Zasób 1

Usługi dodatkowe Pomożemy Ci zorganizować wesele od A do Z

12
18°C
LIVE
ikona kamery

O wiele więcej

Personel kompleksu Czarny Groń cechuje profesjonalizm i duże doświadczenie w przygotowywaniu imprez, w szczególności uroczystości Weselnych. 

Przygotowania do Wesela obejmują wiele aspektów, w tym również planowanie opieki nad dziećmi przybyłych Gości, zapewnienie odpowiedniej oprawy muzycznej, czy też wymarzonego środka transportu z Kościoła do Sali weselnej. Jesteśmy przygotowani, by zaproponować Państwu doskonałe rozwiązania niezależnie od ich niezwykłości.

O wiele więcej
O wiele więcej
O wiele więcej

Dekoracje kwiatowe

Wesela oraz inne ważne uroczystości zasługują na szczególną oprawę i dekoracje. Kompleks Czarny Groń znany jest z wysokiego standardu świadczonych usług. Nasz doświadczony personel troszczy się o dekorację sal, stołów, na życzenie Gościa zapewni dekoracje pokojów albo trasy przejścia gości. Każdorazowo proponujemy kilka wariantów dekoracji i kompozycji kwiatowych.

Pragnienia jubilatów i Par Młodych są dla nas niezwykle ważne, w przypadku każdej, niepowtarzalnej dla nas imprezy weselnej prowadzimy konsultacje z organizatorem i rodziną, mające na celu osiągnięcie pełnego zadowolenia z efektów naszej pracy. Zawsze staramy się stworzyć taki klimat miejsca, który spełni ich marzenia.

Fryzjer i kosmetyczka

Hotel & SPA**** Czarny Groń dysponuje profesjonalnym atelier fryzjerskim i gabinetami zabiegowymi do kosmetyki kolorowej i pielęgnacyjnej. Naszym Gościom polecamy możliwość skorzystania z ich usług przed każdą ważną uroczystością, szczególnie zapraszamy Pary Młode.

Wiemy, jak ważne jest zadowolenie z własnego wyglądu w tak ważnym dniu – jesteśmy przekonani, że zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne wykonane n naszym SPA sprawią, że Panna Młoda będzie wyglądać zjawiskowo, a Pan Młody zostanie najbardziej zadbanym gentelmanem wieczoru.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją wesela w naszym hotelu napisz bądz zadzwoń do nas.

*pola wymagane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij