Zasób 1

Gaper Splash 2019

29
0°C
LIVE
ikona kamery
23 marca 2019
Snowboardy, narty i dobra zabawa... nie tylko na śniegu ;)
SPLASH 2019 nadchodzi! W ósmej edycji specjalnie dla Was impreza Splash połączna z Gaper Day. Niesamowite wydarzenie, na które jak co roku przygotujemy nietypowe konkurencje i przeszkodę jakiej nie spotkacie w żadnym innym snowparku w Polsce – specjalny basen wypełniony po brzegi wodą! W tym roku zbudujemy obok Knajpy Ski. W trakcie zawodów zaplanowaliśmy kilka konkurencji – będzie wiele okazji by pokazać swój styl i umiejętności… nie tylko freestylowe, bo jak zawsze będzie liczył się szyk, wdzięk i klasa przejazdu. Liczymy, że wykażecie się pomysłowością szczególnie w szalonej konkurencji jaką jest SUPER STYLOWY ZJAZD NA CZYMKOLWIEK.
 
Jak co roku szykuje się niezła zabawa połączona z dawką pozytywnej rywalizacji o miano Króla i Królowej SPLASH 2019 atrakcyjne nagrody od sponsorów.
Fanty posypią się hojnie, bo tegoroczna ekipa jest mocna: Nitro, MajestySkis, Viking, Tiger, Uvex i oczywiście Czarny Groń ;).
 
 
 
 
 
Oceniane przez Sędziów będzie:
  • best trick
  • najlepszy strój
  • kreatywność
  • najlepszy Splash (plusk)
  • kreatywność w nowej konkurencji – zjazd na czymkolwiek
Impreza jest otwarta dla wszystkich lubiących dobrą zabawę.
Karnet narciarski na zawody (6h) -  info wkrótce.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij