formie szwedzkiego bufetu serwowane w godz. 16:00 – 19:00 (duża różnorodność potraw - wybór zimnych przystawek, surówek i sałat z sosami, a także gorących potraw - dania mięsne, danie mączne, danie wegetariańskie oraz różnego rodzaju dodatki warzywne); nieograniczony wstęp na basen oraz do saun w godzinach 07.00-23.00; dla dzieci możliwość skorzystania z zajęć animacyjnych; wypożyczenie rowerów (dostępne są krzesełka dla dzieci i kaski); wypożyczenie kijków nordic walking; na życzenie poranna prasa. Dodatkowo: bezpłatne wifi; bezpłatny parking. Pomożemy również zorganizować Państwu wycieczkę w góry z przewodnikiem/ rowerową lub udostępnimy opis trasy przyrodniczej do samodzielnego zwiedzania. Za dodatkową opłatą: kosze piknikowe - na życzenie Gości przygotujemy pyszne zestawy piknikowe oraz zaproponujemy ciekawe miejsca na rodzinne leniuchowanie; wieczory przy ognisku w gronie rodziny i przyjaciół (szersze informacje dostępne w Recepcji Hotelu); masaże relaksacyjne, klasyczne i modelujące wykonywane przez specjalistów oraz pełna oferta SPA w godzinach 9:00-21:00; indywidualna opieka nad dziećmi podczas wieczornych imprez w kompleksie Czarny Groń; symulator i sztuczny stok narciarski w zadaszonej hali do trenowania formy poza sezonem; salon gier i automatów ćwiczący refleks i rozładowujący stres :)
Rezerwuj Więcej

HB - Śniadanie i obiadokolacja

min. 2 noce

Dojrzałe piękno (pakiet z zabiegami SPA PREMIUM)

cena od 550 /noc

Prawdziwa dojrzałość jest piękna, towarzyszy jej świadomość siebie i dystans do świata. Niestety z wiekiem zmienia się kondycja skóry – skóra traci jędrność, naskórek staje się delikatny i cienki, pojawiają się pierwsze plamy i przebarwienia. Zawarte w pakiecie, specjalnie dobrane zabiegi poprawiają kondycję skóry, korygują niedoskonałości, pozwalają wydobyć naturalne piękno dojrzałego ciała. Doskonałe rezultaty zabiegów osiągamy dzięki wykorzystaniu kosmetyków opartych o naturalne substancje i wyciągi o silnym działaniu, w połączeniu z umiejętnościami wyszkolonego profesjonalnego zespołu kosmetolożek. Minimalna długość pobytu: 2 doby. Pakiet zawiera: zakwaterowanie w eleganckich pokojach Hotel & SPA****; bufet śniadaniowy każdego dnia pobytu (bogata oferta dań ciepłych i zimnych, szwedzki stół, napoje zimne i ciepłe, dania dla dzieci i wegetarian, bez limitu na osobę, codziennie 07.00-11.00); obiadokolacje w formie szwedzkiego bufetu serwowane w godz. 16:00 – 19:00 (duża różnorodność potraw - wybór zimnych przystawek, surówek i sałat z sosami, a także gorących potraw - dania mięsne, danie mączne, danie wegetariańskie oraz różnego rodzaju dodatki warzywne); 5 dedykowanych zabiegów: masaż klasyczny częściowy zabieg przeciwzmarszczkowy CORECTIVE masaż modelujący owal twarzy rozgrzewający okład z glinki mineralnej z peelingiem jabłkowym (delikatny dla każdego rodzaju skóry o działaniu anti-age) rozświetlający zabieg na dłonie z wit C zorganizowana aktywność: nordic walking w środę o godz. 9:00 lub zajęcia AQUA aerobic w poniedziałki o godz. 18:30 nieograniczony wstęp na basen oraz do saun w godzinach 07.00-23.00; wypożyczenie kijków nordic walking; na życzenie poranna prasa. Dodatkowo: bezpłatne wifi; bezpłatny parking. Pomożemy również zorganizować Państwu wycieczkę w góry z przewodnikiem/ rowerową lub udostępnimy opis trasy przyrodniczej do samodzielnego zwiedzania. Za dodatkową opłatą: wypożyczenie rowerów (dostępne są krzesełka dla dzieci i kaski); kosze piknikowe - na życzenie Gości przygotujemy pyszne zestawy piknikowe oraz zaproponujemy ciekawe miejsca na rodzinne leniuchowanie; wieczory przy ognisku w gronie rodziny i przyjaciół (szersze informacje dostępne w Recepcji Hotelu); indywidualna opieka nad dziećmi podczas wieczornych imprez w kompleksie Czarny Groń; symulator i sztuczny stok narciarski w zadaszonej hali do trenowania formy poza sezonem; salon gier i automatów ćwiczący refleks i rozładowujący stres :)
Rezerwuj Więcej

HB - Śniadanie i obiadokolacja

min. 2 noce

Pakiet rodzinny komfort (z obiadokolacją)

cena od 420 /noc

Czy to wakacje, czy krótki weekendowy wypad, czas spędzony z rodziną jest źródłem radości, daje spokój i siłę na kolejne dni. Dlatego tak istotne jest by wszystko było dopracowane i nawet małe drobiazgi nie odwracały uwagi od wspólnej zabawy. Pakiet kompletny zawiera wszystko czego potrzebujesz, by komfortowo i bez stresu spędzić wspólne chwile. Pakiet zawiera: zakwaterowanie w wygodnych pokojach Hotel & SPA****, Oberży Czarny Groń lub domkach (z możliwością dostawki dla dzieci i dorosłych); bufet śniadaniowy każdego dnia pobytu (bogata oferta dań ciepłych i zimnych, szwedzki stół, napoje zimne i ciepłe, dania dla dzieci i wegetarian, bez limitu na osobę, codziennie 07.00-11.00); obiadokolacje w formie szwedzkiego bufetu serwowane w godz. 16:00 – 19:00 (duża różnorodność potraw - wybór zimnych przystawek, surówek i sałat z sosami, a także gorących potraw - dania mięsne, danie mączne, danie wegetariańskie oraz różnego rodzaju dodatki warzywne); nieograniczony wstęp na basen oraz do saun w godzinach 07.00-23.00; dla dzieci możliwość skorzystania z zajęć animacyjnych; wypożyczenie rowerów, dostępne są krzesełka dla dzieci i kaski (odpłatne); wypożyczenie kijków nordic walking (odpłatne); na życzenie poranna prasa. Dodatkowo: bezpłatne wifi; bezpłatny parking. Pomożemy również zorganizować Państwu wycieczkę w góry z przewodnikiem/ rowerową lub udostępnimy opis trasy przyrodniczej do samodzielnego zwiedzania.
Rezerwuj Więcej

HB - Śniadanie i obiadokolacja

dowolna dł. pobytu

Cena dnia

cena od 154 /noc

Cena obejmuje: nocleg w wybranym obiekcie śniadanie W zależności od kategorii obiektu noclegowego strefa basenowa do dyspozycji Gości w różnych opcjach cenowych.    
Rezerwuj Więcej

BB - Śniadanie w cenie

dowolna dł. pobytu

Hot Deal - oszczędzasz 30%

cena od 252 /noc

Cena obejmuje: nocleg w wybranym obiekcie śniadanie korzystanie ze strefy basenowej z saunami do dyspozycji Gości w różnych opcjach cenowych w zależności od miejsca noclegu Warunki rezerwacji: rezerwacja dokonana na 14 dni przez datą planowanego przejazu  wymaga 100% przedpłaty oferta nie podlega anulacji  
Rezerwuj Więcej

BB - Śniadanie w cenie

dowolna dł. pobytuWykonanie PROFITROOM
© Czarny Groń

Zapisz się do naszego newslettera, jako jeden z pierwszych będziesz mógł uzyskać najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach, otrzymasz również specjalne limitowane rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

*wymagane pola
Płeć
/ ( dd / mm )
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij