Menu

Nuda się nie uda...

Menu

Imprezy okolicznościowe

Imprezy rodzinne

Kreatywne podejście do cateringu personelu kuchni Hotel & SPA Czarny Groń oraz możliwość swobodnego komponowania menu, pozwalają podkreślić indywidualny i niepowtarzalny charakter imprez o charakterze rodzinnym i towarzyskim.

Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane dla Państwa chrzciny, komunia, bankiet, studniówka lub po prostu uroczysta rodzinna kolacja, miały naprawdę szczególny i wyjątkowy charakter. Nie ma jednej recepty na udane przyjęcie, ale jedno jest pewne, powinno być przygotowane tak, żeby gościom niczego nie brakowało, żeby czuli się swobodnie i byli zadowoleni. Każda okazja wymaga innego charakteru przyjęcia. Każdy gospodarz ma własną wizję wyjątkowej imprezy, a my pomożemy wprowadzić tę koncepcję w życie.

Nasza oferta

Niespotykane umiejętności Szefa kuchni pozwolą zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. Posiadamy odpowiednie doświadczenie i umiejętności, dzięki którym sprawimy, że każde przyjęcie będzie jedyne w swoim rodzaju. Wiemy jak połączyć elegancję ze swobodą, a dyskretna i wykwalifikowana obsługa oraz doskonała atmosfera sprawią, że każde wydarzenie wypadnie nadzwyczajnie.
 

Organizujemy:

  • Chrzciny
  • Komunie Święte
  • Studniówki
  • Wieczory panieńskie i kawalerskie
  • Urodziny


Wykonanie PROFITROOM
© Czarny Groń

Zapisz się do naszego newslettera, jako jeden z pierwszych będziesz mógł uzyskać najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach, otrzymasz również specjalne limitowane rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

*wymagane pola
Płeć
/ ( dd / mm )
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij