Menu

Nuda się nie uda...

Nuda się nie uda...

Nuda się nie uda...

Menu

Tiger Snowpark Jazda po trasach to dla Ciebie za mało? Tiger Snowpark już na Ciebie czeka!!!

Freestyle !!!

Dla wszystkich miłośników freestyle'u i mocnych wrażeń stacja narciarska Czarny Groń posiada profesjonalny snowpark, w którym w zależności od warunków śniegowych i zapotrzebowania do dyspozycji jest ponad 15 przeszkód.

Przy snowparku działa wyciąg orczykowy, który powoduje że jazda w parku i jego liniach przeszkód odbywa się non-stop bez potrzeby mozolnego podchodzenia. Kolejnym mocnym atutem Snowpark Czarny Groń jest możliwość jazdy przy sztucznym oświetleniu

Wyjątkowe imprezy

W snowparku organizujemy wiele sesji foto/video, zawodów i imprez, regularnych szkoleń freestyleowych pod okiem profesjonalnych trenerów i instruktorów Ronin Snowboards. Dla potrzeb mamy możliwość indywidualnego setupu i budowy (śniegowych) przeszkód.

Snowpark Czarny Groń jest tworzony przez ekipę shaperską, która nie tylko buduje przeszkody, ale sama na nich upala i testuje je na wszystkie sposoby. Naszym celem jest tworzenie najbardziej progresywnego parku w Polsce, który będzie przyciągał riderów wysokich lotów.

Śledź nasz fanpage i bądz na bieżąco Wykonanie PROFITROOM
© Czarny Groń

Zapisz się do naszego newslettera, jako jeden z pierwszych będziesz mógł uzyskać najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach, otrzymasz również specjalne limitowane rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

*wymagane pola
Płeć
/ ( dd / mm )
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij