Zasób 1

Przetargi

26
8°C
LIVE
ikona kamery

Pingwin

OGŁOSZENIE
o prowadzeniu postępowania ofertowego na wyłonienie Wykonawcy  realizacji zadania inwestycyjnego w trybie zasady zachowania konkurencyjności

Inwestycja jest planowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020 (RPO WM), Działanie 6.3 Rozwój wewnętrznych potencjałów regionu, Poddziałanie 6.3.1 Rozwój lokalnych zasobów subregionów – SPR

Czarny Groń Sp. z o. o. Sp. k., Osiedle Praciaki 91, 34-125 Rzyki
zaprasza do składania ofert na realizację zadania inwestycyjnego p.n.: „Edukacyjna strefa Pingwina – budowa infrastruktury edukacyjno- rekreacyjnej w gminie Andrychów w postaci międzypokoleniowego centrum aktywnego wypoczynku” w trybie zasady zachowania konkurencyjności.

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem postępowania ofertowego jest budowa Edukacyjnej Strefy Pingwina. Będzie to edukacyjno-integracyjny plac zabaw, w którym woda jest niezbędnym elementem do zabawy, eksperymentowania i poznawania praw natury. 

INFORMACJA O ZAKOŃCZONYM  POSTĘPOWANIU OFERTOWYMI WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij