Menu

Nuda się nie uda...

Menu

Imprezy integracyjne - organizacja Firmowe spotkania i wyjazdy w góry

Doskonały pomysł na integrację pracowników

Firmowa impreza w górach to doskonały pomysł na integrację pracowników, wyjazd połączony ze szkoleniem czy konferencją lub podsumowanie sukcesów biznesowych.

Warto spotkać się i porozmawiać z współpracownikami na innym gruncie niż praca, zapraszamy do wyboru jednej z naszych ofert imprez integracyjnych lub do bezpośredniego kontaktu, który pomoże stworzyć ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. 

Organizujemy zarówno spotkania firmowe imprezy integracyjne, jak i wyjazdy, eventy oraz imprezy rekreacyjne.

Centrum konferencyjne w Hotelu Czarny Groń to idealne połączenie niepowtarzalnego charakteru sal konferencyjnych z profesjonalnym wyposażeniem oraz kompetentną obsługą i wysokim standardem świadczonych usług. Imprezy integracyjne to doskonała szansa do zapoznania się z zachowaniami zespołu w sytuacjach innych niż na co dzień, poza pracą. Oferujemy szereg scenariuszy imprezy integracyjnej, które łączą nieskrępowaną zabawę z zajęciami typu team-building.

Zapraszmy do wizyty w naszym kompleksie, chętnie oprowadzimy Państwa, zaprentujemy nasze atrakcje i odpowiemy na wszystkie pytania. Wycenę gotowych scenariuszy przygotowujemy indywidualnie pod konkretne zapytanie.

Nasz doradca: Michał Zieliński, kontakt email: m.zielinski@czarnygron.pl.

Pomysły na SEZON WIOSENNO - LETNI

Spartakiada firmowa

Chcecie zorganizować firmowe igrzyska dla pracowników? Impreza o charakterze zawodów sportowych. Ponad 200 atrakcji, jakie możecie wykorzystać podczas trwania swojej spartakiady: zabawy dmuchane, techniki linowe, pojazdy mechaniczne, zmagania strzeleckie oraz wiele gier logicznych. Dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników zmagań - puchary, dyplomy, medale z logo Waszej firmy. Gwarancja warunków sportowej rywalizacji. A po zakończeniu imprezy - wieczór gwiazd sportu.

Wojskowy team - building

Samodyscyplina, organizacja, taktyka oraz strategia to ważne elementy sprawnie funkcjonującej armii! Czy Wasz oddział w firmie współdziała efektywnie? 
Czy stanowicie razem spójny oddział bojowy do pokonywania wyzwań i osiągania celów? Macie wątpliwości lub chcecie się sprawdzić się na "polu bitwy"?  Goście zostają podzieleni na dwa plutony i pod okiem instruktora rozpoczynają swoją misję od zadania mającego na celu dotarcie do miejsca wskazanego przez zwiadowcę i w zależności od plutonu albo wyparcie nieprzyjaciela z terenu, albo zajęcie terenu przeciwnika.

Skarb III Rzeszy

Przed Wami możliwość odnalezienia jednego z największych skarbów III Rzeszy. 
Do dyspozycji specjalistyczny sprzęt, strzępki informacji i Wasz potencjał, który pozwoli zmierzyć się z tym wyzwaniem. Będziecie musieli wykazać się odwagą i nie lada sprytem żeby przedostać się przez mroczne podziemia, opuszczone fortyfikacje i co najważniejsze nie wpaść w pułapki, które przezornie zostawili  niemieccy żołnierze opuszczając ten teren. To co dla innych będzie tylko niewiarygodną legendą dla Was stanie się rzeczywistością, z którą trzeba się zmierzyć, aby odkryć to co nieodkryte.

Twierdza szyfrów

Strzępki informacji, stare mapy, wykluczające się teorie, zadania pozornie 
nie do rozwiązania, tajemnicze szyfry, niekompletne wskazówki. To i wiele innych składa się na przygodę, z którą każdy może się zmierzyć, ale nie każdy może wyjść z niej zwycięsko. Tajemniczy skarb wokół którego krążą znaki zapytania, od wielu lat pozostające bez odpowiedzi... Ale już dziś może się to zmienić. Może właśnie Waszej drużynie uda się rozwikłać największa zagadkę naszych czasów. Wystarczy zgrany zespół, odrobina odwagi, dużo logicznego myślenia i chęć odkrycia tego co nie odkryte. Przyjmijcie wyzwanie Twierdzy szyfrów!

Pomysły na SEZON ZIMOWY

Snow rafting

Zjazdy na specjalnych pontonach 6-10 osobowych po ośnieżonych stokach narciarskich. Konkurencja o ekstremalnym charakterze. Zadaniem uczestników jest zjazd stromym stokiem w specjalnie przygotowanych śnieżnych pontonach. Pontony w czasie zjazdu osiągają prędkości rzędu 50-60km/h. Zmiana kierunku jazdy wymaga zaangażowania 
i zgrania całej załogi. Doskonała zabawa team buildingowa.

Pole rozmaitości

Niezależnie od wieku naszych gości, każdego ucieszy odnalezienie zaginionego skarbu czy trofeum. Jeśli jest nim natomiast napój rozgrzewający atmosferę, motywacja 
do poszukiwań jest jeszcze większa. Zadaniem grupy uczestników będzie odnalezienie na wyznaczonym obszarze, „zagubionych” pod śniegiem piersiówek z rozgrzewającym napojem. Wszystko będzie się odbywać za pomocą wykrywaczy metalu, sąd saperek 
i specjalnych znaczników. Zabawę będzie dodatkowo podkręcał ograniczony czas poszukiwań.

Zjazd na byle czym

To kolejna pozycja kreatywności, ekspresji oraz współpracy uczestników zabawy. 
Z dostarczonych elementów uczestnicy budują śnieżny pojazd, która poza właściwościami estetycznymi ma przebyć wyznaczony odcinek stoku. Pojazdy wzorem 
z zawodów Red Bull oceniane przez „profesjonalna komisję”, po czym prezentowane 
są publiczności. Niezwykle ważne znaczenie mają walory estetyczne, pomysłowość, precyzja wykonania, pojemność osobowa, oraz fakt odpadnięcia jak najmniejszej ilość elementów podczas ślizgu. Konkurencja doskonale buduje więź pomiędzy pracownikami i udoskonala współpracę.

Turniej hokeja

Najszybsza gra zespołowa na świecie! Turniej hokeja na lodzie to nie lada atrakcja, możliwa do zrealizowania również dla osób, które nigdy wcześniej nie miały 
do czynienia z tym sportem. Uczestnik nie potrafi jeździć – nie stanowi to problemu, 
by wziąć udział w meczu i stawić czoła innym. Grupa zostanie podzielona na zespoły, rywalizujące ze sobą o miano zwycięzcy oraz nagrodę. Profesjonalny sprzęt ochronny pozwoli zrealizować marzenia uczestników oraz zrozumieć i doświadczyć emocji jakie panują podczas rozgrywek hokeja. Wyposażenie umożliwia początkującym oraz zaawansowanym łyżwiarzom poruszać się bezpiecznie po tafli lodu, a upadki nie niosą z sobą bólu tylko dużą dawkę śmiechu.

Wycieczki

Bazując na doskonałym położeniu naszego hotelu, proponujemy również w ramach imprez integracyjnych ciekawe autokarowe wycieczki fakultatywne z przewodnikiem. 

W naszej ofercie znajdują się takie atrakcje, jak:

  • kaskada rzeki Soły i podziwianie panoramy z zapory (Tresna, Porąbka, Czaniec, Wadowice, Kalwaria, Lanckorona);
  • Kalwaria Zebrzydowska, budowa zbiornika wodnego w Świnnej Porębie;
  • Żywiec, objazd Jeziora Żywieckiego, wyjazd na górę Żar, rejs statkiem po jeziorze;
  • góra Żar, zwiedzanie podziemnej komory elektrowni Porąbka – Żar, Żywiec-Muzeum Browaru;
  • Pętla Beskidzka (Koniaków, Istebna, Wisła, Szczyrk, Jaworzynka);
  • przełęcz Przysłop, Zawoja, skansen w Zubrzycy Górnej;
  • Szyndzielnia, Klimczok, Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu;
  • zabytki Wadowic.

Przewodnik jest również do dyspozycji na innych wskazanych kierunkach zarówno pobliskich (Beskid Mały, Makowski, Żywiecki, Śląski) jak i dłuższych (Zakopane, Krynica, Szczawnica).

Imprezy integracyjne w Hotel & SPA Czarny Groń to zawsze gwarancja udanego spotkania.Wykonanie PROFITROOM
© Czarny Groń

Zapisz się do naszego newslettera, jako jeden z pierwszych będziesz mógł uzyskać najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach, otrzymasz również specjalne limitowane rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

*wymagane pola
Płeć
/ ( dd / mm )
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij