Menu

Nuda się nie uda...

Menu

Urodziny

Organizacja urodzin

Przeżyj z nami ten wyjątkowy dzień w Twoim życiu lub pozwól nam zorganizować go dla Ciebie i Twoich najbliższych. Profesjonalne podejście do organizacji imprez okolicznościowych da Ci gwarancję na udaną imprezę, taką o jakiej marzy każdy solenizant - bez stresu i wielogodzinnych przygotowań.

Doświadczenie w organizacji przyjęć urodzinowych zapewnia dużą elastyczność, otwartość w stosunku do oczekiwań i planów organizatora. Doradcy, chcą poznać Państwa wyobrażenie uroczystości i jej przebiegu, tak aby następnie przedstawć ofertę trafną i odpowiadającą potrzebom wszystkich Gości. Mamy również kilka gotowych scenariuszy, z których można skorzystać.

Przyjęcia urodzinowe dla dorosłych solenizantów to doskonała okazja do spotkania się całej rodziny, albo szalonej imprezy z przyjaciółmi. Zależnie od oczekiwań organizatora proponujemy:

  • spokojne uroczystości przy stole z wykwintnym obiadem i pysznym tortem;
  • urozmaicone uroczystości z konkursami i animacją dla dzieci i dorosłych;
  • imrezy w różnych wnętrzach również z zabawą taneczną.

W Czarnym Groniu można zorganizować każde urodziny, róznież w stylu country przy grillu z regionalnym, marynowanym mięsiwem, albo w sali balowej z kostiumami.

Urodziny najmłodszych

Możemy poszczycić się zorganizowaniem wielu imprez urodzinowych, które pozostały miłym wspomnieniem na długo!

Urodziny są jednym z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w życiu dziecka. Czarny Groń spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających dzieci sprawia, że jest to niezapomniany dzień pełen niespodzianek. Wykwalifikowana animatorka planuje zabawy na czas trwania przyjęcia urodzinowego, dostosowując rodzaj atrakcji do wieku i upodobań Jubilata oraz jego Gości, a w czasie zabawy dba o zapewnienie radosnej atmosfery. Menu uroczystości ustalone w porozumieniu z opiekunami dzieci, w oparciu o ich preferencje i wskazówki, jest adekwatne do wieku Gości, a co najważniejsze smaczne i atrakcyjnie podane.
Urodziny dzieci to specjalna i niepowtarzalna okazja, dokładamy szczególnych starań by były udane i wspominane w radością.Wykonanie PROFITROOM
© Czarny Groń

Zapisz się do naszego newslettera, jako jeden z pierwszych będziesz mógł uzyskać najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach, otrzymasz również specjalne limitowane rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

*wymagane pola
Płeć
/ ( dd / mm )
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij