Menu

Nuda się nie uda...

Menu

Noclegi w Beskidach Pokoje Ski Centrum

Pokoje w Ski Centrum

Czarny Groń Ski Centrum to nowoczesny ośrodek narciarski oferujący doskonałe atrakcje sezonowe, infrastrukturę i usługi dedykowane miłośnikom sportów zimowych, a także komfortową bazę noclegową w bezpośrednim sąsiedztwie stoku.

W Ski Centrum oferujemy wygodne pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, telewizją i bezprzewodowym internetem - doskonałe na noclegi w Beskidach. Pokoje gwarantują komfortowy wypoczynek w bezpośrednim sąsiedztwie stoku.

SKI Centrum obejmuje polanę Pracicy położoną na północnych stokach Łamanej Skały, ponad górną częścią doliny potoku Wieprzówka. Dzięki wyciągom można dostać się z doliny aż na główny grzbiet Beskidu Małego, pomiędzy Łamaną Skałą a Potrójną.

Ośrodek dysponuje czterema dobrze przygotowanymi trasami, których łączna długość to ponad dwa kilometry, a różnica poziomów wynosi 220 metrów. Trasy są dostosowane do każdych umiejętności narciarskich i mają różne stopnie trudności. Dzieciom i osobom początkującym proponujemy stok o minimalnym nachyleniu, tzw. oślą łączkę, narciarzom bardziej zaawansowanym trasy niebieskie i czerwone. Wszystkie są na bieżąco ratrakowane i naśnieżane.Wykonanie PROFITROOM
© Czarny Groń

Zapisz się do naszego newslettera, jako jeden z pierwszych będziesz mógł uzyskać najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach, otrzymasz również specjalne limitowane rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

*wymagane pola
Płeć
/ ( dd / mm )
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij