Zasób 1

ICOONE laser®

20
0°C
LIVE
ikona kamery

ICOONE LASER®

Urządzenie ICOONE laser® działa w oparciu o nowy i rewolucyjny sposób oddziaływania na skórę. Dzięki technologii tworzącej Multi Mikrostymulacje, precyzyjnie i dogłębnie docieramy do każdego milimetra skóry bez uszkadzania jej. Efektem jest bardzo dokładny i wielopoziomowy masaż leczonej skóry bez rozciągania jej czy tworzenia urazów. Głowica do najgłębszej stymulacji zaopatrzona jest w laser 915 nm oraz światło LED 650 nm. 

Dla kogo przeznaczony jest ICOONE laser®?

Zabiegi przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą szybko, skutecznie i nieinwazyjnie rozwiązać swoje problemy terapeutyczne i estetyczne przy braku ryzyka, że wystąpią skutki uboczne. ICOONE laser® posiada zarówno programy medyczne jak i kosmetyczne, dlatego można indywidualnie dostosować do rodzaju i kondycji skóry.

ICOONE LASER®
ICOONE LASER®
ICOONE LASER®

ZABIEGI

Cykl zabiegowy
Zabieg trwa od 40 do 60 minut. Rezultaty są zauważalne od razu po pierwszej sesji. Zwykle cykl składa się z 10-15 sesji. Najbardziej optymalne jest wykonywanie 2-3 zabiegów w tygodniu.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Umów się już dzisiaj do SPA Czarny Groń

Kontakt telefoniczny: 33 506 51 02

E-mail: spa@czarnygron.pl

Podczas takiej konsultacji dowiesz się wszystkich szczegółów.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij